1. V úterý 6.8. proběhne aktualizace na verzi 2.106. Více informací najdete na herním fóru
    Zamítnutí oznámení

Diskuze a připomínky k Posezení u dýmky míru

Téma v sekci '<b>Posezení u dýmky míru</b>' založené uživatelem Darling, 10. dub 2012.

1. Janca20

Janca20

Registrace:
    27. říj 2011
    Obdržená poděkování:
    6
    Ahojky, pokud máš zájem o posezení, tak se mi ozvi a domluvíme co a jak. :)

Naposledy upraveno: 16. bře 2013
  2. kuknu sem

kuknu sem Guest

Nemám nic proti přepisu ze skypu, ale mohly by prosím pro přehlednost být aspoň ztučněny nicky hráčů? Kdyby byly odlišnou barvou byla by to pohádka.

3. kuknu sem

kuknu sem Guest

Stále nemocná?

Původně založeno kuknu sem
    Proč tedy já můžu kliknout na argentinu a velmi často je v nabídce vydělej si nugety nabídka i pro nás - české hráče? Kdysi tam byla nějaká registrace u Tmobile za pár nugetů, nedávno tam byla registrace v nějaké hře (mimochodem ne od Inna). Pár nugetů jsem si tak ušetřil.
    Přijde mi to, že Inno jenom nechce aby to čeští hráči používali.

Rozhodně si nemyslím, že je to cílené proti naší komunitě. Můžu se na to ještě poptat, důvod neznám.

Původně založeno wichapi
    Pokud by firma neměla zájem, nebylo by to nikde. Rozhodně to není proto, že by neměli Čechy rádi :), tvůj dotaz mi tak připadá, omlouvám se, jestli jsem špatně posoudila. Ve firmě pracuje tolik lidiček různorodých příslušností, že si člověk připadá v budově spíše jako v Babylonu, to by nás musel opravdu nesnášet celý svět ;) __________________

Už zjistila, proč pod položkou Česká republika chybí možnost "vydělej si nugety" ?

Naposledy upraveno moderátorem: 1. dub 2013
  4. Darling

Darling VIP

Registrace:
    5. dub 2009
    Obdržená poděkování:
    128
    Miruška ne, ale já tu teď půl měsíce pořádně nebyla kvůli práci na bakalářce, zpětně doháním restíky a omlouvám se, že jsem to zdržela. První, co vyřeším, budou odměny z akce Rudolf, pak mi čeká probrání nové akce Wild West loterie a pak se vrhnu na zbytek věcí, co je potřeba na fóru dodělat či zodpovědět.

5. Janca20

Janca20

Registrace:
    27. říj 2011
    Obdržená poděkování:
    6
    Prosím ty hráče, kteří se účastnili dýmky míru, aby se ozvali mě nebo Darling pro informaci kam zaslat odměnu. Děkuji :)

6. Czyril

Czyril Guest

Ahoj,mám svého hosta.Je možné,abych sebe a jej přihlásil do diskuze v Posezení u dýmky míru?Pokud ano,tak se po domluvě se mnou přihlásí zde do této sekce.

7. Darling

Darling VIP

Registrace:
    5. dub 2009
    Obdržená poděkování:
    128
    ahoj, není problém - potřebuju akorát nicky, abych vám mohla přidat práva do sekce..

8. Czyril

Czyril Guest

Dobře domluvím se a napíšu.Czyril

9. Czyril

Czyril Guest

Ahoj,zítra večer proběhne rozhovor s hráčem Williamz5,přepis s otázkama sem pošlu.

10. Williamz5

Williamz5

Registrace:
    18. dub 2011
    Obdržená poděkování:
    5
    Já bych měl být ten host :) Williamz5

11. Janca20

Janca20

Registrace:
    27. říj 2011
    Obdržená poděkování:
    6
    Kluci a prosím potom se mi ozvěte, kam chcete poslat dýmku míru. Díky :)

Naposledy upraveno: 10. dub 2013
  12. Czyril

Czyril Guest

Já to chci poslat na svět Buffalo,tak snad to dneska proběhne,Williamz5 tu stále není.

13. Williamz5

Williamz5

Registrace:
    18. dub 2011
    Obdržená poděkování:
    5
    Ahoj, posezení proběhlo, já poprosím také na Buffalo :)

14. Darling

Darling VIP

Registrace:
    5. dub 2009
    Obdržená poděkování:
    128
    Dracox a pwyll - prosím, ozvěte se, stále jste nedostali odměnu a čekáme na vaše instrukce..

15. Dracox

Dracox

Registrace:
    19. lis 2008
    Obdržená poděkování:
    1
    Všechno jsem řešil přes jancu20, nejspíš ti už dala vědět. Odměnu prosím na Dracox, S1 děkuju ;-)

16. Darling

Darling VIP

Registrace:
    5. dub 2009
    Obdržená poděkování:
    128
    Ano, včera mi to napsala.. :)

17. Czyril

Czyril Guest

Zatím nám na svět Buffalo za minulé posezení nepřišlo nic.Kdy dostaneme odměny?

18. Darling

Darling VIP

Registrace:
    5. dub 2009
    Obdržená poděkování:
    128
    Odměny byly nahlášeny, rychlost jejich zaslání již neovlivním..

19. Phil21

Phil21

Registrace:
    27. lis 2008
    Obdržená poděkování:
    3
    Ahoj,
    kdy budou znovu otevřena posezení s hostem? :)

20. Krosna33

Krosna33

Registrace:
    20. led 2010
    Obdržená poděkování:
    126
    Ono je to chlape otevřené stále. Jen nám nějak umírá, respektive vyhasíná aktiva hráčů. Vem si, kolik hráčů se snaží držet tady to super fórum hry příspěvky. Na to Ti stačí prsty ruky. Moderátoři se nám mění, ne každý má toliko času na hru, jako my.
    Takže, jak tady bylo vícekrát psáno ? Sežeň si někoho na pokec, a dýmka se zapálí. Osobně jsem pro každý super pokec a dýmka ? Mé oblíbené čtení a relax ve hře. Rád se zapojím, ale nechávám delší dobu prostor novým tazatelům a hostům. Jen čtu příspěvky, číhám, sleduji a skvěle se bavím.
    :)

Naposledy upraveno: 23. dub 2013