• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: aktualizace hry na verzi 2.29

Já potřebuju kožený pás. Všichni jsme brečeli, když nešel dražit, a když už dražit jde, tak ho nikdo nedá na trh. Fakt paráda...
 

DeletedUser

Guest
Já potřebuju kožený pás. Všichni jsme brečeli, když nešel dražit, a když už dražit jde, tak ho nikdo nedá na trh. Fakt paráda...
Pokud budeš jen čekat, až se objeví na trhu.. možná budeš čekat do Vánoc..

Co tak oslovit nějakého sedláře, šoupnout mu srpy a kůže a on ti pásy nadělá na počkání.. Jestli je potřebuješ na Buffalu, tak se na mě klidně obrať..
 
Co tvůrci hry zamýšlejí dále s cestovním kočárem nemám ponětí. Donedávna ale byly u sedláře produkty Díl kočáru a Loukoťové kolo které taky neměly využití. Až se zavedením Závodního dostavníku se použily.
 

DeletedUser

Guest
tvůrci taky nemají ponětí. Pak něco sešijou horkou jehlou přesně jako závodní dostavník
 

DeletedUser2164

Guest
Mohli by konecne dat nejakou akci, kde by se dali pouzit dluhace. Mam 2k dluhacu na konte a vic jak dalsi 2k dluhacu v oblakach a neni s nema co delat.

V cirkusu clovek nema sanci, aby mu padlo neco kloudnyho a v shopu neni nic dobryho za co by to clovek utratil. Kdyby se za to aspon dala koupit truhla s koristi z dobrodruzstvi. Treba za 100 UDP, tak aspon neco, ale takhle je to jenom nevyuzitelna mena.

Tak snad neco do novyho updatu chlapci z INNa neco vymysli.
 

Pawn

Člen týmu
Truhlu s kořistí bych kupoval aji po 300upb za kus, možná i 400.. Hlavně by to mělo lepší využití.. na druhou stranu, možná stojí za to koupit si pytlík na těch 10% energie za 2000Upb alespoň, když vydrží napořád :-))
 
Trochu z jiného soudku:

Do budoucna (snad update 2.30) už budou bonusy produktů z nových receptů.


Medovina: +8 charisma, +20 obchodovat, +20% štěstí (8 hodin?)
Strašidelná hudba: +20% zkušenosti, +100 pracovních bodů (8 použití)
Lucerna: +300x rychlost (5 použití), +20% duelové motivace, +20% zdraví
Zásobník na munici: +4 útok na pevnost, +4 obrana pevnosti, +40-60 poškození (8 použití?)

Zdroj-beta forum.
 

DeletedUser3648

Guest
Rád bych vznesl oficiální protest. My - sedláři - jako jediní můžeme ten nový produkt vyrobit pouze jednou za týden, protože tam máme v receptu tu stupidní kůži lehkou jako pírko.
 

DeletedUser3648

Guest
Minimálně na wiki ne, ale recept jsem ještě nenašel. Že bych dělal zbytečný humbuk jenom kvůli neaktuálnosti wiki? .)
 

DeletedUser

Guest
Díky za info.. opraveno na Wiki.... Nikde nebyla zmínka o úpravě návodu.
 

DeletedUser3648

Guest
Díky pánové, moc jste mi pomohli. Už mám reskil a hledám recept. :)
 

DeletedUser16057

Guest
No to vím, jen mi to přijde asi jako nedodělaný úkol nebo z části tajný. :)

Začal jsem u Henryho a skončil hned druhým úkolem u Marie a dostal ten použitelný item, viz screen. :)
Jenže žádný úspěch, natož oznámení. Navíc ani na betě to není v úkolových řadách....
 
Nahoru