• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Build-voják

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
U skrývat se jsou ty nejlepší práce,ale v duelu si ani netukneš....a já díky vybavení,co jsem nakoupil dělám na expy:značkování krav,stržení přehrady,pokládání kolejí,honba krav.
A na tomto se dá celkem rychle expit....a to jsem teprve 19lv....a na šíření víry mi chybí už jen 1bod...a to jsem začal hrát 30.4.,takže přibližně 0,9lvl za den....a já jsem dával build až do 20lvl,což je začátek...pak věřím,že hráči už budou vědět,co kam mají dávat....nejtěžší je totiž vždy pro hráče začátek....

Jhram na en9, tam si davam zatial setko di sli uderu a je to jednoznacne lepsie, ako lvl 12 mozem dobvyani uhli, kopani hrobu, stavbu telegrafnich stlpu, vydelavani kuze, uz som dostal aj 2 lvly za jedne den, teraz idem davat do presnosti a urcite to bude lepsie ako vystupovaniem pretoze ta niekto napadne a ty si v p*** bez taktiky ci uhybanie rsp, presnosti a sliy uderu /strielania/ ,, vystupovanie je dobre ale nie urcite ho stale masovat
 

DeletedUser

Guest
V pohode

Jsem voják na 6ce lvl 26 na vystupování. Nejhorší je podle mě ten start . Dostat se aspoň na claimy kde pak vyděláte dobré $ je celkem náročný ale pak už to jde samo. Nakoupíte si potřebné vybavení a skočíte do některé z možných prací. Od 20lvl budete mi zas problém s penězma ale spíš zaco je utratit. Mám teď spousty věcí z indiánů i z víry + nějakých 1500$ v bance tak si sháním mastičkářskou soupravu.
Tím chci říct abyste měli trpělivost a neházeli flintu do žita na úrovni 5 :smoker:
 

DeletedUser

Guest
Jhram na en9, tam si davam zatial setko di sli uderu a je to jednoznacne lepsie, ako lvl 12 mozem dobvyani uhli, kopani hrobu, stavbu telegrafnich stlpu, vydelavani kuze, uz som dostal aj 2 lvly za jedne den, teraz idem davat do presnosti a urcite to bude lepsie ako vystupovaniem pretoze ta niekto napadne a ty si v p*** bez taktiky ci uhybanie rsp, presnosti a sliy uderu /strielania/ ,, vystupovanie je dobre ale nie urcite ho stale masovat

Tak som začal aj ja, so silou úderu a všetko som tam cpal na CZ3.
Časom ti to ajtak je na prd, pretože so zbraňou toľko uberieš aj s o 50 menšou silou úderu, pravda podľa toho, akú zbraň máš a koľko máš silu, ale cca od 150 a vyššie.
Rozhodne to nieje najlepšia voľba, lebo časom narazíš na ľudí, čo ťa buď rozstrieľajú(rozsekajú) na mraky, alebo im skoro vôbec neublížiš.

Z môjho hľadiska keďže som takto šiel je to zlá voľba, pretože časom sa ti to vypomstí.
A nie, nemôžeš mi povedať, že o tom viem hov**, lebo som na tom fičal dosť dlho.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak som začal aj ja, so silou úderu a všetko som tam cpal na CZ3.
Časom ti to ajtak je na prd, pretože so zbraňou toľko uberieš aj s o 50 menšou silou úderu, pravda podľa toho, akú zbraň máš a koľko máš silu, ale cca od 150 a vyššie.
Rozhodne to nieje najlepšia voľba, lebo časom narazíš na ľudí, čo ťa buď rozstrieľajú(rozsekajú) na mraky, alebo im skoro vôbec neublížiš.

Z môjho hľadiska keďže som takto šiel je to zlá voľba, pretože časom sa ti to vypomstí.
A nie, nemôžeš mi povedať, že o tom viem hovno, lebo som na tom fičal dosť dlho.

ale nie stale ja som to daval po lvl 12, potom samu presnost pokym som nemal 35 potom som si daval ostatne do uhybania po lvl 35, potom uz stredam atributy ,, davam aj do pohyblivosti a 1presnost, 1uhybanie 1sila uderu,, atributy setko do sily,, a inventar : ostry lovecky, modra kosile, sedy plateny, mexicky satek, sandale,, a rozsekavam ich na zito
Ak si skusil toto tak ai potom lama ka nevyhravas lebo ja napadam v duelantskom rebricku o 50-100 miest vyssie a setko vyharavam,, prehrany duel je jeden z 15 ked ma silnu zbran a setko v taktike
 

DeletedUser

Guest
Hmmmm

A si v tom TOP rebríčku? :ehm:

Ozaj Delicius, práve skúšam tento build na SK2 a zatiaľ sa darí. :smoker:
 

DeletedUser

Guest
Super jsem na lvl 17 obchoduji s indiany a najednou mexický šátek :-D
 

DeletedUser

Guest
já na 26levelu mám žlutý trojcípý,černou Buřínku,přesnou předovku,šedou vestu,dráhé plátěné botky a jako třesničku na dortu Quater Horse :) a v Bance 6tisíc

a navíc me za celých 26lvl nikdo nezdueloval...asi se bojí:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Abych pravdu rekl tak je to postup celkem skvělí protože uz jsem na 18. urovni a reknu vam ta prace obchodovat s indiany od 16. urovne je proste super uz jsem dostal: Cigarety, Hnědé oblečení, Drahá čapka, Kamenný řetěz, Kuše, Rezavá mušketa a pořád jich pribývá a u tech poslednich trech jsem mel motivaci pod 50 ale potom uz jsem si musel pockat az to zase nabehne protoze uz jsem mel 33 a nic nepadalo a hlavne zkusenosti a prasulky zadny :smoker:
 

DeletedUser7468

Guest
n otak jsem to tu prošel a dobrej napat a ten kdo píše že má malo prenez tek to neumí hrát já mám level 10 a už mám 720 penez tak nevi mco tedy někdo dělal že nemá keše :cool1::smoking king:
 

DeletedUser

Guest
přesně........... je to uplne super hlavne to obchodovani s indiany to je uplne pecka uz abych mohl sireni viry! =)
 

DeletedUser

Guest
Build Voják: MSTITEL
21level 2Oxzručnost 60xnástraha pastí(Mustang Zlaty nahrdelnik šedy širák, latkova bunda a praconví boty (Vlci, Krádež koní, Grizzly) Nebojte se na level 45 se dostanete maximálně za dva měsíce
level 45 25xCharisma (60xstřílet- zakombinujte s dobrýma věcma(mastičkářský set na levelu 45) = pracovat jako mastičkář, prodej zbraní indiánům a služba v armádě.
dále doporučuju pokračovat v charismě(pro přepadení dostavníku) a Vystupování. Nebo se z nástrah pastí přebouchat na Ramba cca 20uhýbání 20reflex 20houževnatost nebo 40uhýbání a 20zdraví. Cena za jednorázové přebouchání je $ 21300.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Build Voják: MSTITEL
21level 2Oxzručnost 60xnástraha pastí(Mustang Zlaty nahrdelnik šedy širák, latkova bunda a praconví boty (Grizzly, Krádež koní)
level 41 20xCharisma (60xObchodování- je to extrém není potřeba tolik obchodvání... zakombinujte s dobrýma věcma(mastičkářský set s drahým žaketem a ušetříte 20xobchodování cena za to je ale vyčkat na 45level) -56bodů na prodej zbraní bez bonusu (černá buřina + žlutá stuha + černé plátěné boty) -1bod
A velice důležitá je mastičkářská sada
A užitečná je Gentlemanova souprava
A nevýhoda tohoto buildu je že se obtížně dostanete k velkému kladivu ale to zvládnete v konečné fázy na 45levelu.. věřím Vám ;)
Tady už není problém lov bizzonů a s vojákem vydělat obrovské peníze a pak začít budovat respekt snižováním obchodování a nástrah pastí do vystupování a střílet a po službě v armádě do obraných schopností Houževnatost uhýbání+takika a reflexi

Ale nedržte se toho prosím všichni.. nemůžem tu všichni běhat jako rambo :)

Pěkný build,začátek je dobrý,ale druhou část(obchodování) bych dal spíše do vystupování,jsou tam dobré práce (Přeprava munice,Vězenský dozorce,obchod s indiány,šíření víry....ny vyšších levelech už budete moct tyto:Služba v Armáda,Pracovat jako mastičkář,práce žoldáka,pašovat,přepadení,lovec odměn,přepadení dostavníků):smoker:
 

DeletedUser

Guest
Todle je Build MSTITEL .. s tímto buildem jde nejrychleji udělat questové úkoly a efektivně dosáhnout vysoké úrovně v krátkém čase. Vystupování je více méně k ničemu když hráč nedueluje a nemá uhýbání.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Build Voják: MSTITEL
21level 2Oxzručnost 60xnástraha pastí(Mustang Zlaty nahrdelnik šedy širák, latkova bunda a praconví boty (Grizzly, Krádež koní)
level 41 20xCharisma (60xObchodování- je to extrém není potřeba tolik obchodvání... zakombinujte s dobrýma věcma(mastičkářský set s drahým žaketem a ušetříte 20xobchodování cena za to je ale vyčkat na 45level) -56bodů na prodej zbraní bez bonusu (černá buřina + žlutá stuha + černé plátěné boty) -1bod
A velice důležitá je mastičkářská sada
A užitečná je Gentlemanova souprava
A nevýhoda tohoto buildu je že se obtížně dostanete k velkému kladivu ale to zvládnete v konečné fázy na 45levelu.. věřím Vám ;)
Tady už není problém lov bizzonů a s vojákem vydělat obrovské peníze a pak začít budovat respekt snižováním obchodování a nástrah pastí do vystupování a střílet a po službě v armádě do obraných schopností Houževnatost uhýbání+takika a reflexi

Ale nedržte se toho prosím všichni.. nemůžem tu všichni běhat jako rambo :)

hm.... myslim ze za chvili uz budou skoro vsici taketo byldy.... (myslim jako ze moc lidi nebude treba hned ze zacatku duelant.... ale spis bude hrat build jako omega nebo vystreloko a pak se na duelanta predela....)
 

DeletedUser

Guest
Akorát nechápu proč reflexy+houževnatost.
Přece je to skoro to samé ne?
 

DeletedUser

Guest
a neni lepši pro vojaka ktery dueluje misto obchodovani vystupovani? dik za odpoved
 

DeletedUser

Guest
moja taktika:
vsetko davat do stavania, pokial nebudem mat hladanie ropy (40+uroven), potom postupne prehodit vsetky body zo stavania do presnosti, reflexov a huzevnatosti...cez stavanie sa rychlo vylevelujem a zaroven nebudem mat vysoku duelovu uroven, duelovat zacnem az potom, ako prerozdelim body...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru