• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k Velikonoční střelnici

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Tak takhle přece fungujou všechny "bezplatný" online hry. :)
První dva ,tři roky se platí jen za premko a pak přichází čas vývojářu podojit svoje ovečky. :)
Záleží na tom jak moc sou nenasytný.Ale přijít s tím v době,kdy hra strácí na popularitě no nevím.Možná mohli trochu pozvolnějc a hlavně dát možnost ty sety získat i jinak třeba v ukolech.Popřípadě zvednout možnost nálezu dluhopisů.
Vanoční akci bych ještě bral a nemám problém jednou za rok pustit nuget víc,ale každej svátek? :)
To už sorry.
 
skoro to vypadá, že za chvíli tu bude každý týden nový set se super bonusy na duely, pevnosti, nálezy ... takže nakonec tu každý budeme oblečený jinak. jen nevím kde budou pořád brát názvy setů :D
 

DeletedUser

Guest
No já hraji na starém světě a nehraji za nuggety, ale lámu si hlavu - k čemu tohle je? Na neprémiových světech je jen hrstka hráčů, musí to být cílené na hráče na nových světech. Ale kdybych si mohl koupit schopnosti, proč bych plýtval nuggety na takovouhle ptákovinu? Přijde mi, že sadu, kterou chci, bych získal tak za 2-3k nuggetů. Za to si ale mohu koupit přes 100 bodů schopností (tj. např. 1000 životů na bitvy), což mi ta sada ve srovnání s běžně dostupnými věcmi nedá. Tak kdo to kupuje?
 

DeletedUser5341

Guest
Tak já myslel, že to bude trochu jinak, ale je to stejně jako na vánoce. Ždímačka.
Narval jsem do toho o vánocích dost a sady mám všechny a peněz z prodeje přebytků taky dost. Teď vím jedno. Nestojí to za to a krom toho, že jsem sem tam udělal někomu známému radost. Do této tomboly už nejdu.
Sady jsou solidní. Doplní škálu těch původních. Mám jednu výtku. Ten Freeman mi do divokého západu nesedí. Taková klasická mexická sada by byla vyloženě vkusnější.
A co třeba myšlenka ženských sad? Myslím, že by taky se měly udělat.
A teď si rýpnu. Možná se jich dočkáme na prvního máje při tombole lásky :-) Jestli to tak půjde dál bude sada či nějaká deklarace na každé vhodné datum v kalendáři :-)
Je to jak to tu někdo už psal. Z fajn bezplatné hry se stává asi jedna z nejvíce finančně náročných her a strašně se prohlubuje mezera mezi komunitou platících a běžných hráčů. I když jsem ten platící musím říct, že už to je vůči těm neplatícím až nefér.
Přeji všem ať za své penízky najdou co chtějí a hlavně to pak ve hře využijí :-)
:klubun:
 
Už asi po pátý píšu,že je problém v nás,hráčích. Osobně nemám problém s tím,že někdo má invetář třeba 2x širší než já,že drží sady,ke kterým se dostal za reálný prašule.To je každýho věc. Jenom si myslím,že tihle sběratelé si snad ani neuvědomují,že za každou další platí víc a víc a v touze mít absolutně všechno jenom nahrávají tvůrcům,aby je ždímali čím dál víc.
Dovolím si použít příklad Krosny. Je ochotnej pusti chlup za nějakou úhradu setkání s hráči,nevím kolik to obnáší a v podstatě to neřeším-cpe do toho svoje prachy,ale odmítá bezhlavě platit za čím dál větší podíly nuggetů na průběh hry.
Myslím si,že pořád to tvůrcům přináší pěknej balík,tak kdyby se mezi hráči chytili za nosy i ti ,kteří do toho rvou nesmylsný prachy a jednu akci prostě bojkotovali a nešli by do toho,tak by se za ty frňáky třeba chytili i autoři a podumali,kde udělali soudruzí chybu.
Pro jistotu: je mi jedno,kdo co vlastní,nikomu nic nezávidím.
 

DeletedUser9990

Guest
Přijde mi, že sadu, kterou chci, bych získal tak za 2-3k nuggetů. Za to si ale mohu koupit přes 100 bodů schopností (tj. např. 1000 životů na bitvy), což mi ta sada ve srovnání s běžně dostupnými věcmi nedá. Tak kdo to kupuje?

Tak to zdaleka není,cena schopností/atributů se s každým zakoupeným bodem zvyšuje. 1 bod schopnosti 18 nugget, 2 - 36, 3 - 54, atd. Za částku kterou jsi zmínil bys měl tak 14-18 schopností a né 100 a více.

Atributy začínají na částce 54 nugget.
 

DeletedUser

Guest
Tak to zdaleka není,cena schopností/atributů se s každým zakoupeným bodem zvyšuje. 1 bod schopnosti 18 nugget, 2 - 36, 3 - 54, atd. Za částku kterou jsi zmínil bys měl tak 14-18 schopností a né 100 a více.

Atributy začínají na částce 54 nugget.

Tak to jo, to jsem nevěděl. Respektive myslel jsem si to, ale kdysi jsem se někoho ptal jestli to klesá podobně jako poplatky u šamana a ten kdosi mi řekl, že to vůbec nestoupá. Jak to tedy je? Klesá to, nebo to jen stoupá? Uvažoval jsem o migraci na prémiový svět a používání nuggetů, ale právě neomezený nákup schopností mě od toho odradil.
 

DeletedUser

Guest
Chtěl bych se zeptat jak tam jsou ceny nugetů u těch banditů to bude jen za jejich odemčení nebo za 1no "spuštění"
 

DeletedUser16505

Guest
Chcem sa opýtať pôjde na tej strelnici vyhrať aj prémiovú bedňu aj ty sety ?
<!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone> <w:Compatibility> <w:BreakWrappedTables/> <w:SnapToGridInCell/> <w:WrapTextWithPunct/> <w:UseAsianBreakRules/> </w:Compatibility> <w:BrowserLevel>MicrosoftInternetExplorer4</w:BrowserLevel> </w:WordDocument> </xml><![endif]--> Ak ich budem duelovat ... napr. toho za 800 nug/dluh. Je šanca nad ni my vyhrať v duelu ?
<!--[if gte mso 10]> <style> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normálna tabuľka"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman";} </style> <![endif]-->
<!--[if gte mso 10]> <style> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normálna tabuľka"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman";} </style> <![endif]-->
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser17046

Guest
hDc.roniX - jde jen za 800 nuggetů, dluhopisy se tam vůbec nepoužívají, jen u těch základniích kol, a jsou ty šance, ale musíš mít štěstí :) jde o náhodu :)
 

DeletedUser17046

Guest
Cygork - mělo by být. Ale nevím jestli to nebude jako Vánoční tombola a je na to zvlášť truhla-jako na zbraně.
 

DeletedUser3338

Guest
Podle mě by v tom koně ani sedla být neměli. Pro ty je připravená samostatná "bedna" v podobě "Průkazu na koně". [item=2195]
 

DeletedUser9350

Guest
Podle Freeman sady se vůbec změna duelového systému nechystá, zase se s ní leze odporákům do zadní části těla. Takže odporáci získají opět další hračku...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru