• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Bankovka

Mikosansobi

Člen týmu
THE WEST BANKOVKA


Marie se připravuje na nadcházející velikonoční svátky, ale chybí ji dostatečná hotovost. V místní bance se prohánějí myši a bankéř netrpělivě čeká na dodávku peněz z Washingtonu. Nezbývá nic jiného, než si vyrtisknout nové bankovky. Pomozte obyvatelům Wastenlandu a zachraňte Velikonoce.


Vseobecne_czech.png

  • Každý hráč soutěží pouze s jedním příspěvkem.
  • Bankovka musí obsahovat obrázek, hodnotu bankovky a text: The West + nick hráče
  • Nevhodné symboly nebo znaky budou mít za následek vyřazení bankovky z celé soutěže.
  • Členové týmu mohou soutěžit.
  • Administrátorka si vyhrazuje právo změnit nebo zrušit celou soutěž.
  • Soutěž potrvá do 15.4.2019.

Odmeny_czrch.png



  • 1. místo 500 nugget
  • 2. místo 400 nugget
  • 3. místo 300 nugget
  • všichni soutěžící obdrží Jedinečnou truhlu.


Máte otázky? Diskuzi najdete ZDE.
 

Deleted User - 825207

Guest
Bez urážky, proč to hraješ když tu pořád jen brečíš? Pokud nevíš jak, rád Ti poradím jak účet smazat :)
No je rozdíl mezi brekem a poukazování a dělání si legrace z práce(nebo spíš z fušerství) inno games.Mně to třeba přišlo vtipný a naprosto trefný a skvěle to vystihuje jaký inno games má přístup k hře a hráčům.Chápu bugy na bete,chápu že občas něco pronikne na ofiko světy ale aby to bylo pravidelně a na opravy se čekalo x dnu ne-li týdnů mi příjde opravdu fušerství a špatně odvedená práce-opakovaně..A to se mi nelíbí!Já třeba hru hraji kvůli tomu že v ní zatím jsou věci co mně dokážou zabavit,odreagovat se a pokud by ty prvky z hry zmizeli tak hru hrát přestanu ale rozhodně podobné věci nejsou brek.Když se mi něco nelíbí dám to najevo to není brek..

A pardón za odpověď co do této sekce nepatří. :)
 

Mikosansobi

Člen týmu
Tak jste se dočkali :) ne Silvestra :D

Vyhodnocení je následující:
  • 1. místo 500 nugget - Huckleberry Finn + (2500 vajíček)
  • 2. místo 400 nugget - Cahir a Pedro de la Vedro + (2000 vajíček)
  • 3. místo 300 nugget - Gabor Nagy a Base6 + (1000 vajíček)

Všichni obdrží Jedinečnou truhlu.
O odměny si prosím pište v ticketech ze světa, kam odměnu chcete vložit. Děkuji.

Gratulujeme vítězům a ostatním přejeme hodně štěstí v příští soutěži. :)
 
Nahoru