• Nově připravovaná aktualizace 2.172 je naplánována na úterý 26. dubna. Upozorňujeme, že může dojít ke změně data i obsahu aktualizace. Více informací najdete na herním fóru
  • Henry byl pozván k oslavě založení města Independence. Zavázal se, že přinese mapu města, která by měla být v jeho domě. Bohužel ji nemůže najít. Pomůžete mu vyřešit problém a mapu najít? Musí dodržet slovo a přinést to, co slíbil. Pospěš si! Nemá moc času. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Mistrovství v horseballu 2016

No zhledem k dotaženosti systému se to dalo přepodkládat. Jelikož nejsou známy polohy měst, lvyl, vybavení a tak .. tak se asi nemá ceny k tomu moc vyjadřovat, resp. zatím to vypadá jako pěkná ****ovina, které se nebudu rozhodně chtít aktivně zůčastnit.
 
Já osobně z toho mám dojem, že se poučili z Mistrovství v bitvách a mnoho věcí je vyřešeno lépe. I když uznávám, že z prvního oznámení to nebylo dost zřejmé.
 
Najde se tu pár hráčů kteří by se chtěli spíš zúčastnit než vyhrát? Rád bych to zkusil ale jen tak pro zábavu, nehodlám u hry strávit x hodin.

Případně mi napište do zprávy a založíme tým :)
 

DeletedUser8660

Guest
Pokud někdo bude zakládat tým a bude mu chybět hráč klidně se připojím kontaktovat mě můžete na Arizoně,Floridě,Buffalu všude nick wajfi
 
Ahoj, hledáme hráče kteří by se chtěli jen tak odragovat. Může se přidat kdokoli dokud bude místo :)

Zatím je to IFGHAS a já :)

Případně pište IGHAS (promin že jsem to na tebe tak hodil ale jinak to ted prostě nepůjde :D)
 
Vypadá to zajímavě, ale nedotaženě, navíc v pěkně blbý termín...

Ano, termín může být pro mnoho lidí problematický, ale dokonale se to nepovede naplánovat asi nikdy a tady se to cíleně vztahuje k ME ve fotbale, tak se snaží i dodržet termín.

Jinak co ti připadá nedotažené? Možná to ještě zvládnu objasnit...
 
Čeká se na schválení, alespoň něčeho drobného byste se měli dočkat.Editt: fantu dostanete po plánovaném konci akce, tj. někdy po 10. červenci.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru