• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

DISKUZE: AKCE - Získej zvíře do sbírky

Upřímně, problém toho tvého projektu je v tom, že je příliš rozsáhlý a náročný na čtení.

To zalezi na uhlu pohledu, ja bych ten projekt dokazal popsat na tri radky - ale z meho pohledu by to pak vypadalo jak projekt desetileteho ditete, co chce hned soba. Sice ted zpetne vidim to, ze pro vlastni projekt je urcita nedokonalost a kontroverznost prinosem - obe tyhle veci u toho rozviri diskuzi a dane tema je pak vice navstevovane. Jinak podle me projekt ktery za neco stoji, proste nemuze mit jednoducha pravidla - resp. ty jednoducha pravidla musis nejak osetrit, aby byla 100 per funkcni a to je strasne nafukuje (koukni se na ruzne herni plany realnych soutezi) ...
 

DeletedUser

Guest
ja to chapu, me jen zajimal pomer tech hlasu, co clovek muze dostat za projek,t tak nejak sam od sebe a kolik hlasu si musi 'vysomrovat'

U některých to je téměř 100% většina (vysomrováno).. když vidím a slyším od ostatních, kde všude se rozesílaj hromadné zprávy, někdy i pod výhružkama. Někteří tu i otevřeně napsali, že jim jde jen o soba a že každej kdo nedává "ano" je nesolidární a sobeckej blbec, protože (a pokusím se citovat) "každej to tu dělá jen pro Rudolfa, tak si dejme ano ať ho máme". Dotyčnému jsme dal NE i přesto, že jeho nápad nebyl zas tak špatný..

-

Já myslím, že by především stálo za úvahu resuscitovat hru jako takovou.
Tady už jsou aktivní jen nováčci se začátečnickými dotazy a pár jedinců, kteří pořád ještě čekají, že ten úpadek westu přece jen není definitivní.

Pro mě West upadá (a to výrazně) až podobnejma zlehčeníma. Tahle hra je primitivní, trivální.. na odreagování. Časově nenáročná. Tak proč sakra do už tak lehké hry jsou zaváděny další zlehčovadla. Hodně lidí má multiúčet, kde farmí vzácné suroviny (třeba i low lvl, které na hlavních postavách jsou "ztrátou času") a pak si to přeposílá (třeba přes obkliku, Ti opatrnější) na účet kvůli profesím, jiní prodávají a přeposílají jen dolary.. Většina návrhů tady na soutěže a projekty počítá s tak vysokejma odměnama, že někdy na ně normální hráč farmí třeba celé měsíce, rok.. a podobně..
Kdyby se místo toho přidalo něco pro vysoké lvl.. nevím k čemu to přirovnat.. možná v MMO (TOR, AoC atd.) nějaké HC/HM... prostě něco těžkého, co bude opravdu těžké získat.. nějakou výzvu.. bez výzvy je hra nuda. A opravdu doufám, že většina soutěží/projektů neprojde ani do úvah, že by mohli být zavedeny. Hra bez výzvy, kde je vše jednoduché a na nic se nemusí čekat/dlouze na tom makat = mrtvá hra, kde jsou tak možná nováčci a noobíci.
 

DeletedUser1318

Guest
...Jinak podle me projekt ktery za neco stoji, proste nemuze mit jednoducha pravidla - resp. ty jednoducha pravidla musis nejak osetrit, aby byla 100 per funkcni a to je strasne nafukuje (koukni se na ruzne herni plany realnych soutezi) ...
Já s tebou v tomto bodě souhlasím, já nevolám po tom, aby projekty byly primitivně jednoduché, já se zamýšlím nad tím, jestli je reálné získat dvě stovky hlasů na základě toho, že se s ním někdo detailně seznámí, nebo jde pouze a jen o to, získat dost hlasů.
Dle mého mínění začíná být na pováženou, kolik dalších věcí z vnějšku se promítá do vlastního hraní. Nuggety za soutěže, jako odměny, to ještě beru, ale získávání předmětů na fóru, no nevím, příjde mi to divné. Navíc když zohledním princip, jakým lze získat hlasy.
Ale jasně, je to jen můj názor.
Kdyby se místo toho přidalo něco pro vysoké lvl.. nevím k čemu to přirovnat.. možná v MMO (TOR, AoC atd.) nějaké HC/HM... prostě něco těžkého, co bude opravdu těžké získat.. nějakou výzvu.. bez výzvy je hra nuda. A opravdu doufám, že většina soutěží/projektů neprojde ani do úvah, že by mohli být zavedeny. Hra bez výzvy, kde je vše jednoduché a na nic se nemusí čekat/dlouze na tom makat = mrtvá hra, kde jsou tak možná nováčci a noobíci.
S tím lze jen souhlasit.
Dosažením levelu 120 pro mnohé začíná nuda, stejně asi jako dostavěním města pro dělníky.
Koho nebaví nebo nemá čas na účast v bitvách, ztrácí velmi rychle motivaci k dalšímu hraní.
Světů už bylo otevřeno tolik, že si už každý mohl vyzkoušet všechny charaktery, poučil se z předchozích chyb... a co dál?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
myslím, že po počiatočnom boome už väčšina hráčov tie návrhy nesleduje...a pokiaľ niekto neni veľmi obľubený v nejakej aliancii a tam neurobí reklamu, tak 200 hlasov v pluse bude možné tak pre jedného až dvoch ľudí :)

ja si myslím, že najľahší spôsob rudolfa je aj tak tento:
http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=23221

na fóre je maximálne tak 20 fakt aktívnych ľudí, ak nerátam team, takže šanca mať rudolfa tak do 2 mesiacov je neskutočne vysoká :)

10 lidí měsíčně získá rudolfa? Já si říkal, proč tu někteří jedinci přispívají o sto šest někdy dost nesmyslné příspěvky:-)
 

DeletedUser

Guest
Rád bych upozornil, že se nebude hodnotit kvantita příspěvků, ale kvalita příspěvků....
 

DeletedUser

Guest
To je mi jasné. Ale každý (samozřejmě včetně mě :-) ) má pocit, že jeho příspěvek je nejsprávnější:-)
Doufám, že hráči budou odměněni neveřejně, ať tu nevznikají další dlouhé diskuze:-)
 

DeletedUser

Guest
To je mi jasné. Ale každý (samozřejmě včetně mě :-) ) má pocit, že jeho příspěvek je nejsprávnější:-)
Doufám, že hráči budou odměněni neveřejně, ať tu nevznikají další dlouhé diskuze:-)

Musíš uznat, že příspěvky typu - Jooo, souhlasím s tebou - nemají asi tu správnou úroveň.
Odměnění budou veřejně oznámeni.
 

DeletedUser

Guest
10 lidí měsíčně získá rudolfa? Já si říkal, proč tu někteří jedinci přispívají o sto šest někdy dost nesmyslné příspěvky:-)

Já se to dozvěděl až teď. :-D Přispívám, protože mám v práci moc volna. O:-)
Stejně má tvrdá hodnocení, duch pro výzvu a nepopulární myšlenky jak hru znáročnit/zpěstřit místo zjednodušit nemají šanci obstát. :-D
 

DeletedUser

Guest
SOB -za pozitívní působení na foru

Podmínky pro získání zvířete
  • každý měsíc vybere Team moderátorů 10 uživatelů, kteří si za působení na fóru zaslouží odměnit
tak blahopřeji výhercům ale mám pocit že je jich nějak málo když koukám a to co nam naši moderátoři přislíbili co vy na to???:klubun:
 

DeletedUser

Guest
No tak jsme se dočkali prvních výherců. Nakonec z 15 aktivních uživatelů na fóru byli vybráni tři, aby jim to vydrželo aspoň na 5 měsíců :-) . (Upravte popisek na "každý měsíc vybere Team moderátorů nejvýše 10 uživatelů, :-) )
Přišlo mi, že bylo víc doceněno jejich slávy a jejich osobnosti než přínos příspěvků na fóru za leden (teď ze mě mluví závist těch, co si to odpracují :-) ). Všechny tři jsou silné a rozdílné osobnosti a rozhodně jim to upřímně přeji.
 

Deleted User - 31870

Guest
Počet jsme se rozhodli nedodržet z toho důvodu, že jsme nenašli dostatečný počet aktivních uživatelů, kteří by se velmi významně aktivně a s přínosem pro ostatní podíleli na chodu fóra. Vybrali jsme proto pouze 3 uživatele, u nichž z našeho pohledu byly podmínky splněny. Budeme však rádi, pokud v dalším měsíci budeme moci rozdat více Rudolfů..
 

DeletedUser

Guest
Počet jsme se rozhodli nedodržet z toho důvodu, že jsme nenašli dostatečný počet aktivních uživatelů, kteří by se velmi významně aktivně a s přínosem pro ostatní podíleli na chodu fóra. Vybrali jsme proto pouze 3 uživatele, u nichž z našeho pohledu byly podmínky splněny. Budeme však rádi, pokud v dalším měsíci budeme moci rozdat více Rudolfů..

tak ja to balím když už ani tihle nedodržuji co slíbí už tu nenapíšu ani řádku a je tu dost lidí co by si zasloužili nejen soba ale každej kdo tu dal návrh na soutěž nebo jakékoli vylepšeni :bandita:
 

DeletedUser9371

Guest
tak ja to balím když už ani tihle nedodržuji co slíbí už tu nenapíšu ani řádku a je tu dost lidí co by si zasloužili nejen soba ale každej kdo tu dal návrh na soutěž nebo jakékoli vylepšeni :bandita:

No nic přátelé, Westmeni. My, hráči to neovlivníme. 10 hráčů je deset hráčů a tři hráči jsou tři hráči. Podle mě je tady nad tím zbytečně přemýšlet, nehledě za nevhodnou reakci je karta a podobně.

Mě osobně je to naprosto jedno, ale když se kouknu po fóru a po příspěvcích, tak je tady těch věrných sedm hráčů do těch deseti k nalezení. Nehledě hráčů kteří tady denně přispívají a snaží se to tady rozjet zase tak moc není.

Teď pronesu větu a hluboce se nadechnu. Třeba tam měl být zařazený hráč Bonehead i když k němu mám své výhrady a další tahouni fóra z řad hráčů by se našli. Jsem fér hráč a beru na každého stejný metr i v životě, takže Boneheade, to je pochvala a ne kritika :D:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nevím, jestli je dobré se zúčastňovat soutěží na tomto fóru, když moderátoři nedodržují pravidla. Viz Pozitivní působení na fóru podmínka a vyhodnocení. Mne se to netýká, nejsem tu zas tak častou návštěvnicí; ale když se stanoví určitý počet odměněných, měl by být dodržen.
 

DeletedUser

Guest
Počet byl stanovený na maximálně 10. Pokud jsou zde lidé, kteří si to opravdu zaslouží, budou vybráni a odměněni. Nicméně, jedná se o první kolo, nikde není psáno, že se v dalších měsících na těchto příčkách umístí jiní lidé a třeba i těch 10. Jde pouze o to, aby svým jednáním a vystupováním přispěli ke kulturnosti a odbornosti fora.
 

DeletedUser

Guest
No asi trochu jinak rozumíme češtině. Pokud mi řeknete, že 2000 nugetů mě bude stát 480 korun, tak se dá čekat, že 480 korun zaplatím a ne 240kč.
Stejně pokud je explicitně napsané, že 10 lidí z fóra bude každý měsíc odměněno, znamená to právě 10.

Já osobně nic proti odměnění méně lidí nemám (sám jsem neviděl nikoho, kdo by si to nějak výjmečně zasloužil) čistě za leden), ale mohlo přijít nějaké upřesnění od moderátorů, proč k tomu došlo, že bylo odměněno míň lidí oproti jasnému původnímu tvrzení.


Z jiného tématu
Nicméně, jedná se o první kolo, nikde není psáno, že se v dalších měsících na těchto příčkách umístí jiní lidé a třeba i těch 10..
Toto mi z původního textu nebylo jasné, proto se ptám: tuto "soutěž za aktivitu" lze vyhrát vícekrát?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10597

Guest
Jen 3/10 ? Mi příjde strašně málo, myslím, že je tu hodně lidí co se snažilo, zapojovalo se do diskuzí. No nic, :D uvidíme další měsíc, koho "bohové" zvolí. :D Good Luck & Have Fun

EDIT: Onu tu soutěž může vyhrát jeden člověk víckrát ?
 

DeletedUser7904

Guest
Nie, v tejto súťaži môže každý vyhrať iba jeden krát :klubun:
 

DeletedUser

Guest
Změnili i podmínky ke získání rudolfa přes "Stavba města". ( A také ku prospěchu věci.) K tomu jsem moc stížností neviděl.
 
Nahoru