• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Chlapik555

DeletedUser

Guest
Nechce to dělat protože to ON neví co to sig znamená...
Tvoje výtvory se mi moc nelíbí. Trochu se mi líbí akorát 3 circles ale je to hodně krátké

chlapci nejsom ten co nic nevie a keca do vsetkeho :P kecam iba do grafiky lebo na west som strasna lamka :D to sa priznam ale co sa tyka grafiky
nowink.gif
 

DeletedUser4517

Guest
ten první obrázek je udělan pouze pomocí Klonovacího razítka nebo v CS5 výplně což zabere cca 10 minut.Ten druhý obrázek tak ten vypadá pěkně a u toho ořezu tam není co mluvit klasický vyřezaný obrázek.
 

DeletedUser

Guest
ten první obrázek je udělan pouze pomocí Klonovacího razítka nebo v CS5 výplně což zabere cca 10 minut.Ten druhý obrázek tak ten vypadá pěkně a u toho ořezu tam není co mluvit klasický vyřezaný obrázek.

jo to vim je to robene pred 2 rokmi :D ..a ten vyrezany obrazok som si dal len na jedno foro ako avatar takze nic ine som neplanoval
 

DeletedUser

Guest
chlapci nejsom ten co nic nevie a keca do vsetkeho :P kecam iba do grafiky lebo na west som strasna lamka :D to sa priznam ale co sa tyka grafiky
nowink.gif

no promiň, ale od chlápka, kterej tady jenom chodí od topicu k topicu a kritizuje ostatní, bych čekal nějaký dechberoucí výtvory...:)

říkáš, že seš dobrej grafik, jenže tomu se těžko věří, když tady máš akorát pár videí a tři celkem průměrný obrázky...
 

DeletedUser

Guest
no promiň, ale od chlápka, kterej tady jenom chodí od topicu k topicu a kritizuje ostatní, bych čekal nějaký dechberoucí výtvory...:)

říkáš, že seš dobrej grafik, jenže tomu se těžko věří, když tady máš akorát pár videí a tři celkem průměrný obrázky...

ja sa nepovazujem za grafika :D ... a mam ich viac lenze sa mi to nechce nauploadovavat :P
 

DeletedUser

Guest
Jedno staro nove ... je to asi spred stvrtroka ... nejsom si isty ci je to finalna verzia takze mozno su tam chybicky ..

[SPOIL]

[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
A ty jsi "kreslil" aji ten obrázek, co je v těch dlaních, nebo jsi ho tam jenom ořezal a plácnul?
 

DeletedUser

Guest
a mam ich viac lenze sa mi to nechce nauploadovavat :P

tomu říkám přesvědčivá výmluva :)
i mě, se supermegapomalým internetem, netrvá uploadnout na net nějakej obrázek dýl než minutu...

ale jinak k vánocím hezký... ikdyž by se to víc hodilo tak před třemi měsíci...:)
 

DeletedUser

Guest
tomu říkám přesvědčivá výmluva :)
i mě, se supermegapomalým internetem, netrvá uploadnout na net nějakej obrázek dýl než minutu...

ale jinak k vánocím hezký... ikdyž by se to víc hodilo tak před třemi měsíci...:)

na sk som to dal v novembri :P
 
Nahoru