• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: aktualizace hry na verzi 2.30-2.31

DeletedUser18475

Guest
Ale im to nikto nekupuje,každý kašle na ich špeciálne zbrane.
 

Pawn

Člen týmu
Je to škoda... tenkrát s příchodem "železnice" bylo mega terno, a nyní se to prostě nevyužije, protože se dostává mnohem více UPB než se dá snad spotřebovat.. Věřím, že jednoho dne se dočkáme.. Jak jsem psal jinde, nakupování truhel s kořistí za upb klidně za hodně upb, by mi také vůbec nevadilo. :-) Raději to jak nějakou například ocelku. Nicméně úkolové řady fajn.. tedy ty co fungují :))
OFF:Nějaký názory na pytlík co doplňuje energii 10% za 2000upb? Má smysl to vůbec pořizovat? .-D
 
Pytlík na energii je v současné době snad jediné, za co jdou rozumně našetřené dluhopisy utratit. A hlavně ti vydrží napořád :)

Zatím nemám s ním osobní zkušenost, ale chystám si ho pořídit.
 
Na ten pytlík je dobré mít script od tw-db a pomocí špendlíku si ho dát na první stránku inventáře. Člověk ho pak mnohem častěji vybere :)

Jinak já ho už nějaký čas mám a jsem spokojen :) Je to prostě energie sbalená na cesty.
 
Pytel na energii je fajn, a ve chvíli kdy jsem dospěl ke stádiu 'už klikám jen na kostel', tak jsem si pořídil i ten druhej .. a oba jsou super:-). Nicméně bez špendlíku by jejich hodnota byla cca čtvrtinová ...
 

DeletedUser12378

Guest
u ukolu vladce zeme mi nejde ukol s dynamitem na svetech 1 a 9 jak ste na tom vy?
 

DeletedUser1318

Guest
Už je to hlášeno na jiném místě:
Název úkolu: Vysvobození zkamenelin (Vládce země) - na S1 nick: zuky72
Zadavatel: Barnum Brown
Citace úkolu: ... prines 5x dynamit...
Jaký je problém v úkolu: Neviem prijať úlohu. Po kliknutí na tlačidlo prijať úkol, vyskočí hláška POZOR - Tento úkol si již splnil
Návrh opravy jiné než textové chyby: Poprosil bych o opravu bugu. V případě že to není chyba, poraďte mi, jak úkol příjmout.
Na Bufallu a Eldoradu to pracuje OK.
 

DeletedUser17809

Guest
Dnes na Eldu taky. Kdo to neudělal napište si na support, ten může zjistit kde je zádrhel.
 

Pawn

Člen týmu
Pavlík1834,HIV-,IGHAS Děkuji za názory, tak ho pořídím také :-D Stejně nevím co jiného.
Jinak jsem zvědavý co nás čeká v těch úkolech nových, a všimli jste si, že už v salonu jsou i opakovatelné Halloweenské úkoly? Alespoň začátek řady? :-)) Trošku brzy.
 
chyby

Jak už ENTRICK zmínil v jiném tématu (Stezka duchů), s novým updatem se objevili i 3 úkolové řady.
O týden dříve je spuštěna Westernová noční můra.
V salonu se objevily 2 úkoly z Čerstvý rajčatový salát.
A ve Waupeeho vesnici Stezka duchů.

U posledních dvou zmiňovaných jde nejspíše jde jen o části většího příběhu.
 

DeletedUser9350

Guest
Haloween splnit jak vidím jde až do návštěvy na ranči, dál ne :D
 
Pytlík na energii též využívám a samozřejmě se špendlíkem.
Na motivaci mi zatím přišel zbytečný, takže jsem nepořizoval.

Ale napadlo někoho pořídit ty pytle 2? Jde to vůbec? Nerad bych si klikl za 2K UPD a neměl nic.
 
Nahoru