• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: aktualizace hry na verzi 2.23

DeletedUser

Guest
brrr ten text je strašlivý. Je to jen překladem, nebo to tak bylo i v originále?
 

DeletedUser18462

Guest
Tak jsem šel mrknout na betu a po této verzi tam začali být prodejné sady ze střelnice.
 
Tak to by mohlo být dobré, daly by se nakupovat předměty. Sám mám na některých světech hafo peněz, ale není co kupovat...
 
Naposledy upraveno:
No jestli ten update bude stejně kvalitní jako jeho oznámení, tak se fakt není na co těšit ..
 

DeletedUser211

Guest
Ak sa nemýlim tak veci na bete boli prodejne uz i pred tím. Ak to nebude tady po updatu prodejne tak jsou to maďari. Nechapu proc to hned nadali jako prodejne. Zbytečne se mi tam vali nekolik kusu ktere se mi uz neoplati upgradovat a kdyz se nedaji ani prodat na trhu. To s tou dlouhočasovou zmrzlinou to je nejaky zlý preklad asi ne ? Nejak tomu nerozumím. Mohli tam radsi pridat neco co zvyšuje pracovni motivaci a muze si to koupit kazdy a ne milionari za 2000 nuget. Predsa su tam veci na doplneni energie a zdravý a taky se to da vyrobit v remeslu tak proc tam nedali neco na pracovní a duelovu motivaci? :/
 

DeletedUser211

Guest
a doufam že po updatu bude dražitelný i kun Psance.
 
Kurnik, já tomu rozuměl tak, že budou v shopu věci z minulých sad. To jestli budou věci z minulé sady prodejné mi je ukradené. Stejně to nikdo nedá na trh. Divím se, jak mnozí hráči prodávají klobou za 100k a le sami by chtěli nakoupit za 15k. Spousta lidí to pak do prodeje ani nedává...
 

DeletedUser16057

Guest
Tak Kino je zrušeno už pěkně dlouho. Hádám tak 3 týdny, možná déle.
 

DeletedUser7239

Guest
A koupil jsi si lístky?
Lístky mám akorát na vlak. A ten tam stejně taky není i když to slibovali. :(


Tak Kino je zrušeno už pěkně dlouho. Hádám tak 3 týdny, možná déle.
No před tím šlo aspoň na to kliknout a objevilo se, že není žádná reklama. Teď už to není ani na kliknutí. Oni udělají update a zruší to aniž by se o tom zmínili. Takové podvody já nemám rád. :P
 

DeletedUser

Guest
uz jsem zase nasranej o neco vic :(

modelova situace je asi takovahle.
cely den se pachtim, makam jako kun, trebas i duel si dam, hlavne u toho porad jsem, aby se postava nahodou neflakala. klikam co to jde, jsem proste takovej beznej otrok westu. casu co to stoji je spousta a pritom sleduju, jak vsichni co se predelali na stavbu kostelu leti zebrickem nahoru a ostatni (vcetne me) maji v ocich slzy, protoze roky driny jsou na houno, kdyz kazdej "kostelnik za par mesicu dozene ztratu x mega zkusenosti".
odmeny za stavbu kostela jsou stale (i po upravach) velike, takze jsem "neskutecne vdecny" ze jste jim jeste snizili naklady na energii.

je to opravdu uzasne, ze kostelnik se pripoji, naklika 9x stavbu a jde si v klidu do prace, prijde domu, naklika dalsich 9 staveb a odkraci na pivko a po prochlastane noci naklika opet 9 praci a jde spat.
neni to drobatko nepomer oproti nekomu kdo klika neustale, pracuje, dueluje, chodi na bitvy a celkove hraje mnohem aktivneji???
opravdu chcete, aby kazdy kdo se chce v zebricku pohnout se predelal na kostelnika a mel 2-3 petiminutove loginy za den?

je to oproti aktivnim hracum velmi nespravedlive...
 
Tohle se odvíjí od toho, kdo více naříká... Oni chudáčci nemůžou duelovat a plnit úkoly, tak musí mít nějakou jinou hračku.
 
Teď druhý pohled na věc. Na jednom světě jsem stavař, ale nikoliv kvůli expům, ale kvůli levelu kostela. To, že se bavim tim, jak postupuji žebříčkem vzhůru (z cca 120. místa na 65. za nějakých 6 měsíců) je podružná věc.

Co ale chci zmínit je to, jak se hýbe se zkušenostmi za výstavbu. Když se kostel poprvé začal vyplácet, tak jsem ještě nestavěl, ale lidi měli za nejdelší stavbu i přes 3000 expů a nejednalo se o nějaké závratné úrovně kostela, zhruba jen tak 60-70. level. Reakce netrvala dlouho a po pár týdnech byly zkušenosti sníženy. Po tomto snížení jsem se dostal na své maximum asi 1800. Následně přišel další update, který zkušenosti opět zkrouhnul. Musel jsem vystavět dalších zhruba 30 levelů kostela, abych se dostal na maximální hodnotu 1500 expů, kostel měl level asi 105.

Poté přišel konec světa 7 a já byl přemístěn na buffalo. Tam jsem se na kostele s levelem přes 180 skoro dočkal bájné 3000. hranice, ovšem jen skoro. Maximum se zastavilo na 2936 a dorazil další update, který srazil zisk zkušeností na zhruba 2/3, když bereme v potaz horní hranici. Ve výsledku tedy teď dostanu za stejný čas zhruba stejné zkušenosti, jaké dostávali "kostelníci" už po prvním snížení zkušeností na kostelech s levely i více než o 100 menšími. Energetické hledisko bych moc nebral v potaz, neboť doplnit energii není nic náročnýho, když na to přijde.

Závěrem bych podtrhl to, že jsem tu zmiňoval horní hranice zkušeností, přičemž je zcela běžné, že několikrát je zisk sotva čtvrtinový nebo i menší. A to tu také hovořím o práci na tuším 4. nebo 5. největším kostele na českých serverech.

P.S. A když tu byli zmíněni aktivní hráči, tak s nimi se nějaký žalostný kostelník nemůže měřit. Za den si nakliká v pohodovém tempu 50-100k expů, podle toho jak vyjde bonus na práce a je vysmátej až za ušima. A nemluvím o finanční stránce. Do stavby kostela musí člověk ještě napumpovat prachy, pokud nestaví ve městě s bohatou historií, jež má v kase nějakej ten melounek naspořenej a stejně za to nedostane ani dolar, zatímco aktivní hráč si za den přijde na pěkných 100 klacků. A aby bylo jasno, za aktivního hráče nepovažuji někoho, kdo zadává hodinové práce v počtu větším než 5 za den, i kdyby u toho seděl 24 hodin denně.
 

DeletedUser

Guest
1. "nakliká v pohodovém tempu 50-100k expů"
s tim rozhodne nemuzu souhlasit, v zadnem "pohodovem tempu" se nic takoveho neda udelat

2. "aktivní hráč si za den přijde na pěkných 100 klacků"
ani s tim nemuzu souhlasit je to nesmysl, i kdyby jsi klikal bonusove prace x hodin po 15 vterinach, narazis brzy na "nedostatek energie a motivace" a pokud je budes doplnovat cukrovinkama narazis na nedostatek "doplnovadel motivace a energie" potom sice muzes za upd dokoupit, ale stejne narazis na nedostatek, protoze upd rychleji utratis nez kolik jich vydelas
slo by to pouze kratkodobe nez ti dojdou za dlouhou dobu nasporene zdroje

nejakou chvili pojedes rychle, ale protoze nejde o stalou vec, nejde to povazovat za zadnou vyhodu, ale kostel muzes stavet porad, kazde trosku starsi mesto ma v bance statisice i miliony, nehlede ze do mesta muze dat penize i nekdo jiny, staci si jen rict "došly... nasypte at muzu stavet"
 
V pohodovém tempu jde udělat těch 50-100k expů, když u toho člověk sedí celý den. Když u toho celý den nesedí, tak to už úplně sranda není, ale taky to jde.

Co se týče námitky na chybějící doplňovače energie, motivace a zdraví, tak to lze celkem bezproblémově zajistit z řemeslné výroby. Člověk si musí to klikání sice potom lépe rozplánovat, ale to není nějaká nepřekonatelná překážka. A peníze se samozřejmě generují úměrně se zkušenostmi i když část z nich padne na zajištěný suroviných zdrojů, pořád toho dost zbyde.

Myslím, že jako důkaz toho, že tu neplácám do větru může být můj zápis v síni slávy, když jsem "startoval" po update z nějakého 120. - 150. místa "baj voko".

Ovšem neoddiskutovatelnou věcí je, že toto jde praktikovat jen na jednom světě a nikoliv na čtyřech zároveň a v tom bude nejspíš, pro tebe, to zakopané čtyřnohé zvíře.
 
West je už dlouho o vývoji, každou chvíli se něco mění, to že můžeš +- dohnat hráče co to hraje dlouho je snad účelem hry, jinak by přibývalo nových hráčů na westu asi ještě méně. Musíš prostě odhadnout co je v té době nejvhodnější a zařídit se podle toho (pokud ti jde o expy, stejně jako o prachy atd.) nebo se můžeš vyplakat někomu na rameni no,-) Kdo řeší takové prkotiny, krásně ukazuje, že mu nejde jen o hru, takže se chlapci vyplakejte vzájemně na rameni, že nejste na 1. místě v žebříčku třeba, ale za vaši situaci může pouze vaše neschopnost a špatný odhad, jak promarnit svůj čas,-)
 
Nahoru