• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Build-voják

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Tiez by som tu napisal par postrehov.Hram podobnu taktiku na SK2.A musim povedat, ze vystupovanie je najlepsi skill pre duelanta/vojaka.

Zacal som mesiac po spusteni servera a teraz som 7. najlepsi duelant (najlepsi so strelnou zbranou).Bez problemov porazam vojakov s premiom.A prehravam tak 1 duel z 10.Ale pri vystupovani je podla mna dolezite zlepsovat aj uhybanie.

Ked uz znizite protivnikovu presnost, treba mat vysoke uhybanie aby ste tu vyhodu vyuzili este viac.Najlepsie je ak vas netrafia viac ako 1x v duely.

Co sa tyka penazi, fakt je to horsie.Ale neskor mozete robit prace obchodovanie s indianmi a preprava municie tak ak mate stastie, obcas nieco najdete a predate.
 

DeletedUser

Guest
Taky jsem měl podobný charakter na sk1, ale pak mě to ze dne na den přestalo jít a porážel mě kdekdo, ale než se tak stalo byl jsem mezi top5 duelanty.
 

DeletedUser

Guest
Na s6 taky zkouším vojáka, ale jedu uplně jinej styl. Chladná zbrań, žádný uhýbání a vysoký obranný vlastnosti, tak uvidím, co se z toho vyklube.
 

DeletedUser

Guest
vykluje sa, ze neskor nebudes mat dobre prace a nastane situacia, ked sa musis rozhodnut co dalej
tak ja premyslam a nevim :eww:
 

DeletedUser

Guest
Na s6 taky zkouším vojáka, ale jedu uplně jinej styl. Chladná zbrań, žádný uhýbání a vysoký obranný vlastnosti, tak uvidím, co se z toho vyklube.

vykluje sa, ze neskor nebudes mat dobre prace a nastane situacia, ked sa musis rozhodnut co dalej
tak ja premyslam a nevim :eww:

Jo něco takového hraju na S5, chladná, odporové staty... Šířím víru, rubu stříbro, ropu těžim, stromy kácim, hroby vykrádám, hasim ohně... Chvilku sem vozil munici a chodil na průzkum, ale to nebylo ono. Co já sem to vlastně všechno dělal... Pff, ani už nevím :) A mimo to sem TOP2 v duelech (TOP1 jede vlastně ten samej build, ale je lepší na práce, zato já sem lepší v duelech - jen sem línej jak vepř :D)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
docela zajímavý build, chtěl bych se zeptat na jaké místo v žebříčku vás tento build (charismovej vystupovač), může vynést? bez premia samozřejmě. taky sem přišel na docela zajímavej build, ale třeba je tenhle lepší :)
 

DeletedUser

Guest
Osobně nevím,jak vysoko vás vynese,protože jsem s tímto buildem začal hrát až 3měsíce po zahájení světa,a 1měsíc na to zkončil.....já zkouším pořád jinné panáčky :)
 

DeletedUser

Guest
este jedna otazka ohladom buildu a atributov: ked mam 20lvl potom nedavam skilly do vystupovania ale do sily uderu/strielanie ale kam atributy? stale do charizmy?:smoking king:
 

DeletedUser

Guest
Díky za nápovědu.
Jestli se otebvře novej svět tak začnus vojákem a dám sib stejnej build.
Ale na 20ůrovni je dobrý mít šíření víry :loool:
 

DeletedUser

Guest
No nvm jet takhle vojáka . Vše do charizmy a vystupování... pomineme pár detailů není to uplně špatný. ALE ! Jet potom na zručnost a střílet mi přijde jako blbost. Pač nebudeš mít absolutně hp. Což u vojáka je podlě mě důležité ( má na to i bonus že ) Jel sem nijak nespecializovanýho (na žádnou schopnost myslím)

Síla: 21 Síla uderu: 80 zdraví : 40 Houževnatost : 35
Pohyblivost : 0 reflexy, uhýbání 20
Zručnost 0 : Přesnost 40
Charizma 25 Vystupování 60 Taktika 30

Berte to +- (něco s bonusem něco bez) Jedu jenom duelový chopnosti. A prefektně to šlape.
Nalezení předmětů ( přeprava munice,vězenský dozorce,)
Peníze : mýcení lesa
Zkušenosti : Duely, dueluju jen stejnou nebo vyšší duel. uroveň . Skóre : 145 :40
Samozřejmě je připočítanej nějakej Item build. Ale tak při mýcení lesa( což je dost brzo) Penez je dostatek !

Lvl mám 37
 

DeletedUser

Guest
to, ze pojdes potom cez zrucnost a strielanie, ti nebrani aby si nejaky ten bod nedal sem tam aj do zdravia...
 

DeletedUser

Guest
sem tam bod... mám jich tam 39 a mám něco přes 1000 hp, což se dost hodí, pač si dát dva tři duely s pořádným duelantem( vojákem ) tě stojí dost zdraví. A pochybuju, že pojedeš zručnost a střílet, a budeš mít 1000 hp(40 +- ve zdraví)
 

DeletedUser

Guest
pač si dát dva tři duely s pořádným duelantem( vojákem ) tě stojí dost zdraví.

S tím bych nesouhlasil. Když jsem na S4 dueloval, zvládal jsem i více než dva tři duely za den proti pořádným protivníkům, dokonce sem se dostával na 50% motivace. A to jsem do životů nedal ani bod, čili se moje maximum pohybovalo nejvíc tuším na 700 ve správném oblečení.

Tedy nemám tam vojáka a nejedu tam charisma, jedu zručnost a vystupování :)
 

DeletedUser

Guest
Uznávám taky pravda. Ale jedna věc je , že jsem moc věcí nepotkal, co se mi hodí, a přidávají něco do zdraví. ? nebo nakupuju ve špatným supermarketu ? o_O
 

DeletedUser

Guest
Uznávám taky pravda. Ale jedna věc je , že jsem moc věcí nepotkal, co se mi hodí, a přidávají něco do zdraví. ? nebo nakupuju ve špatným supermarketu ? o_O

No určitě se ti bude hodit Drahý plátěný klobouk, pro střelce hnědý plášť a hněda vesta, pro chlaďáky je to však horší, ale Ti to nepotřebují vzhledem k tomu, že jejich hlavním atributem je síla. Na nohy Drahé boty s ostruhy, sandály, vojenské holínky :)
 

DeletedUser

Guest
Máš to super akorát si moc nepočítal s finančním obnosem za věci.
 

DeletedUser

Guest
Máš to super akorát si moc nepočítal s finančním obnosem za věci.
Které věci myslíš??
Mě přišlo,že jsem všechno sháněl jednoduše.
Ale já zase nemusel platit daně,protože jsem začínal malinko později,a byl jsem ve městě mých dobrých přátel...
 

DeletedUser

Guest
Třeba na 9.ůrovni ten šedej motýlek přece jen to stojí víc než máš :loool:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru