• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Build-voják

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Na s4 zkouším hrát za vojáka...tady je postup:

1-20lvl: vše dávám do vystupování.+ charisma
Na lvl 4-Hlídat pevnost.
na lvl 9-obchodování.
na lvl 9-pokládání kolejí(na tuhle práci si sežente šedý motýlek,a hnědé zničené boty.)
na lvl 11-strhnout přehradu(počítám s equipem medaile stříbrné hvězdy a hnědé znič. boty)
na lvl 12-vyměřování claimů (bez equipu)
na lvl 15-hnát krávy (equip-medaile stříbrné hvězdy)
na lvl 16-obchodování s indiány (equip-šedá buřinka,žlutá(šedá) košile,medaile stříbrn. hvězdy)
na lvl 20-šíření víry (equip:šedá buřinka,žlutá(šedá) košile,medaile stříbrné hvězdy)

Do této doby nebudete ještě žádné esa v duelech....to budete,až si vylepšíte sílu úderu(střelbu),tak na sebe zatím moc neupozornujte...

Nyní si můžete vybrat,jestli se zaměříte na sílu úderu,nebo střílet.
U síly úderu budete mít za chvíli další dobré práce(mýtit les,dobývání stříbra),ale zase nebudete moct zvládnout všechny charakterové questy.
U střelby,chvíli trvá,než se dostanete na pořádné práce,ale o to jsou zase později lepší.+Budete moci zvládnout char. úkoly.

Jakmile si vylepšíte střelbu(sílu úderu) aspon na 40(bez bonusu),začněte si dávat reflexy+houževnatost(alternativa je uhýbání)-alespon na 40.


Ještě jsem to celé nevyzkoušel....začal jsem za něj hrát 30.4.,a jsem zatím jen na 15lvl.....začátek je sice pomalejší,ale už od 20lvl budete moci šíření víry=61%zkušenosti,52%štěstí.Takže pak pojedete rychleji,než většina ostatních.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Zájímavé,až znovu začnu někdy hrát,pojedu na tvůj návod :)...
 

DeletedUser

Guest
no ja som vojak zacas som trochu neskor a dueloval som uz od 15
a oplatilo sa moje zisky boli denne $1000 no teraz mam uroven 47 a zisky
takmer nulove ale aspon niake xp
a inac ked som mal 100vyhratich duelov ani jeden som neprehral:D:cool1:
 

DeletedUser

Guest
no za vojaka uz par dni hram takze napisem k veciam co sa mi tam vobec nepacia...

1. do lvl 20 chcec davat do vystupovania a charizmy.... predpokaladam ze na lvl 20 budes mat zivota okolo 300 a taktiku s charakterovym bonusom 30... za vojaka potrebujes mesto takze si dost v kasi ak su v okoli ludia co nechapu ze zatial nechces byt duelovany...

2. ked uz chces toho vojaka aspon si davaj skily do taktiky... su tam o dost lepsie prace + bonus charakteru ma daky zmysel....

3. Zivot je fakt nizky viem ze som to pisal ale v bezvedomi mozes skoncit aj pri praci...

4. ale uznavam ze ak by si siel so strelnou zbranou a daval skilly do strielania prace ako sluzba v armade a mastickar ci uz vyjednavanie o mieri su fakt dobre takze toto by slo...

5. ten build radsej za dobrodruha...
 

DeletedUser

Guest
1.A co takový stavitelé??...oni určitě taky chtějí být do 20lvl duelovaní coo??
2.http://cz.weststats.com/index.php?page=jobs&filter=skill&skill=tactic
ty práce zas tak dobré nepokládám....dostaneš se tak na plavení dřeva,než tě přestane bavit dávat vše do
taktiky..
3.to připouštím,to mi přijde asi jako jediná vada tohoto buildu....ale i tak jde hrát.....vždycky na večer,až schovám všechny penízky do kasy,a bbude mi zbývat 24energie,tak si dám šíření víry,a poku omdlím,tak zas o tolik nepřijdu.....vem si,jak často se třeba omdlívá u munice,takže zas tak hrozné to podle mě není.
4.na to nemám co říct
5.Je úplně jedno,jaký máš charakter....většina lidí tady na foru se shodla,že voják má nejlepší bonusy,ale zase nejtěžší charakterové úkoly.....klidně si tento build použij na duelanta.....to je na tobě....
 

DeletedUser

Guest
Hmm väčšiu blbosť som nevidel, a duely?? vojak?? Vystupovanie bez uhýbania a ďalších skillov nemá význam omG.. A sú buildy, u ktorých ideš hore omnoho rýchlejšie.. Takto sa budem len plaziť a nič iné.. Ale keď myslíš, mne je to jedno... Hmm a práce pred vierou sú totálne bez expov, budete medzi poslednými a viera je jediná lepšia práca na EXP a motivácia.. Idete pomaly v úrovniach, v dueloch nič nevyhráte (možno nad staviteľom) a efekt žiadny... Kým sa dostanete k armáde je lepšie ísť na strieľať a potom trochu vystupovanie (nejak 70 max.) potom je to omnoho efektívnejšie, ale k týmto prácam sa tak skoro nedostanete, body do charizmy (všetky) sú pre duelanta úplne zbytočné vôbec to nepomôže...

Tento štýl hry podľa mňa nie je dobrý ale keď chcete.. :D

Takže pak pojedete rychleji,než většina ostatních.


Odkade máš tento fakt? Ak pôjdeš rýchlejšie ako dobrodruhovia nástraha pascí/skrývať sa tak uznám, že toto nie je blbosť..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
U skrývat se jsou ty nejlepší práce,ale v duelu si ani netukneš....a já díky vybavení,co jsem nakoupil dělám na expy:značkování krav,stržení přehrady,pokládání kolejí,honba krav.
A na tomto se dá celkem rychle expit....a to jsem teprve 19lv....a na šíření víry mi chybí už jen 1bod...a to jsem začal hrát 30.4.,takže přibližně 0,9lvl za den....a já jsem dával build až do 20lvl,což je začátek...pak věřím,že hráči už budou vědět,co kam mají dávat....nejtěžší je totiž vždy pro hráče začátek....
 

DeletedUser

Guest
já lvl 20 nakoupil jsem věci ve městě a mám 23 bodů navíc v lov vlků inventář zlatý in. náhrdleník šedý širák/boty hnědé hadry :))

Samozřejmě dělám zručnost a pasti :D

Trochu od tématu ale neva snad
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
ALe vystupování ti přidává přesnost v duelu....takže,je to lepší na duely,než skrývání,či nástraha...
 

DeletedUser

Guest
Mě přijde,že přesnost přidává.....já se hodně často trefím,ale za málo,a oni mě sejmou stejně často.....a duely bych v pohodě vyhrával,kdybych si navýšil sílu úderu(resp. střelbu) aspon na 30..
 

DeletedUser3698

Guest
Od kdy? Nebo je to podle nějaké konspirační teorie? Nesnižuje přesnost protivníka?

No a neni přes charismu lepší taktika?

Pokud ma obrance vetsi taktiku nez utocnik vystupovani, tak utocnikovo vystupovani snizi utocnikovi snizeni presnosti protivnikovou taktikou, tedy i "zvysi" presnost?
 

DeletedUser

Guest
já mám vystupování na 30 :D a přesnost na xx :D a trefím se semtam jinak pokud máš velkou přesnost tak by to zas taký problém neměl být
 

DeletedUser

Guest
Ja mám vystupováni 112 a presnosť 53 a v dueli v priemere trafím 6-7 krát po zhruba 150 takže no problem.:cool1:
 

DeletedUser

Guest
No ale to robí presnosť a nie vystupovanie,

Skrývať sa - veľa peňazí na preorientovanie, ale uznávam na duely nič moc, ale safo (S2) málokedy trafím :) Uznávam duely nič moc ale práce super :)

A s vystupovaním slabé práce (až na vieru), duely nič moc tiež, žiada sa o doplnenie inými schopnosťami a potom sa k viere s vystupovaním dostanete o dosť neskôr..
 

DeletedUser

Guest
No ale to robí presnosť a nie vystupovanie,

Skrývať sa - veľa peňazí na preorientovanie, ale uznávam na duely nič moc, ale safo (S2) málokedy trafím :) Uznávam duely nič moc ale práce super :)

A s vystupovaním slabé práce (až na vieru), duely nič moc tiež, žiada sa o doplnenie inými schopnosťami a potom sa k viere s vystupovaním dostanete o dosť neskôr..

Slabé práce s vystupováním? A podle čeho tak soudíš? Z jakého hlediska to myslíš? Vystupování má jedny z nejlepších prací na štěstí na nalezení předmětu (obchod s indiány, přeprava munice a později přepadení, pašování atd.), má taky práce na výdělky - (výroba rakví a později práce v armádě a jiné), na zkušenosti šíření víry a služba v armádě. A skrývat se není na duely nic moc - prostě je to nepoužitelné v duelech.
 

DeletedUser

Guest
Slabé práce s vystupováním? A podle čeho tak soudíš? Z jakého hlediska to myslíš? Vystupování má jedny z nejlepších prací na štěstí na nalezení předmětu (obchod s indiány, přeprava munice a později přepadení, pašování atd.), má taky práce na výdělky - (výroba rakví a později práce v armádě a jiné), na zkušenosti šíření víry a služba v armádě. A skrývat se není na duely nic moc - prostě je to nepoužitelné v duelech.

Hmm.. tie práce kým sa k ním dostaneš, hmm a len pri viere klesá rýchlo motiváciatakže EXPy fuč.. Úplne nanič..

S skrývať sa aspoň práce ale takto vôbec nič..
 

DeletedUser

Guest
2 Om3Ga: tak pokud to bereš s pohledu zkušeností, tak ano, já však upřednostňuji předměty a zlato. Krom toho vystupování je schopnost obsažená v duelu, skrývání nikoli.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru