• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Build-voják

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
No na vystupování moc náhrdelníků není. Snad jen žlutý šátek a černá stuha nebo kdybys měl přebytečných 3400 dolarů tak ještě žlutý trojcípý šátek.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já bych jel do vystupování do té doby,dokud budete moct šíření víry bez věcí , aby ste si mohli přehazovat věci jak se vám zalíbí,aníž byste přišli o práci šíření víry.(bez věcí)
 

DeletedUser

Guest
tak ja sem na lvl. 25 mel zeleny trojcipy satek a nasel jsem dva mexicky
 

DeletedUser

Guest
A si v tom TOP rebríčku? :ehm:

Ozaj Delicius, práve skúšam tento build na SK2 a zatiaľ sa darí. :smoker:
sry ze som sa dlho neohlasil, blblo mi to, .:D, ja som tam zacal neskoro, ale rychlo som sa predieral, teraz som 260duelant, ale porazam aj 70v rebricku, , vdaka atribute v sile, mam vela ho, a v mdlobach som bol len 2x, aprvy raz,ked som sa precenil,:DD, a 2raz to bolo lebo som troska nastval 2 mesta ze som im tam vacsinu zdueloval a napadol ma jeden s preciznym peacemakerom, a jedna s ostrou drevorubacskou, prisom ja mam ostru macetu ://

ale kedze som na vlastnej kozi skusil na jednom servery ze vystupovanie je velmi silne, teraz skusam iny build, nevyhoda ze som mimo mesta, ale ako lvl 55, sa vratim a zacnem duelovat,
davam zatial vsetko do vystupovania, atrbuty do zrucnosti, so sedou keslou a sedou burinkou budem ako 28moc sirenie viery, odvtedy davam len do strielnia pokym nebudem moct pracovat ako zoldak, to budem moct vdaka tanecnicinej suprave ako lvl 55 aj bez perloveho nahrdelnika, len s cernou stuhou,, potom sa vratim do mesta, nakupim inventar, zacnem duelovat, a davat schopnosti do taktiky.vystupovania, presnosti a uhybania, :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
ahoj už jsem 29 lvl a už mohu dělat přepravu munice no ale to neni podstatné chtěl jsem se zeptat majtele toho to buildu jak mam střileni na 40 tak mam davat schopnosti do houževnatosti a do reflexi nebo po střileni do uhybani nebo uhybani až na posledy jak zdvyhnu houževnatos + reflexi předem diky a do čeho mam davat atribitu daval jsem vše do střileni a atribitu do charisma jo ale pak jsem začal davat atribitu do zručnosti abych byl rychleji stim střileni no a mohu už duelovat když mam to střileni
Oblečeni pro vojaka jaké je dobry při duelu kupil jsem si hněde holinky, a ted se chystam kupovat hnedy plast a pak nakej klobou a nebo jeste zluty rojcipi šatek jaky oblečeni byste my doporučovali předem děkuji
 

DeletedUser

Guest
Záleží na tobě,buď se začni soustřeďovat na uhýbko,nebo na houževnatost+reflexy.
Já bych spíš volil uhýbání.
A atributy si rozhodni sám.
Jen bych to asi nedával do červených.
Co se týče hader,tak ty nevím,právě teď hraju na s7 prvně za střelce :)
 

DeletedUser

Guest
ok tak jak budu mit stileni tak mam davat uhybani ok diky a mohu už duelovat
 

DeletedUser

Guest
Střílení si dej alespoň na 40.. a pak bych ti asi doporučil míchat přesnost a uhýbání/reflexy
 

DeletedUser

Guest
já chci zkusit střídat obchodovat a vystupování to je taky dobrý a od 35 ůr budu dělat skrývat se a pak budu dělat zručnost
 

DeletedUser6741

Guest
Já tento build zkouším na the west.net, mám 20 ůroveň, oblečení: Šedá buřinka, Žlutá košile, Medaile stříbrné hvězdy, Drahé plátěné boty. Na šíření víry mám 15 pracovních bodů, zatím žádné zranění. Ze začátku to trochu trvá než se dostanete na šíření víry, ale jinak tento build je super, doporučuji vyzkoušet.
 

DeletedUser8071

Guest
Zanedlouho pojedu na s6 ten to build :yes: jj...a taktiku pojedu až dokonce, tedy přepadat dostavníky, pak koupím nějaké hadry na síla úderu, přesnost , uhýbání a další také prkotiny :D:D a zkusím si občas zaduelovat :)
 

DeletedUser

Guest
Já to zkouším trochu míchat s přesností a střílením a teď jsem lvl. 21, obchoduju s indány a hadry se sypou :-)
 

DeletedUser

Guest
Ja bych se chtěl zeptat jak budu na tom levlu 20dočeho mam davat abych měl dobre prace?Ja totiž moc duelovat nechci asi ani nebudu takže bych to chtěl vědět.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru