• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Build-voják

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Záleží na tobě.
Já osobně bych bez města nikdy nehrál,protože pak nemáš koho duelovat.
 

DeletedUser

Guest
pomalostt

lvluje sa dost pomali, idem tento build na vojaka a som lvl 14 a 6 dni neskor som zacal dobrodruha na zrucnost a setko do manualnej zrucnosti a tam som uz skoro 12
 

DeletedUser

Guest
lvluje sa dost pomali, idem tento build na vojaka a som lvl 14 a 6 dni neskor som zacal dobrodruha na zrucnost a setko do manualnej zrucnosti a tam som uz skoro 12

Ze začatku možná ale jak se pak dostaneš k šíření víry tak to jde rychle. A silně pochybuju že když dáváš vše do manualní zručnosti tak expíš rychleji než s vystupováním.
 

DeletedUser

Guest
Rychleji by šlo snad jenom expit přes stavění a nástrahy.Popřípadě možná přes jízdu na koníkovi.
 

DeletedUser

Guest
Ale myslim ze tomuto buildu neco chybi, co presnost? Ta je dulezita
 

DeletedUser6324

Guest
Myslím, že vystupování předčí vést. Na 20. lvl mám chránit osadníky a stavbu panského domu. A další práce číhají na každém rohu. Na peníze trochu slabší ze začátku, ale už je to lepší. V kombinaci se skrýváním (což dělám má) je to super.
 

DeletedUser

Guest
asi na cez tu manualnu zrucnost expim rychlejsie lebo uz viem trochu co a ako zatial co ten vojak je len moj druhy char takze zo zaciatku som dost tápal a zdrzujem sa obchodovanim a a to mi dava menej exp.

ale dnes som akurat kupil ciernu koselu a ciernu tvrdu buřirku (ten klobuk z mastickarskej sady) a na lvl 14 mi na obhodovanie s indianmi chyba 15 bodov...chcelo by to est nejake topanky

mozno by som expil rychlejsie ale neduelujem lebo sa mi nchce hladat stavbarov ktorych by som mohol dat, hram na sk 4 a tam je dost malo ludi
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6123

Guest
Tak, uznávám že vystupování je nejlepší ze začátku. Měls pravdu. Dělal jsem vést. A strašně málo to expilo. A taky duely naprd. Takže jedu vystupko. Jinak pak bych začál dávat do tsřílet (maximálně 30-40) a potom přesnost a reflexy
Ps. na hernardák kašlu. Srovnal jsem si šestiranný kolt a hernardák a pro vojáka je lepší šestirannák.
 

DeletedUser

Guest
To si dovolim nesouhlasit. Když chce voják hernandův meč, tak by měl dávat atributy do síly, síly úderu, taktika, vystupování, a přesnost. Uhýbání je potom k ničemu. To zajistí taktika a charakterovej bonus. Potom má na vyšších levelech dost velké zdravý houževnatost a sílu úderu, takže takový build je podle mě lepší k hernandově meči a šestiranný kolt je mnohem slabší než hernanďák.
 

DeletedUser6120

Guest
Síla úderu je celkem dobrá (v kombinaci s Hernandovým mečem), ale nebudeš moci plnit úkoly. Podle mě je lepší střílet + ten šestiraný kolt (i když déle trvá než ho můžete mít).
 

DeletedUser

Guest
A keď skončím 20 level si mám cez šamana prehodiť schopnosti do strelby/síly úderu ? Či ?
 

DeletedUser6123

Guest
Pokud dáváš 20lvlů vystupování, tak si je tam nech. Vystupování se vyplatí na duely tak na 100, ale to maximálně. Já pak dávám střelbu a uhýbání případně přesnost.
 

DeletedUser

Guest
Ok tak tu zhrniem ako sa mi darí s týmto buildom

uz som lvl 21, vsetko prakticky islo tak ako napisal delicius, az nato ze SIRENIE VIERY som dosiahol az na lvl 21, mam ciernu buřinku z mastickarskeho setu, medaili strebornej hviezdy, cienu koselu a cierne topanky, obchodovanie s indianmi nic moc tie itemi moc nepadaju ale ked padnu je to minimalne za 300 dolarov, sirenie vieri je super za prve 4 hodiny mi padla PREDOVKA a zlty motilik:D som spokojny uvidime ako dalej
 

DeletedUser

Guest
ludia ma lvl 22, cmam ciernu buřinku z mastickarskeho setu, medaili strebornej hviezdy, cienu koselu a cierne topanky, ako zbran PREDOVKU, poradte co kupit teraz? mam 2100dolarov. staty mam vystupovanie 98, strelba 15, presnost 5, obchodovanie 38 taktika 30 vodcovstvo 22, v charizme 22 a v zrucnsti 1 bod
 

DeletedUser

Guest
V tomto ti asi nikdo nijak zvlášt neporadí.
Vždycky záleží na situaci.
U svého střelce například sháním šedou vestu,která je mi ale u jinak zaměřených postav k ničemu,dále kdybych nedueloval,tak ji taky nevyužiju a pod...
Prostě se musíš mrknout a popřemýšlet,co by jsis chtěl koupit.
 

DeletedUser

Guest
Teda musím říct opravdu jsem velice spokojen... :angel:
Na s4 jedu po okraji mapy po městech a stále dueluji dokud mi nedojde energie protože za duel s přibližně stejnou úrovní jako mám já mi uberou maximálně 160 životů a to se mi stalo asi 2x za 2 týdny a já asi v 7 z 8mi kol zasáhnu a dávám i -140 s vojenským revolverem, takže moooc spokojený :hoj:
Jsem na 59. úrovni. Jediné co mě už moc nebaví je čekání na nové práce.. moje nejnovější ke které jsem se dostal byla Chránit osadníky na které jsem pár expů dostal.
Opravdu doporučuji :klubun:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ten build na vystupování mi přijde nejsilnější v kombinaci s prémiem (vyšší příjem).... na 10. levelu při obchodování nalezen Rezavý pepperbox (470/940).
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru