• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Aktualizace hry na verzi 2.20

DeletedUser6833

Guest
tezko rict kam s tim, ale tak zkusim sem - tusi nekdo, podle ceho se ridi vylepsovani itemu? tj. ktere se daji a ktere se nedaji vylepsit?

treba tak namatkou kone - osel vylepsit jde. ty sada novych koni z obchodu taky. pinto, mustang nebo treba quarter nejde. a tak by slo pokracovat v dalsich kategoriich - kosile nejdou, kostkovane kosile jdou....

proc? :)
 
To je jako kdybys ses ptal, proč červená košile dává bonus k síle úderu, a né k houževnatosti. Prostě tvůrci některé předměty (z různých důvodů) neshledali vhodné k vylepšování, toť vše ... Za sebe si myslím, že u většiny předmětů je důvod ten, je jejich případné vylepšení by znamenalo, že hráči by pak neměli takovou potřebu získávat některé jiné věci, které jsou vhodné pro hru jako takovou (např. věci z úkolů a různých tombol) a rovnou škrtali celé kategorie předmětů.
 

DeletedUser6833

Guest
jakoze kun apachu (165%) ma smysl, ale lvl jedna quarter (150->165%) uz smysl nema, abych se tesil na lvl 75 a do te doby smutne koukal? hm :)

jinak setovky vylepsovat jdou, dokonce i barman lze, kdyz je prodejnej. neprodejne sety, ty spesl jako treba ted ten easter nejdou, coz dava logiku... ale proc lze seda rozthana onuce, modra nejde a cervena uz zase jde, to je zajimavej zamer tvurcu :) smysl vylepseni je na stejne urovni
 
jj, je třeba se koukat i (resp. zejména) na lvl potřebný k nasazení předmětu. Co jsou onuce, to slyším ve Westu poprvé ... ?
 
onuce je vlastně pruh látky který se omotává kolem chodidel místo ponožek. využívalo se hodně tak před 100 lety.

gobbo, myslím že nikdo pořádně neví proč některé věci vylepšit jdou a jiné ne. možná to byl záměr, možná nějaká chyba, která se vloudila. uvidíme co přijde s dalším updatem :)
 
A taky mám dotaz, dřív člověk dal něco vyhledat, pak se přepl např do kalhot a zpět na vyhledání, tak si to ty vyhledávané předměty pamatovalo ... pletu se, nebo proběhl nějaký downgrade, nebo to byl (je) nějaký script ?
 
Pokud se nepletu, tak si to pamatovala přímo hra. A také si musím přisadit, že mi to poměrně dost chybí.
 
A taky mám dotaz, dřív člověk dal něco vyhledat, pak se přepl např do kalhot a zpět na vyhledání, tak si to ty vyhledávané předměty pamatovalo ... pletu se, nebo proběhl nějaký downgrade, nebo to byl (je) nějaký script ?

tohle byl jeden z jejich upradgů... :klubun:
 
http://prntscr.com/6t08ex

Mohl by mi někdo objasnit, jak je možné, že se v jednom týmu objeví dva hráči, kteří jsou v žebříčku výše postavení než nejlepší hráč z druhého týmu?

Doposud jsme tu byli krmeni tím, že to systém rozděluje podle úrovní/postavení v žebříčku avšak tady si ten systém udělal úplně co chtěl. To, že je pak v mém týmu součet levelů o 85 nižší je už jen drobná podružnost, protože to se občas přihodí i když je systém rozdělování správně nastaven.
 

DeletedUser2164

Guest
Posledni dobou, je to rozdelovani fakt nejaky vadny. Ja sam s jednim 120 lvl a treti nejaka lampa s 30 levelem z Floridy proti trem 140 levelum...
A nebo kdyz je to vyrovnany levelama, tak puskama vubec. 3 frajeri s vytunenou puskou psance, versus ja a dve normalni zbrane. Uzasny...
 

DeletedUser16057

Guest
Něco podobného se mi taky už stalo. :)
Bylo to myslím v sobotu 11.4. a já s lvl 145 spolu v týmu s lvly asi 55 a 32. Proti druhému týmu, kde byly lvly 101, 95 a 30.
Vzhledem k mému vysokému lvlu byl výsledek už jasný od samotného začátku.
 
http://prntscr.com/6t08ex

Mohl by mi někdo objasnit, jak je možné, že se v jednom týmu objeví dva hráči, kteří jsou v žebříčku výše postavení než nejlepší hráč z druhého týmu?

Doposud jsme tu byli krmeni tím, že to systém rozděluje podle úrovní/postavení v žebříčku avšak tady si ten systém udělal úplně co chtěl. To, že je pak v mém týmu součet levelů o 85 nižší je už jen drobná podružnost, protože to se občas přihodí i když je systém rozdělování správně nastaven.

Tohle se mi taky stalo - Já 124+ 148+35 proti 123+ 40+ 29 a dostali jsme neuvěřitelnou čočku...asi 8- 35 a to jsme byli aktivní :)
 
Nahoru