• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Build-voják

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
tak ja zacal davat do obchodovani kuly tezeni stribra a prodeji zbrani indianum a dobry
a obleceni davam do duelu a mlatim treba o 10 urovni vyssi lidi a to ne ze by mely blby zbrane
 

DeletedUser

Guest
mělo by cenu potom co budu mit šiřeni viry davat třeba do obchodovani?Nebo do sřilet?Nebo do stavět ja pravě nad těmahle třema tapu a nevim
 

DeletedUser

Guest
já do 8ůr vystupování pak přesnost a uhýbání a pak zas vystupování do 20ůr pak budu dělat do 30ůr střílení a pak budu dělat uhýbání a přesnost do 40ůr a pak zas do 55ůr vystupování a pak už co chci
 

DeletedUser

Guest
Dobrý návod, pokud bude zase někdy nový svět, (asi 8) tak tohle budu hrát určitě.
 

DeletedUser

Guest
Je to moc zdlouhavá metoda,já to rozmístil do síly úderu a do přesnosti a něco do uhýbání a na 7.světě jsem hodně úrovní proletěl,díky expům za duely.:bandita::zásek::lovec::střelec:
 

DeletedUser

Guest
slova Delicius169: Nyní si můžete vybrat,jestli se zaměříte na sílu úderu,nebo střílet.
U síly úderu budete mít za chvíli další dobré práce(mýtit les,dobývání stříbra),ale zase nebudete moct zvládnout všechny charakterové questy.


Jakmile si vylepšíte střelbu(sílu úderu) aspon na 40(bez bonusu),začněte si dávat reflexy+houževnatost(alternativa je uhýbání)-alespon na 40.

Já sem se zaměřil na sílu...
Čekám pořád na ty další dobré práce.. :wacko: :lovec:
a dávám to uhýbání reflexy a houževnatost!:klubun:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já dávám taky do síly úderu a teď svírám agáve a mýtím les :-) A snad se budu brzo i stříbřit :crazy:
 

DeletedUser

Guest
Je to moc zdlouhavá metoda,já to rozmístil do síly úderu a do přesnosti a něco do uhýbání a na 7.světě jsem hodně úrovní proletěl,díky expům za duely.:bandita::zásek::lovec::střelec:

přesně tak ,když jsi dobrej duelant nebo voják,hodně toho získáš duelama
 

DeletedUser

Guest
Chci bejt na 8-světě voják potřebuji radu do čeho ukládat atributy a schopnosti se střelnou zbraní
 

DeletedUser8071

Guest
před tebou je 148 příspěvků na toto téma...tak si vyber :klubun:
 

DeletedUser

Guest
Jasně přečetl jsem všechny ale který je ten nejlepší, hraji na 4 světech ale voják ještě nejsem tak jsem jen požádal o radu
 

DeletedUser

Guest
Jak znám hráče když budeš do nějakého většího lvlu neduelant stejně do tebe půjdou takže tak
 

DeletedUser

Guest
build se mi zdá velmi pěkný přehlídnu - li detaily když se dám na střelbu. Těším se až ho vyzkouším. Syr1
 

DeletedUser

Guest
Tenhle build je dobrej... Na sv. 8 ho zkouším, ale mám vyměřování claimů na lvl.10.

Ale to bude věcma
 

DeletedUser

Guest
Voják

Zdar:hoj:
Tak jsem se držel tvého plánu
Jsem 19lvl
Obchoduju s indiany :radní:
A k sireni víry mi zbývá 5schopnosti
:indián:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru