• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Build-voják

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser6123

Guest
A při jaké práci jsi ho našel,teda jestli se můžu zeptat? :angel:

Taubda ho našel při práci hlasit ohen, bez premka. Kažodpádně je to ejdna z nejlepších možností, pak už jedině na přepadávat dostavníky, kde je 95%, ale tam už je to zase moc veliký. Takže hasit hoen je jedna z nej prací na lístk
 

DeletedUser

Guest
A při jaké práci jsi ho našel,teda jestli se můžu zeptat? :angel:

Já jsem Kousek lístku č.1 našel už 3x při vykrádání hrobů.Vím jak získat Hernandův meč pomocí těch 3 lístků,bohužel jsem se kdysi špatně rozhodl v některých úkolech a tak si s těmi lístky můžu tak akorát vytřít .....oči
 

DeletedUser

Guest
Něco málo jsem do taktiky vrazil.
Asi 25 bodíků.Zbylé body mám z atributů.
Přesnost mám vymakanou díky zručnosti.
Uveřejnil bych sem své schopnosti,ale toho by mohli mí nepřátelé využít.

Na lvl 57 zvládám práce jako je:
Přepadávání dostavníků
Pracovat jako žoldák
Prodávat zbraně indošům
Lovit grizzliho
Služba v armádě.
Těžit stříbro.
 

DeletedUser

Guest
parada

zdar idem tento build na sk na svete 4

som 12 level a s prachmi to bolo v pohode. na 11 som zacal robit pracu zrutenie priehrady co mi dava fakt vela exp, kupil som si minimum veci, dost som nasiel na obchodovani, akurat som spravil riadnu chybu ze som si nedal pachy do banky lebo ma uhryzol bobor a skoncil som v bezvedomi a 400 dolarov je fuč:(

poradte ktory set ist ako prvy?
 

DeletedUser

Guest
Pokud pojedeš přes chladné zbraně,tak automaticky mexický set,pokud pojedeš přes střelné,tak mastičkářský.
Teoreticky by šel i ze začátku využít farmářský set,ale nejsem si už jistý,jak to na začátku vypadá.
Pokud hraješ za chlapa,tak v pozdější fázi samozřejmě i gentlemanský set...
 

DeletedUser

Guest
Nj, ten odkaz jsem uz videl..takze kdyz budu mit vsechno, da mi to ty bonusy? a kdyz je tam napr. 2 predmety je jedno jake?
 

DeletedUser

Guest
Je jedno jake máš předměty, stačí dva ze setu a máš menší bonus. Pročti si odkaz pořádně, je tam vše popsané.
 

DeletedUser

Guest
Pokud pojedeš přes chladné zbraně,tak automaticky mexický set,pokud pojedeš přes střelné,tak mastičkářský.
Teoreticky by šel i ze začátku využít farmářský set,ale nejsem si už jistý,jak to na začátku vypadá.
Pokud hraješ za chlapa,tak v pozdější fázi samozřejmě i gentlemanský set...

a co tak gentlemansky set od zaciatku...spomaly ma to?
 

DeletedUser

Guest
Nějak si nemyslím,že ho ze začátku seženeš.
Je moc nákladný.
A walking stick stejně asi ze začátku neseženeš.(+ boty jsou od 45lvl)
Díky mastič. setu jsem zvládl na 42lvl práci pracovat jako mastičkář(bez prémia u vojáka)
Gentlemanský set se ti ze začátku moc neuplatní.
 

DeletedUser6123

Guest
A hlavně k gentlamenskému setz potřebuješ vycházkovou hůl, kterou jen tak nenajdeš u prací pod 60%. Takže tu bych ze začátku vypustil. Ale mastič. sada je dobrá. Pro vojáka doporučuji.
 

DeletedUser

Guest
A hlavně k gentlamenskému setz potřebuješ vycházkovou hůl, kterou jen tak nenajdeš u prací pod 60%. Takže tu bych ze začátku vypustil. Ale mastič. sada je dobrá. Pro vojáka doporučuji.

pokud se nepletu vycházková hůl se dá sehnat jediným způsobem a to za úkol (teďkon nechci hledat) je ale myslím pod otazníkem
 

DeletedUser

Guest
Co myslite, je pro vojaka zamereneho na duely lepsi chladna nebo strelna zbran? Myslim celkove.
 

DeletedUser6123

Guest
Co myslite, je pro vojaka zamereneho na duely lepsi chladna nebo strelna zbran? Myslim celkove.

Asi střelná. APokud chceš aj splnit questy, ale já preferuji chladné.

pokud se nepletu vycházková hůl se dá sehnat jediným způsobem a to za úkol (teďkon nechci hledat) je ale myslím pod otazníkem

Jenom jestli sis za celou dobu nevšiml.Tak ta hůl se dá najít aj při práci s vysokým štěstím.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru