• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k březnové soutěži

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser765

Guest
Volná diskuze k soutěži. Opět upozorňuji, když si nebudete vědět rady jak pokračovat v tvorbě, kvůli obtížnosti programu, můžete si tady nechat poradit.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser765

Guest
Tak se trošku snažte, ať vítěz je nejasný :-) Vždyť na tohle téma jsou stovky možností jak to znázornit. Nějaký postupy v photoshopu tu jsou a na netu jich také není málo. Popřípadně stačí sem napsat co hledáte nebo jak to udělat, vždy se někdo pokusí poradit. ;-)
 

DeletedUser

Guest
vidím že 7sup tak dal jako vždy orla:-D


já s tím boužel neumím pracovat a když chci něco z hry zkpírovat třeba město tak mám jen bíle plátno
 

DeletedUser765

Guest
Jestli se nepletu, tak by to ani nemělo jít skopírovat ;-) Je to myslím flash a obrázek získáš jedině, že uděláš print screen :-)
 

DeletedUser

Guest
Jestli se nepletu, tak by to ani nemělo jít skopírovat ;-) Je to myslím flash a obrázek získáš jedině, že uděláš print screen :-)

na to jsem se jednou ptal.. ale jak mám něco dát do malování a zmáčknout tlačítko print screen když mi ten obrázek nejde uložit??:lovec: prosím poraďte...
jinak.. nemáš bílé plátno ale malinkou tečku (místečko na které jsi kliknul) mám s tím stejné problémy a díky monishkah vím konečně proč:angel:
:klubun:
 

DeletedUser765

Guest
A co to píše, popřípadně dělá, když nejde uložit?
Postupuješ takhle? Někdy když se vynechá nějaký krok, tak je zrovna ten důvod proč to nejde :)

1. otevřeš si stránku, kterou chceš "vyfotit"
2. zmáčkneš printscreen
3. otevřeš si malování (photoshop, gimp, illustrator,.. jakýkoliv program, kde chceš s obrázkem pracovat)
4. zmáčkneš ctrl+v (tím vložíš obrázek ze schránky)
5. dáš uložit jako..
 

DeletedUser

Guest
A co to píše, popřípadně dělá, když nejde uložit?
Postupuješ takhle? Někdy když se vynechá nějaký krok, tak je zrovna ten důvod proč to nejde :)

1. otevřeš si stránku, kterou chceš "vyfotit"
2. zmáčkneš printscreen
3. otevřeš si malování (photoshop, gimp, illustrator,.. jakýkoliv program, kde chceš s obrázkem pracovat)
4. zmáčkneš ctrl+v (tím vložíš obrázek ze schránky)
5. dáš uložit jako..

Opravdu děkuji za tento popis který jsem se od nikoho jiného nedozvěděl... ach... co bych si bez vás počnul...
akorát jsem se chtěl zeptat: Mám jenom notebook a na klávese je - Insert a pod tím v rámečku Prt Scr jak se mám dostat na ten Print Screen??
:angel::klubun:
 

DeletedUser

Guest
Nemyslel to, že print screen je dostupný pomocí kombinaci kláves FN (speciální klávesa pro notebooky většinou mezi levým controlem a levým altem) a insert(v jeho případě)?
 

DeletedUser

Guest
Myslíš, že v tomhle případě má pravdu Avalone.:)

Ale jenom bych chtěl říci, že přes nezpochybnitelnou grafickou kvalitu 7supova obrázku, rozhodně si nemyslím, že by byl nepřekonatelný, vzhledem k tomu, že je to dle mého názoru na březen moc barevné, přestože březen je spíš takový přechodný měsíc mezi zimou a jarem.
 

DeletedUser

Guest
Avalone díky.. pochopil jsi mě správně a děkuji za odpověď ;) Fn tu vidím :hoj:
:klubun:
 

DeletedUser2164

Guest
S PS jsem tak trochu kamarád a jak tu tak koukám, tak ty výtvory, s prominutím, za moc nestojí. Autor si najde nějaké pozadí, udělá screen ze hry, ořeže, vloží a hotovo. Některé ani nezapadají do pozadí a ořezané obrázky jsou stejně velké jako např.: barel a člověk i když je barel někde v dály.

Možná kdyby grafici z TW uvolnili nějaké jpeg, gif etc. ze hry a nemuselo se to dělat, tak jak se to dělá, vypadalo by to lépe a možná bych se do toho i pustil. Takhle se mě do toho vůbec nechce a raději se zdržím, protože je to, dle mého názoru ztráta času.

Berte tenhle názor jen jako mé osobní vyjádření a neberte si to tak moc k srdci. ×Đ
 

DeletedUser765

Guest
Zde na fóru jsou dost děti, kteří mají základní znalosti s grafikou - malování. Dále tu jsou hlavně samouci a to vyžaduje také čas v samozdokonalování v grafice. Jestli rád něco tvoříš v Photoshopu, přihlaš se do soutěže. Ať se to tu oživí a nesoutěží jen hrstka lidí ;)
 

DeletedUser

Guest
udělal jsem obrázek ale nejde to na pixshot upravit nevím si rady:zed::zed::zed:
 

DeletedUser

Guest
dík za stránku a stím upravováním já myslel upravit abych to mohl sem vložit jinak já používám corel
 

DeletedUser765

Guest
Rádo se stalo. Jestli jsis oblíbil corel, zkus se podívat ZDE jsou tam tutoriály, takže kdyby jsi se chtěl zabívat grafikou, zkus podle nich si zkoušet práci v corelu. :-)
 

DeletedUser

Guest
Taky jsem tam také přihodila své dílko ale pochybuji, že by to vyhrálo :indián:
 

DeletedUser765

Guest
Hezké, jen zkuste si hlídat proporce. Napřiklad, žena nemůže být stejně vysoká jako budova ;-). Ještě zkuste trochu pracovat se stíny, ty vám postavu (budovu, předmět,..) zapasují do obrázku. Neberte to nijak zle - pouze jako rady, jen je ještě do konce soutěže dost času a můžete to zatím neomezeně editovat. ;-)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru