• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k Velikonoční střelnici

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3338

Guest
Pro odporáky je tu set, pro střelce uhýbače je tu set, ale kde je tedy set pro chlaďáky, kteří nehrají na odpor? Skoro bych zapomněl. Musí si přece ještě šetřit možnosti na další svátky :D.
 

DeletedUser5341

Guest
Myslím že chlaďák už byl a to Chinga sada na vánoce. Je to spíše uhýbač a pekně z něj uděláš chlaďáka i útočného.
 
dotaz pro pověřené

Zajímala by mne jedna věc. Proč v té střelnici, v prvním stupni, není žádný předmět z těch nových sad? Vždyť právě ty sady jsou podstatou celé té akce. Na co tam cpete tu vatu?

Až se bude sbírat zpětná vazba pro tvůrce, řekněte jim (naši herní oficiální zástupci) že tohle je docela výdrb...
 
Zajímala by mne jedna věc. Proč v té střelnici, v prvním stupni, není žádný předmět z těch nových sad? Vždyť právě ty sady jsou podstatou celé té akce. Na co tam cpete tu vatu?

Až se bude sbírat zpětná vazba pro tvůrce, řekněte jim (naši herní oficiální zástupci) že tohle je docela výdrb...

střelnice funguje na stejnem principu jako vanoční tombola, i v losování zdarma mužeš ziskat věci z vyšších stupňů....jen je menší procentualní šance...čili čím větší stupeň,tím větší pravděpodobnost...:klubun:
 
To je mi jasné, nejsem tupý! Ale já se ptám proč v tom prvním stupni nejsou nějaké věci z těch sad, když jde právě o ně?
 

DeletedUser9371

Guest
ano to je v pořadku,ja získal na prvním stupni,čili bezplatném,taky spoustu věcí do sad....

Já získal taky vždy bezplatně pár částí ze setu (bez nugget s pomocí UPD) a že jich už tady proběhlo, když se ohlédnu zpět (sety). Ale jen ty nezajímavé a hlavně ? Nikdy ne kompletní. Takže, ono spíš jde hráčům o to, že jsou znevýhodněni proti hráčům, co do toho cpou nuggety denně po stovkách.
Takže, na místě je , že se s tím buď hráči (neplatící za nuggety) smíří, že to nemají kompletní jako já a čas ukáže, nebo ne a pak tady budou naprosto zbytečně plakat. Stejně nás nikdo za ta léta nevyslyší (Inno) a ne jen v problematice sety.
:)
 

DeletedUser

Guest
Pro odporáky je tu set, pro střelce uhýbače je tu set, ale kde je tedy set pro chlaďáky, kteří nehrají na odpor? Skoro bych zapomněl. Musí si přece ještě šetřit možnosti na další svátky :D.

Podle mého je chlaďák minimálně poloodporákem vždy (až na charismaťáka-a těch je malinko). Když jede do zelený (dle mého na chlaďáka nejlepší),má potenciál na uhýbače i na reflexáka. Takže co neuhne,to reflexne... Problém bude spíše v tom,že má buďto sadu jen na úhyb (která je pro střelce) a nebo jen na odpor (ta je pro obě,ale pokud je to uhejbač,je mu celkem k hounu....). Takže čekejme na sadu úder/úhyb,třeba přijde :)
 

DeletedUser

Guest
:) no uhýbač, je dosť naprd cesta, sám ju idem a by si sa divil, čo všetko sa dá neuhnúť ...
 
Takže, ono spíš jde hráčům o to, že jsou znevýhodněni proti hráčům, co do toho cpou nuggety denně po stovkách.
Takže, na místě je , že se s tím buď hráči (neplatící za nuggety) smíří, že to nemají kompletní jako já a čas ukáže, nebo ne a pak tady budou naprosto zbytečně plakat. Stejně nás nikdo za ta léta nevyslyší (Inno) a ne jen v problematice sety. )

Možná hráčům o to jde, nicméně není nikdo zvýhodněný, akorát platící zákazník. A bez ohledu na to jestli cpe do hry hodně či málo. Hráči co neužívají prémia (nepkupují nugety) ti se s tím budou muset smířit. Nechápu dost dobře co chceš aby Inno vyslyšelo?! To jako že mají dát přístup k různým věcem i bez placení? Souhlasím akorát s tím, že by mohli přidat nové hadry, nemusejí to být vyloženě sady, ale nové věci by mohli být v oběhu bez nějakých šarád.

O co se mi jedná je to, proč v tom prvním štoku té "střelnice" jsou pitomosti. Tvůrci měli dát do každého článku té pyramidy nějaký předmět z těch sad, anebo měli nechat jen tři patra. Nač mi je abych losoval seno, to je výhra útěchy. A jestli chtěhí vydělat, prosím, ale ať to třeba dají do shopu za pevnou cenu bez těch parádiček.
 

DeletedUser

Guest
Podle bety bude rychlost Velblouda zrychlena na úroveň těch nových koní. Takže netřeba sety až tak moc hrotit
 

DeletedUser9371

Guest
Možná hráčům o to jde, nicméně není nikdo zvýhodněný, akorát platící zákazník. .

To je přesně to, co jsme měl na mysli v mém příspěvku. Abych i já, lazar na nuggety (ale občas šáhnu do úspor a koupím) měl alespoň reálnou šanci čelit ostatním hráčům v žebříčcích. A když ne v čele ? Tak mít stejné sety. Bez nugget, prémka a podobně. Prostě mít svobodnou vůli v rozhodování a ne se nechat od INNA někam tlačit, ke kýženému cíli INNA nás obrat. Za předpokladu, že jsem pacient na umístění, což nejsem. Ale, právě takovým pacientům rád zpříjemňuji hru. Jenže už to tak dobře nejde, po posledních update. :D

Takže, když to shrnu ? Aby i řadoví hráči, děti, důchodci, nemocní, nevýdělečně činní měli stejné šance soupeřit a tím čelit ostatním hráčům na prvních místech v žebříčcích.:(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4876

Guest
Tak jsem zkoušel tu střelnici na betě a ze 7 pokusu 3x vyhrál takže jde prohrat, ale zas tam mám jen level 6. vyhrál jsem Cartwright šálu a 2x vajičko na přidáni zdravi.
 

DeletedUser17046

Guest
Můžu se zeptat kde je ta beta Lukasy? Abych to též zkusil?
 

DeletedUser17046

Guest
Cože? Já jsem prohrál a žádné náhradní kolo jsem nedostal... Je to tak i když to zaplatím nuggety?!
 

DeletedUser13514

Guest
viz. oznamko na foru

Bojové dovednosti banditů jsou poměrně slabé, ale je předpokládáno, že hráči zřídka prohraje (pokud vůbec). Pokud hráč prohraje, může banditu napadnout zdarma znovu za 6 hodin. Případně jej může uplatit, aby si mohl odměnu vyzvednout dříve.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru