• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: aktualizace hry na verzi 2.22

Možnost vyrobit v řemeslech několik položek najednou

Ušetří čas a nebude již docházet k zablokování serveru a hráčského účtu při zadání většího množství produktů. Těšíme se na vaši zpětnou vazbu o tom, jak vylepšit tuto malou funkci!

Chlubit se tím, že jste na to asi pět let házeli bobek, no nevím ...
 

DeletedUser7889

Guest
Chlubit se tím, že jste na to asi pět let házeli bobek, no nevím ...

tak este by som tam kusok pridal tie velkonocne vajicka a neviem ake akcie kde sa posielaju veci a dochadza k zahlteniu casu :D.

Inak chvalim ze stavba kostola bude konecne povazovana za pracu ako kazda ina.
 
přemýšlím, jestli vůbec má cenu reagovat, nicméně když se kdokoli podívá do funebráka, tak zjistí, že něco není v pořádku...

třeba při takové aktualizaci to trochu upravit aby funebrák ukazoval vše ve stejných řádcích?? nebo by to bylo moc složité a tak se řeká na pozdější opravu aktualizace?
 
Překvapuje mě, že se zde nedočítám, že bude kompletně zpracovaná nová kategorie ve statistikách a totiž statistiky z dobrodružství. Minimálně statistika o počtu odehraných a vyhraných hrách by byla poměrně žádoucí.
 
A možná tam i chybí změna charakteristik některých předmětů (nové sady budou prodejné), je tohle pravda ?
 

DeletedUser

Guest
Bohužel o tom, zda nové sady budou prodejné zatím informace nemáme.
 

DeletedUser17809

Guest
Na fóru betatest serveru uváděli že by měly být, nicméně mohli se mezitím rozhodnout jinak - je tam však jedna nová věc navíc, místo limitu otevřených questů 15 je limit 50....
 

DeletedUser7239

Guest
Na fóru betatest serveru uváděli že by měly být, nicméně mohli se mezitím rozhodnout jinak - je tam však jedna nová věc navíc, místo limitu otevřených questů 15 je limit 50....

Tak po novém úkolu mi tohle přijde jako nejlepší změna. Akorát to zapomněli dát do oznámení. Ale to se občas innu stává. lol
 
Ja by som tam aj dal zdôrazniť limit dlhopisov keď je tam 2000 aby sa zmenila farba napr na červenú alebo už okolo 1970.
 

DeletedUser13017

Guest
Změnu výroby u řemesla vítám, lépe teď než nikdy.
Úprava v shopu mi nějak zásadní nebo užitečná nepřipadá - naopak se mi zdá nepřehlednější (vlastně opačný postup, než navrhuje třeba Frankie u inventáře - ale uvidíme, jak to bude vypadat, až budu skutečně něco potřebovat najít)

Ale co se mi vůbec nelíbí, je snížení nákladů na energii při výstavbě. Tím se degraduje práce všech, kteří se doposud dřeli na lešení, nemyslíte? Navíc jsem přesvědčen, že odměna za práci ve formě zkušeností je až moc dobrá.
Zbytek si netroufám hodnotit, uvidíme až po uvedení do hry.
 

DeletedUser7239

Guest
Zbytek si netroufám hodnotit, uvidíme až po uvedení do hry.

No hlavní jsou přece takové zbytečné změny, které hráčskou komunitu moc nenadchnou. Kde je slíbované nádraží, kde medvěd ? Obchody s itemy, které se už nedají v tombole vytočit by neměl být problém udělat, myslím si, že ani ta farma by moc práce nedala. INNO udělá pár drobností a očekává, že nad tím bude hráč jásat. Jediné vylepšení se kterým bych byl spokojený je to vylepšování předmětů a i to má své mouchy. Ale nezoufejme pro INNO bude i úspěch pokud se ji povede udělat dobře načítání a i jinak bude všechno v pohodě. :siesta:

P.S. * Položky, které nelze vylepšit a přesto jsou vylepšené se nemohou nasadit. Nyní je to možné a položkám zůstávají vylepšené bonusy.
Jinak by bylo férové, kdyby ty předměty šli vylepšit i ostatním. Jestli má třeba někdo vylepšeného Mustanga je zvýhodněn proti těm, kteří už tu možnost nemají. To se mi nelíbí. :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:
INNO by hlavně mělo opravit některé zbytečné kiksy či doplnit některé další základní věci, namátkou:
- načítání i necelých uložených sad
- opravit vyhledání do původní funkce (o větším tlačítku nemluvě)
- zavést v dobrodružství uložení skillů

následně doladit/oživit/doplnit již zavedené věci ve hře, namátkou:
- facelifl celého dobrodružství (poladit timing, týmy etc ..)
- zavést další mapu do dobr.
- oživit pevnosti (zavést drop beden s nějakou zajímavou sadou ala psanec)
- udělat z aukce aukci

za sebe nechci další zbytečné novinky (medvěda, farmu, železnici a podobně), chci si užít to, co je už ve hře a stále mi to pořádně nejde ..
 

DeletedUser16057

Guest
Už se ví, v kolik nám to nahrají? :) Spíš mě napadá otázka, zda ještě vůbec dnes. :D
Máme už 15:45 a nic jsem nezaznamenal za "novinku". :P
 

DeletedUser7239

Guest
Už se ví, v kolik nám to nahrají? :) Spíš mě napadá otázka, zda ještě vůbec dnes. :D
Máme už 15:45 a nic jsem nezaznamenal za "novinku". :P

Na polské verzi už to je nahrané, na slovenské taky ne... Jsme v pořadníku někde úplně dole. :(
 

DeletedUser16057

Guest
No, tak jsem si všiml toho řemesla a shopu.
Úkol. řada spuštěna ještě není. Čekal jsem dle wiki delší a trochu složitější, ale co by jsem taky chtěl no. :P
 
Nahoru