• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: aktualizace hry na verzi 2.23

DeletedUser

Guest
2 hiv: nooo asi se u nas dvou lisi nazor na to co je pohodove :)

2 superapl: spatne jsi pochopil, nejde o to jake umisteni mam (mame) jde mi o to, ze nekdo maka x let a nakonec ho predhoni kostelnik kterej naklika a jde na pivo (temer bez prace) kazdy se muze predelat na kostelnika pokud mu jde o expy. ja se nepredelal protoze mi o ne uz davno nejde (ostatne, ona by to byla super hra plna kostelniku ze ?)
a co se tyka tohodle... cituji: "pouze vaše neschopnost a špatný odhad, jak promarnit svůj čas,-)"
myslim ze promarneny cas je venovat se jakekoliv online klikačce :)

a hlavne, zrejme budim dojem, ze to delam kvuli sobe, ale to je omyl, ja jsem uz davno vyhorelej a hnout to se mnou uz nedokaze, hraju jen ze setrvacnosti. resim to proto, proroze mi to neprijde fer
 
Celé to je nějaké divné. Hraješ normálně, ale předhánějí tě hráči s kuriozním způsobem hry. "Aktivní" je ten co kliká jako blázen. Co by na to měli říkat ti, kteří vydělají 200k ročně, myslí si jak (ne)hrajou první ligu a furt je jim nějaké divné, jaktože někdo má více. Oproti tomu, hráči co jsou na servru měsíc, tak příležitostně vyšmelí/šlohnou co se dá. Tady to je blázinec.
 
Nahoru