• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Bank Robbery (bankovní loupež)

  • Zakladatel vlákna DeletedUser15256
  • Vytvořeno

Líbí se vám tento návrh?


  • Celkový počet hlasujících
    41
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser4876

Guest
Tak ono je to stejně jedno protože snad nikdy nevznilko něco co hráči navrhli. Takže si o tom mužem jen snít a představovat si to..
 

DeletedUser15256

Guest
Tak tomu dejte hlasování, kdyby byl zájem se s tím dál zaobírat, velice rád pomohu :)
 

DeletedUser16697

Guest
Líbí se mi všechno kromě investování UPD. Jinak proč ne. Zajímavá by byla i možnost individuální loupeže. Samozřejmě by se snížila šance na výhru :)
 

DeletedUser15256

Guest
Děkuji všem za hlasy :) na to ,že máme začátek ankety je to super a jsem rád, že se nápad líbí.
 

DeletedUser

Guest
Nechci,aby to zněla jako kritika,protože se mi to taky líbí,nejspíše ti dají 50 nugetů,ale to je asi tak všechno.Pokud to neděláš jen kvůli 50ti nugetům a myslíš si,že to v INNogames uvedou do hry,tak to jsi dost naivní.Přijde to do INNA a maximálně si to přečtou,aby to uvedli v život na to jsou Němci moc hrdí a někdo z čech je už vůbec nezajímá.
 

DeletedUser15256

Guest
Ahoj, hele spíš než 50 nuget mi jde o lepší požitek ze hry(jasný 50 nuget potěší, ale nevytrhne), jestli si myslím, že to uvedou? Upřímně, je to jejich hra, ať si s ní dělají co chtějí. Je to sekce nápadů, mám nápad dám ho sem, protože sem kreativní a ty 3 hodiny jsem tomu věnoval.
Je to asi to samí jako byla stavba pevnosti, prostě děláš něco s co nejlepším úmyslem a můžeš jen doufat, že za to budeš odměn, já odměněn jsem tím, že mi píšou lidi, že je to super nápad a to mi docela stačí, co bude navíc je super, ale na růžovém mráčku nelítám :D

Třeba se to přeci jen někomu bude líbit a zaseje myšlenku v Innu, člověk nikdy neví a když to nezkusíš nic sice nezkazíš, ale nikdy nic nedokážeš.

A btw. konečně jsem indián na foru :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru