• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Nový svět

Nový svět ...

  • hrát budu.

    Hlasy: 28 27,7%
  • jen se kouknu.

    Hlasy: 5 5,0%
  • hrát nebudu.

    Hlasy: 11 10,9%
  • Chtěl bych raději speed svět.

    Hlasy: 9 8,9%
  • je zbytečný.

    Hlasy: 48 47,5%

  • Celkový počet hlasujících
    101
  • Anketa uzavřena .

DeletedUser18397

Guest
Inno nedělej další svět Florida a konec si hlava Velká vymysli jiný způsob jak namastit kapsu
 

DeletedUser9371

Guest
Nechytne. Komunita je jen maličká parta skalních fandů, čekajících na zázrak. Hru dělaji obměnující se tisíce děcek a lidiček s více či méně lamerským přístupem, co si občas přilepší esemeskou....řekl bych.

Jsem z posledních update zklamaný, otrávený, zhnusený a tak podobně. Ale přesto si "sms" přilepšuji ve hře a nikdy jsem to nepopíral za roky hry. Podporuji vždy provozovatele hry, ale taky za to něco chci. A co ? Zábavu v duchu hry, kterou jsem před roky začal. A ne komerci, koupit si za KČ všechno a machrovat.
 

DeletedUser6833

Guest
az na to ze tady ty tisice novych lidicek nejsou :) nebejt stabilnich hracu a multaku, tak ma novej svet sotva par stovek hracu. Proste cz svety uz netahnou tak jako driv... takze rozmelnovat je cim dal vic je ... tezko rict jak ekonomicky, ale herne spatne. kdyby se aspon stare svety odmazavali, tak nereknu. NIcmene je otazkou, jak to funguje jinde a tudiz jakym zpusobem pak managment uvazuje. nicmene jak sem psal vyse. novej/nove svety budou, je jedno co si myslime

A sobectvi? tezko rict, na rozjetem svete mas vyrazne lepsi sanci se prosadit. s vyjimkou zebricku. obcasny novy svet by nevadil, problem je jinde - spousta slibu, napadu a skutek utek, treba jako naposled se slejvanim itemu, predtim se speed svetama

no nic, neplodna debata, ja jdu cekat s nadeji, ze treba nekdo neco rekne na dotaz ohledne dalsich speed svetu a nebude to tradicni - to inno, my nic. v lepsim pripade
 

DeletedUser

Guest
Mimo to je už tak 3-4 roky, možná to začalo želvou ? To jsi vydržel stejně dlouho :)
Samozřejmě máš recht že je to zpatlanec mainstreamovejch témat, naprosto bez citu a tady bych chtěl znát toho typa co to tak nějak vede, protože to bude asi fááákt případ pro Chocholouška :)
 

DeletedUser9371

Guest
az na to ze tady ty tisice novych lidicek nejsou :) nebejt stabilnich hracu a multaku, tak ma novej svet sotva par stovek hracu...

Patřím opravdu mezi veterány hry. I organizujících a platících srazy hráčů. Když už na to dnes tato hra nemá a je to škoda. Ale piš o desítkách a ne stovkách hráčů. Tisíce hráčů bylo kdysi ! A o tom se tady právě bavíme, píšeme. Takže, chyba není na straně přijímače a posluchačů (ze strany hráčů). :)
 

DeletedUser11313

Guest
Tetris byl super, dneska je zastaralej. Bohužel internet nabízí víc a lepší, než tehdy. Škoda 105 může bejt pro někoho citová záležitost, ale kolik jich venku ještě jezdí ?

Tak třeba hokej taky už není žádnej mlíčňák a pořád ho sleduje spousta lidí. Myslím, že to je o tom, co kdo může nabídnout a koho to osloví.
Miss 2008 je možná hezká ještě dneska, možná si pomohla silikonem, možná nafotila pár fotek do payboye, ale to je asi tak všechno. A stejně tak hra, která kdysi byla hrou roku, protože přinesla něco nového, zajímavého, něco co tu nebylo, tak dnes si hraje na pokérovaného pankáče a zapomněla, proč byla kdysi hvězdou. Možná se na ní někdy bude vzpomínat jako na zajímavou OnLajnovku, ale těžko jako na druhej Tetris, Prince Of Persia, Quake III, nebo Duke Nukena. A je to škoda, protože měla na víc.
 

DeletedUser9990

Guest
To,že tady jeden člověk pořád dokola otravně vyřvává kolik let hraje tuto klikačku (aniž by ve hře něčeho dosáhl),že do toho poslal několik sms a také pozval 2x někoho na kafe/jídlo,to jsem se naučil už ignorovat.

Do této hry,aby byl člověk na vrcholu žebříčku stačí ze strany hráčů zainvestovat oproti jiným online hrám relativně málo pěnez,avšak mnoho času (což těmto lidem nevadí) a takový člověk si pár týdnů může masírovet své ego,což by v reálném životě možné nebylo.
Takový tvoreček prosedí hodiny u nesmyslného klikání,ale má hřejivý pocit,který jinak z reálného života nezná.To provozovatelé těchto her vědí a na takové lidí cílí.

V jiných onlinovkách,kde jsou společné mezinárodní servery a které ještě k tomu zajímají i naše sovětské bratry,je už trochu větší problém se prosadit mezi top hráče,tam létají statisíce Kč (v přepočtu) jako nic.

Je to prostě komerční projekt,nelíbí se Vám,kupte si raději nového sporťáka,nebo jděte do kasina prohrát pár set tisíc,kupte milence nový kožich,možností je více.
 

DeletedUser18291

Guest
No a už někteří "nugeťáci" mají výhodu: Jedovatého Hada...
 

DeletedUser

Guest
Oni si někteří neuvědomují několik zásadních věcí:
Je to komerční projekt = jediným měřítkem úspěchu je zisk, nikdy to nebude jinak a všechny kroky tomu budou podřízeny.
Je to stará hra, opravdu stará hra. Zkuste si všichni uvědomit, kolik her z roku 2007 stále hrajete? (Fallouty sem netahejte :-D). V tomhle se TW v ničem neliší od ostatních her, je naopak spíše kladnou vyjímkou, protože moc online her tak dlouhou životnost nemá, a žádná není na vrcholu hráčského zájmu po tolika letech provozu, všechny jsou za svým zenitem.
To že tady hraje tolik lidí po tolika letech je důkazem toho, že to INNO dělá dobře...
 
Zkuste si všichni uvědomit, kolik her z roku 2007 stále hrajete? (Fallouty sem netahejte :-D).

Travian má u mě místo vždy vedle westu :D A ke zbytku bych řekl asi tak maximálně že je tu dost hráčů kteří hrají jen kvuli lidem a v okamžiku kdy se jich rozhodne odejít víc, odejdou všichni...a to rozhodně není známkou toho, že to INNO dělá dobře :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser9371

Guest
Že se Vám chce na další svět. Každý veterán hry dohrává světy kde to začal, protože je to prostě hra. Dnes ale už ne v duchu jejího založení, hry o divokém západě a to je to, co mne mrzí.
No a když něco začnu hrát, tak to dohraji. Šest let se tady skvěle bavím, denně aktivní hrou a s partou super hráčů. A lamy ? Ty mě mě nechávají v klidu, protože se ze hry vytlučou sami. Další svět ? Už opravdu ne. Co tam bude nového ? Zase jen sliby a kecy, pár novinek v shopu a budu platit Kč jako mourovatý, abych stíhal alespoň být na ocase žebříčku hry před platícími, herními pacienty. Kašlu na nový svět. Jsem optimista a počkám si, až INNO splní to co roky slibuje na starých světech a začne bráti v potaz naše věčné připomínky. Kecy nemají cenu, ukázaná platí ! No a na tu ukázanou čekám trpělivě, roky a aktivní hrou z mé strany.
Jinak beru kritiku v příspěvku hráče Osobnost (příspěvek v tématu). Jsem herní lazar. Takže udělej a zaplať sraz hráčů, "Parde" ! Budu první, který dorazí, jako vždy. Rád se bavím s fajn lidičkami. Hlavně ať Ti to vydrží roky, jako mě.
:)

To,že tady jeden člověk pořád dokola otravně vyřvává kolik let hraje tuto klikačku (aniž by ve hře něčeho dosáhl),že do toho poslal několik sms a také pozval 2x někoho na kafe/jídlo,to jsem se naučil už ignorovat ...

Každý dosáhne v této hře, čeho dosáhnouti chce. No a jestli není v čele žebříčků ? Jako já a roky ? Tak buď mu to trhá žíly a nervy, nebo se skvěle baví. A klikačka, či losovačka v kolech štěstí a dalších hazardních hňupovin (poker vadil, že ?) to dnes už je, za tím si stojím. A těch srazů je cca osm za rok a za naše, či mé peníze, peníze lopat této hry (hráčů) a ne těch "organizátorů Evropy" !!! :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
A ke zbytku bych řekl asi tak maximálně že je tu dost hráčů kteří hrají jen kvuli lidem a v okamžiku kdy se jich rozhodne odejít víc, odejdou všichni...a to rozhodně není známkou toho, že to INNO dělá dobře :)

Kolik lidí jezdí na srazy ? Tak asi tolik tu je kvuli lidem.
 
No tak jestli někdo spustí řetězovou reakci, tak s tím nikdo nic nenadělá. Ostatně, můžeme se tu dohadovat kvůli čemu to je, ale stejně je celá věc o něčem jiném. Zkrátka je tu hra, komu se líbí ať hraje, kdo nechce ať dělá cosi jiného.

Nějaké dohady o tom jak to dělají špatně, jsou k ničemu. Spousta lidí už dávno nemá soudnost, hráči chtějí čím dál tím více a ani si toho neváží. Hráči jsou nasycení, zábava je přestává zajímat a odcházejí. Lidi nezajímá klíčový faktor - zábava, ale co získají když něco ve hře provedou. Dříve jsme šli ničit nepřítele a dnes si chodíme pro výdělek a i ten nám už přestává stačit.

Ps: Krosno, to popíchnutí o osobnosti je v tom, že ty každý příspěvek začneš větou jak dlouho už hraješ West, a pokračuješ tím že tě herní lamy nechávají v klidu. Kdybych pokaždé když to napíšeš dostal korunu, tak mám na vlak, abych mohl přijet na tvůj sraz.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser9371

Guest
Odchází chlape ze hry a vzdávají to, přebíhají na jiné světy když se jim na těch předchozích nedaří jen hráči slaboši. Ano, je to hra v poslední době plna změn, ale točí mě to, že změny jsou mimo duch této hry. Už to není o divokém západě, ohni, dýmce míru, indiánech, ale o hnusném podnikání.
Škoda, že Ti věční kritici nehráli s námi v době vzniku této hry.
:)
 
Však to bylo vždycky stejné, akorát tenkrát jsi byl nadšený, tak si to neviděl. Ale ta kolektivnost a bojechtivost vyprchá, to člověka nemůže pořád bavit.
 
Může tu někdo uvést počet hráčů, který zatím sebral odvahu jít na nový svět? Po jednom dni mi to stále ukazuje, že je svět slabě osídlen a i třeba s9 má se svými cca 1400 hráči status průměrného osídlení. Jestli tam po prvním dnu není ani tisícovka, tak možná bude uzavřen rychleji než speed svět :D :D. Jen pro prvního hráče nebude připraven další díl Gonzálesovy sady...
 

DeletedUser6833

Guest
921. ale urcite se zacnou brzo mnozit brachove a kamaradi ze skoly :)
 
Nahoru