• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuse ke speciálním bitvám o Awesomii

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 838403
  • Vytvořeno

Mikosansobi

Člen týmu
Milí hráči, děkuji za zpětnou vazbu k bitvám o Awesomii.

Prosím pochopte, že jsem omezena odměnami k této události. Máme k dispozici pouze srdíčka a obálky a také počet srdíček je předem daný. Přidala jsem pár položek navíc - krunýř a obálku, aby byla odměna trochu zajímavější.

Děkuji za pochopení.
 

AngeCZ

Člen týmu
Ahoj, skutečně byla chyba u nás, že my jsme to viděli a vy ne. Již by to mělo být opravené. Díky za info.
 
Mám dotaz: do jakého data je nutné splnit úkol Útok! (Opakovatelné sváteční úkoly)- Váš tým vyhrál bitvu o pevnost: 0/1?
V situaci, kdy jste opakovaně na slabší straně a tu bitvu prostě nevyhrajete, i kdybyste se postavili na hlavu, nedává smysl mít ten úkol časově omezený.
 

raketak95

Člen týmu
Mám dotaz: do jakého data je nutné splnit úkol Útok! (Opakovatelné sváteční úkoly)- Váš tým vyhrál bitvu o pevnost: 0/1?
V situaci, kdy jste opakovaně na slabší straně a tu bitvu prostě nevyhrajete, i kdybyste se postavili na hlavu, nedává smysl mít ten úkol časově omezený.
Bojím se, že úkolová řada West point i její opakovatelná verze šly splnit jen od 1. do 15. července - tudíž už tak bylo o víkendu pozdě. Zvlášť na mrtvácích to problém je (pokud si vykopeš bitvu a nejsi silnější strana, tak dopadneš jako Ty) a často jediné řešení je si antibitevně vybrat silnější stranu na centrálně kopnutých Awe (což se mi zdálo, že většina lidí na prvních týmem kopnutých Awe dělala).
 
Bojím se, že úkolová řada West point i její opakovatelná verze šly splnit jen od 1. do 15. července - tudíž už tak bylo o víkendu pozdě. Zvlášť na mrtvácích to problém je (pokud si vykopeš bitvu a nejsi silnější strana, tak dopadneš jako Ty) a často jediné řešení je si antibitevně vybrat silnější stranu na centrálně kopnutých Awe (což se mi zdálo, že většina lidí na prvních týmem kopnutých Awe dělala).
O to jsem se taky snažil, ale viz výše.
Proto považuji za jediné řešení nechat aspoň ten poslední úkol časově neomezený. Nebo pak kopnout awe sám (což se ovšem nedalo, protože to udělal GM town), a následně prosit celý svět na kolenou, ať pro jednou nešaškují s nějakým vyvažováním do obrany. A kde je pak smysl hry?
 
Nahoru