• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

DISKUZE: AKCE - Získej zvíře do sbírky

DeletedUser

Guest
Dotaz: Ornament jsem našel v nápovědě pod Sedlářskými i Kovářskými výrobky o který se jedná, případně je to jedno?

Zajímalo by mě jestli jste domysleli, že na desetičlenou skupinu to znamená asi 1500 reportů, které bude muset vedoucí skupiny dát na fórum, a vy kontrolovat.
Dále bych chtěl upozornit ty jimž to na první pohled nedošlo: Pokud nemáte ve skupině nabušeného kuchaře a mastičkáře (podle odpovědi na můj dotaz i sedláře nebo kováře) tak se můžete jít rovnou klouzat protože podmínky splnit nemůžete. Když máte ve skupině alespoň někoho kdo má požadované řemeslo můžete ho na požadovanou úroveň dostat, ale to zabere odhadem tolik práce jako splnění podmínek výstavby pro 4 nebo 5 dalších hráčů.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
S takovouto na to kašlu, to že mám plnej inventář krámů a jsou mi ted na nic, fajn, ale to že ty produkty musíme znovu najít, tak na to kašlu :-)
Tohle jste vymysleli ještě hůř než byl první návrh.
Stačilo by jen snížit počet kolíků a dalších méně splnitelných produktů a udělat tu věc aby produkty měl v inventáři pouze jeden člověk ze skupiny a importoval inventář pouze on. Toť vše, velké zklamání tento výtvor

Absolutní souhlas,mám ve městě pár lidí,co dokáží už ted složit půlku produktů dle původního zadání dohromady. Pak by přišla ta zábavná část shánění a dělání těch prací. Takhle se to všechno zkazilo.

Dokonce i 1000 kolíků by se sehnat dalo. S přispěním trhu.
 
Upřímně, co mě td dokonale naštvalo je úprava pro výstavbu města.
Za prvé už vůbec nejde o projekt města, ale o jednotlivce. Už není potřeba téměř žádná spolupráce každý si musí udělat všechno. Když to bylo v hodinách na město dávalo to smysl, protože někdo něco nemohl udělá to někdo jiný. Ale tohle?
Omluvte mě, ale na začátku to byl dobrý nápad. Teď jste to úplně zabili a ztratilo to naprosto prvotní myšlenku a význam! Děkuju pěkně!
Moje jediná otázka zní PROČ, PROČ ?!?!
 

DeletedUser7671

Guest
Argumentovať tým že práce sa musia urobiť odznovu aby sa zabránilo predávaniu produktov je pekná somarina. Pretože ak kúpim od niekoho produkt je mi to figu platné keď musím dať report práce kde moderátor vidí či som produkt našiel, alebo nie. Takže by som poprosil nezavádzať.

A čo sa týka tých produktov na jednotlivca odporúčam hráčom si poriadne prečítať všetky príspevky moderátorov a pochopia ako to bolo myslené.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10597

Guest
Tyto podmínky pro to město už jsou reálné. Ale řekl bych, že znevýhodňuje města s hodně hráči, když to musí splnit každá osoba.
 

DeletedUser7671

Guest
Tyto podmínky pro to město už jsou reálné. Ale řekl bych, že znevýhodňuje města s hodně hráči, když to musí splnit každá osoba.

Nemusí to splniť každý hráč prečítaj si poriadne príspevky moderátorov. Môže to splniť jeden hráč ale musí tých produktov nájsť pre všetkých členov ktorí sa zapoja do súťaže.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10258

Guest
myslím, že tato změna se moc nepovedla.. nás se do 1. fáze podle (starých pravidel ) ve městě zapojilo asi 20.. to znamená že podle nových pravidel nikoliv 50 hodin skoncovat s bandou ale 100 hodin... vzhledem k tom, že toto může dělat jeden dva lidi.. super..

dále si myslím, že povolením vytváření skupin napříč světem, byla zcela zabita ta super myšlenka (to není ironie) městské spolupráce. Teď to podle mě ztratilo ten náboj, který jsem v tom viděl.

dále pak žádám o povolení změny počtu lidí, kteří se z našeho města do projektu přihlásí, protože jsme se přihlásili za starých pravidel a vy jste je změnili. Očekávám, že nám toto bude umožněno s tím, že nebudeme muset plnil limity pro prvotně přihlášené obyvatele.

dále pak žádám o vysvětlení v souvislosti s předchozím odstavcem, co tedy s oznámeními, které jsme měli sepsané pro první fázi a tuto fázi máme téměř, bez pár hodin skoncování s bandou hotovou! Budeme moci použít tato oznámení pakliže budou od lidí, kteří budou přihlášeni po Vámi povolené úpravě našeho seznamu osob?

Děkuji
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13667

Guest
dále pak žádám o povolení změny počtu lidí, kteří se z našeho města do projektu přihlásí, protože jsme se přihlásili za starých pravidel a vy jste je změnili. Očekávám, že nám toto bude umožněno s tím, že nebudeme muset plnil limity pro prvotně přihlášené obyvatele.

Toto umožněno je. Ze začátku lidi psali celá města. Teď by je to akorát znevýhodňovalo. Ten počet členů prosím změnte ještě před tím,než nahrajete jakýkoliv report.

dále pak žádám o vysvětlení v souvislosti s předchozím odstavcem, co tedy s oznámeními, které jsme měli sepsané pro první fázi a tuto fázi máme téměř, bez pár hodin skoncování s bandou hotovou! Budeme moci použít tato oznámení pakliže budou od lidí, kteří budou přihlášeni po Vámi povolené úpravě našeho seznamu osob?
Pokud budou reporty s datem od vyhlášení soutěže, tak to není problém a my vám to uznáme.
 

DeletedUser

Guest
Mne sa to páči ako je to spravené oproti prvej verzii! :klubun:

PS: Len tie produkty z remesiel... :tom: :D
 

Deleted User - 31870

Guest
Produkty z řemesel jsme nakonec také vyškrtli - alespoň nebudete muset složitě hledat hráče do skupiny, kteří by to za vás splnili.

Jinak bych ještě chtěla upozornit, že skupina musí být ze stejného světa (nejde napříč světy) a nemusíte být členy města - dost lidí se mi na to ptalo. A práce a nálezy produktů si ve skupince rozvrhněte, jak chcete - ne každý může uvedené práce.
 
darling a přijmat od 2 ledna? :) je dost hráču co maže oznámení o praci když mu k ničemu nejsou :( :( bych měl díky denním ukolum hotovo pro 3 lidi vlky jít na pruzkum apod. takhle to nemam jak dokázat :(
 

DeletedUser7671

Guest
Ale to je problém hráčov ktorí si mažú oznámenia. Nevidím dôvod prečo by ostatní mali doplácať na pár hráčov ktorí mažú svoje oznámenia. Predsa vedeli že sa chystá táto súťaž a o reportoch sa tu vraví od začiatku.
 
(Už to tu určitě bylo zodpovězeno, asi jsem to i četl, ale nemůžu to najít, nechce mi to číst celé znovu) Ukamenujte mě!

Že nemusí být v jednom městu tu už bylo zodpovězeno. Nemusí být ve stejném městě i když jeden co vykonává skoncovat s bandou za ostatní je v jiném? Nebo musí před zveřejněním reportů do města k ostatním?
 

DeletedUser13667

Guest
(Už to tu určitě bylo zodpovězeno, asi jsem to i četl, ale nemůžu to najít, nechce mi to číst celé znovu) Ukamenujte mě!

Že nemusí být v jednom městu tu už bylo zodpovězeno. Nemusí být ve stejném městě i když jeden co vykonává skoncovat s bandou za ostatní je v jiném? Nebo musí před zveřejněním reportů do města k ostatním?

Ne, po celou dobu můžete být v jiných městech.
 
A ještě jedna věc na kterou jsem narazil.
Práce vyměřit claimy (5 hodin) a zisk vlaječkek (10 ks). Je možné použít stejné oznámení? Logicky ano. To samé se dřevem?
 

Deleted User - 31870

Guest
Ano, můžete použít reporty ze splněných prací, pokud v nich je i produkt, tak ke kontrole získaného produktu.
 
A omlouvám se, že tu mam 3 pod sebou, ale to jde tak nějak časem...

Ve vzorovém příkladu je takovýto formát ukládání: [report 1:jít na průzkum...] (1 hodina)

Nepostačí jen: [report 1:jít na průzkum...] (1)

Oznámení v editu nezabírá 2 rádky a celé to je přehlednější, nebo to kvůli kontrole tak nelze?
 

DeletedUser

Guest
Moderátoři, víte, že to, co jste zadali, na starých světech znamená celkem 650 hodin práce na osobu (bez prémia a dobrodružího bonusu)? Za předpokladu, že nikdo neodpadne? Nezdá se vám to moc? Z toho alespoň 300 hodin budou práce, které jsem už dlouho nedělal, dělat je nechci, produkty z nich mi jsou k ničemu (resp. prodám je na trhu za nějakou almužnu).
 

DeletedUser4876

Guest
Máš na to rok a to počitaš ty hodiny kdy budeš hledat produkty?
Jinak myslim že je to ted vpohodě splnitelne.
Jinak ty práce mužou dělat male levly za tebe a ty zas prace za ně co nemužou dělat.
 
Nahoru