• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: aktualizace hry na verzi 2.22

DeletedUser15277

Guest
No já se nějak nemohu přihlásit na floridu :-) počítám že asi aktualizace :-)
 
bohužel nemáme víc infa
možná právě to nahrávali na polskou verzi a zjistili problém, tudíž to dál stopli. (u nás je také nahraná, ale zablokovaná)
 

DeletedUser7239

Guest
bohužel nemáme víc infa
možná právě to nahrávali na polskou verzi a zjistili problém, tudíž to dál stopli. (u nás je také nahraná, ale zablokovaná)

Na té polské už to taky nefunguje. Zřejmě byl problém v zadání (To zadanie jest dostępne jedynie od godziny 00:00 do godziny 00:00). Tak to asi INNO nechtělo. :)
 

DeletedUser18462

Guest
No čekal jsem že s update přijde i prodejnost nových sad :) Jsem zvědavý jak to bude



:radní:
 

DeletedUser17809

Guest
1 - 3 týdny, s dalším updatem. Nevím proč ne už s tímhle, asi proto, že ho testovali ještě během akce.
BTW tohle berte s rezervou, jde o info z fóra betaverze :)
 

DeletedUser3648

Guest
Zdravím.

U toho řemesla to oceňuji, nemusím klikat každý 2 3 vteřiny, ale mohu mnohem intenzivněji. Přesto to ale není úplně dokonalý. Pokud chci vyrobit dejme tomu 200 výrobků, pořád musím 200x kliknout na "plus". Sice to mám 10x rychleji než před updatem - ano, je to vylepšení - přesto si myslím, že kdyby to číslo mezi znaménky plus a minus, tj. počet kolikrát chci danou věc vyrobit, kdyby to bylo editovatelný, tak bych tam rovnou napsal 200, klikl na vyrobit a měl bych hotovo.

Musím tohle napsat do návrhů nebo se toho někdo ujme? :)
 
a co třeba 20x ťuknout na plus a 10x na vyrobit ? To není 200 kusů ?

EDIT: jsou to blbci, ono to si to číslo nepamatuje .. se omlouvám, jsem doufam v jakousi větší duchapřítomnost tohle vylepšení
 

DeletedUser17809

Guest
Já zas doufal - a neúspěšně zkusil - že třeba bude stačit to myšítko držet.
 

DeletedUser16057

Guest
Jedinou dobrou věcí na tom vidím to, že automaticky k tomu připočte perfektní výsledek. :)
 

DeletedUser7239

Guest
Jedinou dobrou věcí na tom vidím to, že automaticky k tomu připočte perfektní výsledek. :)

Tak já stejně i s možností perfektního výsledku udělám 2-3 výrobky denně podle potřeb u denních úkolů. Ale hodně to pomůže při výrobě na speed světech. :)
 

DeletedUser

Guest
Vzhledem k tomu, že se jedná o řemeslnou výrobu , nechápu ten brek, že musíte klikat na plusko po jednom a že to dá móóóc práce. Zkuste si vyrobit něco ve skutečnosti, taky se věci dělají po jednom a bolej z toho ručičky.
 

DeletedUser3648

Guest
To nemůžeš myslet vážně, přirovnávat hru ke skutečný výrobě takovýmhle stylem :D
 
Vzpoměňte si na 5 minut čekání na každý výrobek a energii co to stálo. Pak se vám tohle nesekající se vyrábění bude moc líbit :).
 

DeletedUser3648

Guest
Jo, a pak když tě někdo uspal a tys to ještě nevěděl, tak jsi přišel o veškerý materiál ve frontě, HIV má recht. :))
 
hiv, to mi povídej.. strávil jsem i 10 hodin vyráběním denně... pěkně mě to tehdy naštvalo...

nicméně když už vymýšlí něco, co by mělo hráčům pomoct, tak by bylo dobré si to tak vyzkoušet a v případě, že by si takto vyrobili pár set produktů, tak by zjistili, že okýnko, kam jde napsat kolik toho chcete vyrobit se opravdu hodí..

nicméně aspoň mám jedno oznámení a ne 100 oznámená o řemeslné výrobě...
 
To nemůžeš myslet vážně, přirovnávat hru ke skutečný výrobě takovýmhle stylem :D

Tady jde taky o to že před několika lety by jste hráli leda tak piškvorky na čtverečkovaném papíře. Tak si važte čeho co je, obvzlášť když jste za to nikdo nic nedal. Někteří z vás kritizují v sedmnácti, jak kdyby byli jaderní fyzici...
 

DeletedUser16407

Guest
Rád bych se optal ,kdy se budou moci vylepšovat věci na vyšší úroveň ... a ne jen na 5 level.
Nevíte někdo ;-) ?
 
Nahoru