• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Nový svět

Nový svět ...

  • hrát budu.

    Hlasy: 28 27,7%
  • jen se kouknu.

    Hlasy: 5 5,0%
  • hrát nebudu.

    Hlasy: 11 10,9%
  • Chtěl bych raději speed svět.

    Hlasy: 9 8,9%
  • je zbytečný.

    Hlasy: 48 47,5%

  • Celkový počet hlasujících
    101
  • Anketa uzavřena .

DeletedUser18281

Guest
Hlasoval jsem že hrát budu, ale považuji nový svět za zbytečný, jeho spuštění poškodí zbývající světy odlivem hráčů. Ani dosud nejnovější svět Eldorádo není dostatečně naplněný.
 

DeletedUser7239

Guest
Předchozí téma bylo uzamčeno tak to napíšu sem :):
CanisLupusArctos napsal/a:
Dyť musela vyhrát florida, abysme udělali Jardovi Jágrů radost a celému klanu vyvolených.
Marika1948 napsal/a:
Mala by byť zbierka bežných vecí a zbierka svietiacich, ktoré by bolo možné získaž v shope u dedka a nie všetky svety rovnaké.
A hlavně by tam mělo být kluziště, ať má Jarda, kde bruslit. lol
Hlasoval jsem že hrát budu, ale považuji nový svět za zbytečný, jeho spuštění poškodí zbývající světy odlivem hráčů. Ani dosud nejnovější svět Eldorádo není dostatečně naplněný.
Jinak jsem hlasoval pro Speed svět a na Floridě ("Filadelfii") chci hrát. Doufám, že to nebude zbytečné lol
 

DeletedUser16057

Guest
Nemohu jinak hlasovat než označit možnost: "je zbytečný". Což je taky pravda. Tedy z mého pohledu. :P :D
 

DeletedUser9371

Guest
Nový svět hrát nebudu, hraji tři světy a to stačí. Nějak jsem už za ty roky přesycený novinek, které nové světy přináší a jsou mimo duch této hry. Hry o divokém západě. :)
 

DeletedUser9350

Guest
To zase bude úprk z Elda :D. Ti co neuspěli na Dakotě zdrhli na Eldo a opět neuspěli a odtama zase potáhnou dále a to bude pořád dokolečka dokola :D
 
Nebyl tady krátce k večeru můj briskní příspěvek, ve kterém popisuji jak je všechno fajn a že bude lépe??
 

DeletedUser6833

Guest
nema cenu resit jestli bude novej svet zbytecnej nebo ne, proste bude :)

ale kdyz uz je to v ankete nakousnute, bude dalsi speed? bude ta akce mit nejake pokracovani? bude mit nakej smysl ta 1/10 odmena? je znam nejakej postoj inna?
 

DeletedUser18281

Guest
Bude nový svět v něčem odlišný? Bude mít nějaké jiné nastavení? Nebo bude stejný jako ostatní prémiové světy, se vším všudy?
 

DeletedUser

Guest
Jistě proč nemít další svět na úkor toho,že to poškodí již ty stávající. Njn stejně to pořád hrajou z 80% ty samí hráči jako jinde. Bylo by daleko lepší,kdyby radši nějak hru vylepšily....
 

DeletedUser18098

Guest
Jestli dobře vidím, dle hráčů je nový svět zbytečný, proč ho tedy INNO spouští? $$$$ :)
 

DeletedUser

Guest
Dosť sa teším na NOVÝ SVET ... ale mám jednu otázku.
A tá znie, že či by sa nedalo niečo urobiť s tým časom spustenia.
Pretože som študent, ako aj väčšina hráčov TW [InnoGames] a určite by každý viac odcenil ak by bol čas posunutý napr. 14:00 poprípade 14:30
 

DeletedUser18281

Guest
Jestli dobře vidím, dle hráčů je nový svět zbytečný, proč ho tedy INNO spouští? $$$$ :)

V anketě hlasovalo 46 hráčů, to je velice nepatrný vzorek. Předpokládám, že počáteční nápor může být snad až 10000 hráčů nového světa. Na základě tak malého vzorku hlasujících se těžko mění záměr.

I když si také myslím, že spuštění nového světa poškodí světy stávající, na druhou stranu se těším, ještě jsem nehrál žádný svět od začátku. :hoj:
 

DeletedUser9530

Guest
Dosť sa teším na NOVÝ SVET ... ale mám jednu otázku.
A tá znie, že či by sa nedalo niečo urobiť s tým časom spustenia.
Pretože som študent, ako aj väčšina hráčov TW [InnoGames] a určite by každý viac odcenil ak by bol čas posunutý napr. 14:00 poprípade 14:30
A co tím získáš? :D
 
Tenhle svět je spuštěn čistě jen kvůli $$$, takže jednoznačně zbytečný...

Poslední hřebík do rakve pro ostatní světy.

Díky INNO.
 
Nahoru