• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Build-voják

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
vystupovani mam na 100 a tedka chci davat atributy do zrucnosti a vsechny body do strileni

myslite ze to ma budoucnost? chci i duelovat, ale jenom z lehka zatim, neni nutne

nejdrive bych si chtel zajistit jiste exp
 

DeletedUser6741

Guest
Já bych dával něco do úhýbání. S nulou toho moc neuděláš
 

DeletedUser

Guest
No tak ja dávam do Sila úderu a vystupování :zásek: je to naj tudiš naj su zbrane ktoré niesu strelné aspoň pre mňa :D
 

DeletedUser

Guest
Je to tak,výborná taktika,jsme Delicicem na cz7 a tam tuto taktiku používám.

Ale od 20. úrovně strkám vše do střelby.Myslím že se to vyplatí.

Na 41.úrovni dělám Pracovat jako mastičkář což je excelentí práce.

A čekají mě další:klubun:
 

DeletedUser

Guest
K buildu bych mel nekolik pripominek, ale nejspis si je necham pro sebe, aby pak polovina lidi nelitala jako ja :)
Spravne udelany build pres Charisma prohrava pouze na tri veci (nepocitam mirror):
obri smula, protivnik na vyrazne vyssim lvlu s vyrazne lepsim vybavenim, a pak precizni build pres odpor, kterej nastesti moc lidi po omezeni Reflexu a Houzevnatosti nehraje nebo ho neumi dotahnout do konce


Pochlubim se podpisem:
 

DeletedUser8071

Guest
K buildu bych mel nekolik pripominek, ale nejspis si je necham pro sebe, aby pak polovina lidi nelitala jako ja :)
Spravne udelany build pres Charisma prohrava pouze na tri veci (nepocitam mirror):
obri smula, protivnik na vyrazne vyssim lvlu s vyrazne lepsim vybavenim, a pak precizni build pres odpor, kterej nastesti moc lidi po omezeni Reflexu a Houzevnatosti nehraje nebo ho neumi dotahnout do konce


Pochlubim se podpisem:

Přesně - vše nasvědčuje tvůj podpis! Dueluješ nepřátelé které ti dají průměrně 34,5 expů a s tím se chceš chlubit? To nejsou žádní protivníci ! ukážu ti jak to vidím já! - klidně si tu zprůměruj

 

DeletedUser

Guest
takže když budu hrát podle tohto návodu tak udelám quest voják,všechny úkoly?
 

DeletedUser

Guest
Nejspíš jo :-)
Já hraju podobně,ale ještě nevím,jestli zmáknu stavbu větrného mlýnu...
 

DeletedUser

Guest
Voják sa hrá dobre mierumilovnou cestou :) proste vždy vysokoexpové QUESTY nehnať sa nikam ...neduelovať moc ... radšej sa nehať napádať ... a zbierať haraburdy do batohu :)

ja osobne som v štádiu ked mám asi 1:1 cca charizmu a zručnosť v sile a pohyblivosti mám minimum ..skoro nič ....
vždy pridávať body rozvážne lebo potom to bude pre vás drahé :) posledne preskupenie bodov ma stalo 37 000 peňazí aby som dal dole hlúpe NPC v Lúpežnej výprave

vojak pravdepodobne nikdy nebude vlastniť LODNY ZVON ak ano tak to planujem ak to pojde dobre niekde v LVL99 :) ale zas na oplátku bude prínosný keď prinesie do svojej pevnosti Whiskey ...poprípade patrony velmi rýchlo na stavbu veží

V dueloch by som sa nenaháňal predbiehať sa s duelantami ... ja momentálne dám dolu súpera v duely v pohode za 400exp (len sa mi nechce tam chodiť :) ) ...a to preto lebo som si "ušetril" duelovú úroveň na neskôr ... keď si neháte duelovú uroveň narásť na slabých súperoch ..tak neskôr už neporazíte nikoho ... alebo sa budete trápiť po 50Exp ...

príklad: ja lvl89 duelová uroveň 104 ..súper lvl59 ...duelová úroveň 120 = rozdiel je 30 levelí atributov a schopností !!! on ked ma dostane získa pár Exp a natrápi sa ...ja ked ho dám mám veľa EXP

čiže moja subjektívna rada je vyplniť čo najviac QUEST zhromaždiť smrtiaci arzenál ... a neskôr až začať deulovú karieru ..pozor stále hovorím o VOJAKOVI
 

DeletedUser

Guest
Na 10 urovni za úkol Mstitel-Minulost /Plašit ptáky z pole (2 hodin)/
equip = předmět (oblečení, boty, čepice atd)
 

DeletedUser

Guest
pekny navod:)
jedu podle neho a celkem drticka:D
zatim na 12lvlu ale jde to celkem i rychle:)
 

DeletedUser6123

Guest
Já jedu teda úplně jinak. Jedu charisma plus vést do práce hasit ohen a potom jdu do vystupování. Jako vojáci vám doporučuju kašlat na duely a vidat se cestou vojáka doslovně. Prostě na bitvy a pevnosti. Je to mnohem lepší a vyplatí se to. Hlavně získám Hernardův meč a když si koupíte pak precízní winchestrovku, tak to bude super.
 

DeletedUser

Guest
A můj bojový charakter rozseká tvého vojáčka na nudle.
Nemyslím si,že se to vyplatí o moc více,než tento build.
se střílením mám krásné práce a duely taky celkem v pohodě zvládám.
Nebuď si tak jistý tím,že získáš Cortésovo párátko do zubů.
Já už hledám kousek lístku č1 rok......
 

DeletedUser

Guest
Já jedu teda úplně jinak. Jedu charisma plus vést do práce hasit ohen a potom jdu do vystupování. Jako vojáci vám doporučuju kašlat na duely a vidat se cestou vojáka doslovně. Prostě na bitvy a pevnosti. Je to mnohem lepší a vyplatí se to. Hlavně získám Hernardův meč a když si koupíte pak precízní winchestrovku, tak to bude super.

K tomuto buildu ani Hernarduv meč nepotřebuješ a když se vydaš cestou duelanta budeš i dobry v boji o pevnost.
 

DeletedUser6123

Guest
A můj bojový charakter rozseká tvého vojáčka na nudle.
Nemyslím si,že se to vyplatí o moc více,než tento build.
se střílením mám krásné práce a duely taky celkem v pohodě zvládám.
Nebuď si tak jistý tím,že získáš Cortésovo párátko do zubů.
Já už hledám kousek lístku č1 rok......

Jenomže, já ho najdu. Každopádně je to jedno, protože se ti pak budu smát že mám hernardák a ty ne. Ale hlavní je že by sis mě nemusel dát. A kdyby něco, jsou v něm dobré práce, lepší než u tebe tak klid.
 

DeletedUser

Guest
Jenomže, já ho najdu. Každopádně je to jedno, protože se ti pak budu smát že mám hernardák a ty ne. Ale hlavní je že by sis mě nemusel dát. A kdyby něco, jsou v něm dobré práce, lepší než u tebe tak klid.

ja som skusal zasa atributy v zrucnosti a vystupovanie,a tam lepsie prace nemas ako ja, potom som daval zasa strielanie a mozem prpadavat dostavniky, lovca omdien, vyjednavat mier, armadu, vieru ani nespominam, gryzzliho taktiez..
 

DeletedUser

Guest
Já jedu teda úplně jinak. Jedu charisma plus vést do práce hasit ohen a potom jdu do vystupování. Jako vojáci vám doporučuju kašlat na duely a vidat se cestou vojáka doslovně. Prostě na bitvy a pevnosti. Je to mnohem lepší a vyplatí se to. Hlavně získám Hernardův meč a když si koupíte pak precízní winchestrovku, tak to bude super.

Dobrý nápad,někde okolo 25 lvlu (záleží podle equipu) se ti odemkne práce stavba pánského domu,pak expíš rychle, a Hernandovo meči se nevyhneš .. dobrý nápad,i v těch pevnostech si zastřílíš :) :klubun:
 

DeletedUser

Guest
A můj bojový charakter rozseká tvého vojáčka na nudle.
Nemyslím si,že se to vyplatí o moc více,než tento build.
se střílením mám krásné práce a duely taky celkem v pohodě zvládám.
Nebuď si tak jistý tím,že získáš Cortésovo párátko do zubů.
Já už hledám kousek lístku č1 rok......

Ty ho možná hledáš rok a nenašlas,ale já hledal 20 hodin a našel jsem.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru