• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: aktualizace hry na verzi 2.22

DeletedUser18281

Guest
Jenom doufám, že nikdy :D To by hru už úplně zničilo.
 
radanowsky, to je otázka... všichni mají miliony, ale vylepšování je tak drahé, že ne každej si může dovolit dražší věc vylepšit na víc, než 4. lvl.. pouze pro pár jedinců, který jsou "zapálení" je to důležité :) třeba v duelových zbraních nebo v pevnostních ;) jestli máš přebytečných 20M, tak máš dobrou zbraň. nevidím na tom nic, co by hru ničilo. hru ničí spousta jiných věcí (třeba jedovatý had, co furt straší v shopu)
 

DeletedUser18281

Guest
Na Floridě se už 5 hadů prodalo, ale to vylepšování +5 a víc je už hodně nevyvážené. V příspěvcích před spuštěním se psalo, že půjde vylepšovat max na 2. A dali to tuším hned na 5. Bylo by dobré, aby to aspoň půl roku zůstalo a vysledovaly se dopady.

A esteticky to ty itemy s číslíčky, to se nepovedlo vůbec. Můj názor.
 
... vylepšování +5 a víc je už hodně nevyvážené...

ale prd, např. sady jsou oproti běžným hadrům z obchodu klidně i 2x lepší a tady se bavíme jen o procentech/desítkách procent navíc. Prakticky jakýkoliv item je sehnatelný na trhu za cenu v řádu pár miliónů ... a nevím jestli běžný item, který je upgrade na 1.5 zákl. vlastností (lvl +5) srovnatelný, rozhodně je ale třeba počítat s nákupků 243 ks + cenu za vylepšení a člověk je skoro o řád víše než u přadřaženého setového itemu z trhu ... A pokuď na to někdo má, tak ať na to má, já mu to přeju :-)
 
Taky si myslím, že to vylepšování je nastaveno velmi dobře. Finanční náročnost roste velmi strmě a nelze ani pár kliknutím vymazat nugetkami. Už jen to klikání při nakupování věcí v obchodech je celkem solidní přirážka k oné finanční dani za vylepšení.

Ano, i ta věc vylepšená na 5. level může na někoho působit jako z jiného světa, ale ve výsledku se k tomu může dopracovat každý, což třeba u zbraní z herních akcí nejde. Těch je omezený počet a do vylepšování byly zcela ultimátní v podstatě ve všech ohledech. A to díky vylepšování už není, neboť i pouhá psancova puška na 1. levelu má lepší poškození než parní, dračí a manitouovy zbraně.
 
hiv, dalo by se říci, že je nespravedlivé, jít na někoho s koltem dragounem se základem 113-240 poškození, když on má "jen" zlatou zbraň 101-149... jenže se zapomíná, že ten dragoun stál přes 6M.. (nákupní cena 3,7M, zbytek poplatky- cca 2,6M - nugety v úžasném kurzu 1:1000 dolarů by mě stálo 2600 nuggtetů... )

a pokud je někdo snaživej a dokáže sehnat 20M, tak proč mu nedopřát lepší zbraň? nehledě na to, vícméně je nereálné aby polovina servru měla vylepšený věci na víc jak 4. lvl.. na to tu prostě nejsou prachy..
 

DeletedUser16407

Guest
Nechápu proč INNO zakládá další světy ,když hráčů na starých světech stéle ubývá ... nějak postrádám logiku.Neměly by se světy spíše slučovat !?
Jako duelant na S1 rexistruju velký upadek tohoto řemesla a proto bych uvítal nějaké sjednocení světů nebo alespoň zavedení toho nového systému (mnou opovrhovaného) urovně duelovky 450 levlu.Ale lepší moci někoho duelovat , než nikoho :-/
 

DeletedUser9371

Guest
To není o logice Benyde, ale o penězích, které už od roku 2009 INNO co hraji nikdy nezíská. Je to prostě zvrácená logika, stejně jako třeba v hospodě. Mám dobrý flek, prodám 10 sudů piva denně. Zdražím o 100 % sudy a místo nadšení ze zisku, prodám sud piva jeden.

Každé nové spuštění světa vede k otrávení hráčů, jejich mizení a k zániku předchozích světů. Stejně tak jako v jiných online hrách.
Je to jako v životě. Taky "nehrabu" zadarmo. Když to nevynáší ? Hledám jiné, či nové možnosti ku zlepšení stávajícího ekonomického stavu.
:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Až nakoupíš a budeš na jednom světě mít vše, budeš to chtít i na jiném světě a začneš nakupovat i tam, a nebo smažeš účet, no a , jsi do budoucna neperspektivní. Další svět, další zisk. Možná ne tak obrovskej, jak by si někdo tady představoval, ale v celosvětovém měřítku by vám možná vypadli kontaktní čočky i s přilepenejma bulvama, vidět ty čísla.

Já si třeba říkám, že vylepšování musí vyhnat další hráče od hry, protože při těch cenách se jen rozevřou nůžky mezi platiči a neplatiči, neplatiči jednou ztratí trpělivost a sami platiči hrát v pár lidech na světech nebudou mít duvod. Navíc brzy beztak pujdou vylepšovat další věci z těch dnes nevylepšitelnejch a pokud ne, kde je jistota. A noví sady, noví hadry , inflace starých věcí, pracně získaných. Neustálé změny pravidel...sakra co na tom může bavit :) Jenže hráči hrají, platiči platí, tak je potřeba je natahovat tak dlouho a tak moc, co pujde...a že ta hra jednou skončí je naprosto jisté, co neskončí ?

Brblejte jak chcete. Konečný čísla vidí pár ekonomů a ředitelů, proženou grafiky a programátory, poplácaj se po zádech a jedou domů mercedesama :) A hráči se klepou na každou akci, nugetěj hady a bedýnky, lepší a lepší sady a zbraně. Takže co dělaji špatně ?
Protože to by mě fakt zajímalo jak by jste to dělali vy ?
 
Já si spíše myslím, že tohle by mohlo nastartovat hráče k nějaké činnosti. Nejde mluvit o rozevírajících nůžkách, když se sváteční hráči nesnaží něco dělat. To se holt bude rozevírat furt.
 

DeletedUser

Guest
Nenastartuješ hráče. Nedonutíš je neco delat, třeba nemaj čas, nebo je to jen nebaví tolik jako jiný, nechtěji věnovat peníze za jakýsi virtuální nic.

Jinak ještě doplním : kdyby tyhle hry nesypaly tak jak jsou, tak by k nim třeba šouply reklamní banner.
 
Tak pak ať se nediví, že nic mít nebudou. Já jsem do hry nic moc nenasypal, ale jsem aktivní a mám celkem dobrou výbavu. Pokud se ostatní nebudou snažit, a nechtějí se tomu věnovat, tak budou mít málo. Bohužel, jinak to nejde.

Tvoření je další věc která se dá využít. Následné úrovně se drasticky prodražují, takže i ten bohatý toho moc nezíská. Tady není co závidět a už vůbec ne utracené peníze.
 

DeletedUser

Guest
Tak ona ta diskuze byla spíš o tom, že Inno games dělají něco špatně.

Pokud bych ale měl přemejšlet o tom placení, tak pokud tu bude možnost neomezeného nákupu, nikdy ta hra nebude spravedlivá. Jenže jestli je někdo trouba, Inno games to neni, protože lidi na podobný způsob hraní přistoupili. Například karty se hrajou tisíce let a nikoho ještě nenapadlo, že by šlo přikoupit třeba pár es, to až v jednadvacátym století jsou lidi tak chytrý.

Já osobně jsem kdysi taky platil za hru. Byly to DK, v době kdy neplatič měl houby a platič dostal docela slušnej paket herních vylepšení za jednotnou, nijak přemrštěnou cenu. Tam se dalo mluvit ještě o hře. Dnes pokud vím i v DK lze nakupovat neomezeně, včetně surovin a času, což jsou základní stavební prvky hry. Co na to selskej rozum ? Já bych to teď už nehrál.
 

DeletedUser9350

Guest
Chybu s řemeslem odstraní, ale proč to samý neudělaj s bankou..... čumět na hlášku osud s tebou nejednal v rukavičkách je fakt oser.
 
Nahoru