• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Build-voják

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
moja taktika:
vsetko davat do stavania, pokial nebudem mat hladanie ropy (40+uroven), potom postupne prehodit vsetky body zo stavania do presnosti, reflexov a huzevnatosti...cez stavanie sa rychlo vylevelujem a zaroven nebudem mat vysoku duelovu uroven, duelovat zacnem az potom, ako prerozdelim body...

Nehraješ náhodou s tímto buildem na S1 ? ;)
Takového superstavaře bychom mezi sebe s chutí přivítali! :D
 

DeletedUser

Guest
Mě se jen líbí, až všichni pojedou uplně totožné charaktery, změní se vzorce pro duel, a pak zase bude půlka lidí brblat :)
 

DeletedUser

Guest
ja sem na 20. urovni a chybi mi jeden bod abych mohl sireni viry protoze asi na sesty urovni sem se preklikl a dal jsem jinou schopnost! =(
 

DeletedUser6123

Guest
Já teda dávám zatím vše do střílet zdraví a ještě atributy do zručností.No teď do nějaké chvíle cvičím plavání.
Není to kvůli duelech ale kvůli pracích střílet se mi hodí i v duelech to je pravda.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Build Voják: MSTITEL
21level 2Oxzručnost 60xnástraha pastí(Mustang Zlaty nahrdelnik šedy širák, latkova bunda a praconví boty (Vlci, Krádež koní, Grizzly) Nebojte se na level 45 se dostanete maximálně za dva měsíce
level 45 25xCharisma (60xstřílet- zakombinujte s dobrýma věcma(mastičkářský set na levelu 45) = pracovat jako mastičkář, prodej zbraní indiánům a služba v armádě.
dále doporučuju pokračovat v charismě(pro přepadení dostavníku) a Vystupování. Nebo se z nástrah pastí přebouchat na Ramba cca 20uhýbání 20reflex 20houževnatost nebo 40uhýbání a 20zdraví. Cena za jednorázové přebouchání je $ 21300.

A ještě se zmíním o taktice... u vojáků velice výhodný skill... tadyk seznam věcí který se hodí : Černý plášt, Drahý plátěný klobouk, Hnědé holínky, = +36 taktika 30xcharisma to je 66taktiky s bonusem 50% je to celkově 99 Taktika.. to už je slušná hondota pro obranu :)

A jak jsem tak počítal možná ještě bude problém po velkém kladivu sehnat bednu s nářadím. Ale s equipem to snad pujde.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
já osobně jsme s tímto buildem naprosto spokojený
je fakt že jsem byl moc líný a nepočkal jsme ani na 20.úroveň a už jsem zkoušel BEZ PŘESNOSTI nějaký ten duel...a co vidím soupeř mě sejme max 2* a já jeho 7* no tak toto by se mi líbilo i u duelanta kde mám něco přes 50 přesnost:)
 

DeletedUser

Guest
Včera jsem začínal na tenhle návod a nevím nevím,už mám 6 lvl,vystupování mám 22 bez bonusu (0 Pohyblivost,0 Zručnost) a všechno ostatní......no,uvidíme jak se to bude rozvíjet dál...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
jj jdeš na to dobra ja sem si dal par zkušenosti vedle asi 5 a muzu splnit ukoly ale mam problem porad s lovem krocana chybi mi 30 bodu ma je k tomu černou stuhu
 

DeletedUser

Guest
stačí zelené oblečení šedé botky a myslím že šedý širák (to vám bude chybět 5 bodů) a nebo drahý širák teď přesně nevím
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru