• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

co a jak ma vliv na duely

DeletedUser

Guest
Zajimal by me presnej popis jak se vyhodnocujou duely. Vim ze to je v napovede ale je to tam napsany tak nejak nejasne nebo nekompletne. Ctu tady ruzny navody na ruzny buildy a je tam nekolik argumentu proc to cpat do tyhle vlastnosti a jindy zase do tyhle. Pomohlo by mi kdyby tady nekdo ukazal (pokud to nekdo vi) konkretni priklad s konkretnima cislama, co se kde scita, odcita, porovnava a jinak spolu interaguje aby vzesel vysledek. Proste dopodrobna rozebranej duelovej priklad.

Dik za odpoved
 

DeletedUser

Guest
simulator jsem nasel uz predtim, ale ten mi nerekne to co chci ja. Ten mi ukaze vysledek, ale ja potrebuju videt prubeh, cislo po cislu, jednu matematickou operaci za druhou, ktera vlastnost prichazi na radu kdy a co se s ni deje.
 

DeletedUser

Guest
Pravděpodobně nikdo nezná a ten co zná (aspoň přibližně) nechce dát.
 

DeletedUser

Guest
Jamess Vittus:ten co to zná je v duelech master tak proč by radil někomu dalšímu aby ho pak porazil ten komu to prozradil?
 

DeletedUser

Guest
podle toho jak tady lidi pres sebe hazej "jenom s taktikou ho neporazis", "musis vic na reflexy" apod. bych predpokladal ze maji alespon ramcovy prehled jak ty duely probihaj.
 

DeletedUser

Guest
Přesné hotnoty výpočty ti nikdo nedodá. V duelu je až příliš "random" prvků, než abys mohl vytvořit přesný mustr.

Když si dáš práci a budeš mít opravdu zájem být expertem v duelech, tak prolez spoustu témat zde a zaručeně najdeš velmi zajímavé informace.

Dím ti jednu radu, hlavně se řiď příspěvky skvělých duelantů a ne "rádobyduelantů".

A suproví pistolníci ti všechny triky neodkryjí.

Je to hra, hrej !
 

DeletedUser

Guest
jojo chapu, chtel jsem neco jako tohle:

Toto je jen velice zjednodusena verze duelu a 100% takto nefunguje. Nechci aby to nekdo bral jako bernou minci.

utocnik
presnost 20
vystupovani 30
strelba 20
zbran 10-20

obrance
uhybani 15
taktika 15
reflexy 20

utocnik zacina:
presnost + vystupovani - taktika obrance = 20+30-15 = 35

obrance uhyba:
uhybani * bonus za nastaveni uhnuti (zrovna neuhnul spravne) = 15 * 1 = 15

ted se vezme od utocnika nahodny cislo mezi 1 a 35. Obrancovi mezi 1 a 15.
vyjde to 22 a 12 => utocnik se trefil

velikost zasahu:
(utocnikova strelba + nahodny cislo z rozptylu zbrane - reflexy obrance) * bonus za misto zasahu (rameno) = (20 + 14 - 15) * 1,15 = 21,85 => 22 zivotu


Takhle nejak je to popsany v napovede jak jsem to pochopil a preved do vzorcu, ale bude to tam trochu jinak, protoze pres velkou taktiku bychom nikoho netrefili z rozptylu 1-1 napr. Pri velkych reflexech by zase clovek byl stale zasahovan ale pak by uhybal kulkam jak v matrixu. Takze me zajimalo jestli nekdo nevi jak to presne je. Videl jsem tu vypocty na pravdepodobnost nalezeni produktu tak me napadlo jestli nekdo nevi jak pocitat i tohle. Nejde o prozrazeni taktiky jak na duely, ale vysvetleni jak to funguje, taktiku co kam dat a proc si uz kazdej musi stanovit sam.
 

DeletedUser

Guest
Spojuješ věci které k sobě nepatří.
Šance na nalezení produktu je známá a víme že se tak děje jednou za půl hodiny. Díky těmto předpokladům a s použitím středoškolské matematiky můžeme vypočítat šance na nalezení více produků, či šanci na nalezení za delší dobu.


Jak fungují vzorce u duelů? Několik lidí sbíralo data (zorro a další) a snažilo se v nich najít spojitosti, například mezi zraňující schopností, odporovou schopnosti a rozsahem zbraně. K něčemu se dostali a myslím že nějaké vztahy v tomto případě mají, ale asi nepustí.

Vztahy pro zásah jsou mnohem složitější, protože tam hraje roli přesnost, vystupování, uhýbání, taktika a místo úhybu, navíc jsou tam random prvky. Nevím jak moc se to zkoumá.
 

DeletedUser

Guest
tu sa musim pridat k zuzupd a dejavie,ja mam tu cest hrat v mesto so zorrom a ten nam tiez vzdy vravi "najlepsi navod na vzorceky je duel samotny"cim viac tym lepsie.....uvedomit si ako dopadol a snazit sa zistit preco tak dopadol,a ono to postupne pride s trosku salskym rozumom a hlavne praxou same , ono co ja citam nase mestske forum tie vzorceky sa menia neustale takze westaci duelujte: je to hra ,zabava:killer:
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Ahoj,předem se omlouvám pokud jsem to přehlédl,ale na WIKI jsem si chtěl osvěžit jak je to v případě kdy někdo provede duel a poté vystoupí z města.
Jak dlouho platí (pokud mne paměť neklame) že jej lze duelovat i po tom vystoupení???
 

z3l1

Člen týmu
Ahoj,předem se omlouvám pokud jsem to přehlédl,ale na WIKI jsem si chtěl osvěžit jak je to v případě kdy někdo provede duel a poté vystoupí z města.
Jak dlouho platí (pokud mne paměť neklame) že jej lze duelovat i po tom vystoupení???

Nejsem si jistý jestli tě to nechá vystoupit z města hned po duelu. Moc neudeluji takže toto opravdu nevím na 100%.

Pokud ale tě někdo zdueluje a pak zaleze do hotelu můžeš ho duelovat ještě po dobu 45 minut.
Screenshot_2.png

Takže předpokládám, že by to mohlo platit i na to vystoupení z města?
 

Pawn

Člen týmu
Pokud má dotyčnej na sobě vypsanou odměnu a vystoupí z města je možné ho duelovat dokuď má odměnu.
Pokud odměnu nemá, tak platí klasických 45minut ať vystoupí z města nebo jen zadá hotel.
 
Nahoru