• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: aktualizace hry na verzi 2.29

DeletedUser16057

Guest
Tak a máme ty Dinosaury v akci. :D Tedy, zatím jen na betě. :)

PS: Jde o úkol. řadu ;)
 

DeletedUser

Guest
Trochu mimo mísu, takže se předem omlouvám.

Ať kouknu na fórum sem, sk, němce, anglii, betu, facebook ... všude je zmínka (povzdechnutí, utopie) o tom, proč není možné vytvořit server, kde by to bylo jako kdysi. Nikde jsem ani nenašla smysluplnou odpověď od někoho kompetentního, proč to nejde a zda vůbec o těch "hlasech" hráčů v Německu vědí.
Jsem přesvědčená, že pokud by takový server byl, tak by byl nejvíc obsazen. .... teď mne napadlo, když to píšu ... nejde to asi možná právě proto, že nuggeťácké servery by opustili už i ty poslední "stálice" a INNO už by nemělo vůbec žádný příjem

West umírá, vývojáři to přece musí vidět. Proč tedy nevymyslí něco, co opravdu hráče vrátí zpět? Třeba starý svět zpoplatněn např. ročním poplatkem. Ano, jasné, že budete řvát, že jsem se zbláznila, ale než platit třeba v tombole, to bych radši dala peníze na provoz starého systému.

OK, teď hrrr na mne s negativními příspěvky :) I když bych radši adekvátní odpověď od INNA, PROČ TO NEJDE
 
brendo, za prvé, adekvátní odpovědi od INNA se nedočkáš, neboť tam nikdo neumí česky ;)

jestli mohu mluvit za cz tým, tak tento tvůj návrh se tu řešil už několikrát a už při první žádosti o zavedení "starého" designu westu vývojáři napsali že nejsou schopni udržovat jak starý tak nový design. neptej se mě jestli to je technický problém nebo jestli je to jen z neochoty. zkrátka INNO starý design mít nechce a tak to zřejmě zůstane.
 

DeletedUser

Guest
Radši Brendl, než Brenda :)

Chápu, že neumí česky. Odpověď v češtině bych opravdu nečekala. :)

"nejsou schopni" .... to je asi ten zakopanej pes, ovšem nevěřím, že se skomíráním světů jim rostou výdělky, ale asi tam přemýšlejí jinak
 
omlouvám se za zkomolení jména :)
snad jsem svou odpověď neformuloval špatně, nemůžu to momentálně dohledat, ale pamatuji si že takto zazněla první odpověď po zavedení 2.0
 

DeletedUser

Guest
V pohodě, Brendu na mne zkouší každý, už jsem na to prostě alergická :)

Ty dotazy jsou ale stále a všude, možná by bylo dobré bombardovat inno pořád. Kdyby to tam měli denně na talíři, třeba by o tom začali i přemýšlet ...
Pořád nepochopili, že nové tomboly hře nic nepřidají, ba naopak uberou.
 

DeletedUser

Guest
Jasně, hodně hlasů pro "server, kde by to bylo jako kdysi", ale je to kvůli tomu, že to tenkrát bylo super vymakané, nebo představa, že s takovým serverem by se vrátily tisíce hráčů?

Těch změn bylo tolik, že ani nevím, co přesně myslíš "jako kdysi".
Za mě, vyhovuje mi nynější mapa (tj. malá s pracemi ve středu), práce (15s, 10m, 1h, i že se dají nacházet dražší svítivé předměty), jsem rád za každodenní bonus za přihlášení (jistých 10% / 5 dní), za upd shop (ač nabídka nevalná, tak za UPD elixíry jsou dobré), za vylepšování, dobrodružství, šamana, že když už, tak nestojí prohození schopek miliony atd.

Takže, možná bych uvítal hybrida, tj. klidně bez možnosti nákupu nugget (šaman by šel usmířit za UPD), bez tombol (i když při jejich počtu není snadné najít na serverech hráče bez lepší sady/nebo tomboly za dolary, UPD), ale obávám se, že by mnozí volající po takovém serveru rychle vystřízlivěli, protože první by byli opět nejaktivnější, kteří by stejně měli náskok levelů, časem i mnohem lepší výbavu (díky lvl i vylepšení), a začali by opět volat po "tom, jak to bylo kdysi", kdy si všichni byli rovni a měli stejné oblečení a stejné levely a kdy na konci zazvonil zvonec a pohádky byl konec :)
 
Nahoru