• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Velikonoční střelnice 2016

DeletedUser

Guest
Mne taky starou jsem neměl po kliknutí nani napsaloto zbav se toho zmizela ošatka i dluháče ach jo.
 
ne, zlobí to náhodně všem bez rozdílu a věc je už v řešení. o ušlá srdíčka si napište přes ticket, budou vám přidána
 
Stejně tak by se mohli ptát Slováci na naše soutěže! A Maďaři, Poláci a všichni další. Každý národ má své soutěže, které jim tým vymyslí a připraví. U nás těch soutěží probíhá dost, ale podívej se na účast: 5-10 lidí!

A bonusy sad máš například na Wiki.
 
Jistě, na Wiki je vždy vše ale bývalo dobrým zvykem, že i tu na foru se představovaly nové sady. Holt už to tak asi nebude...
 

DeletedUser7239

Guest
No mně potěšil návrat velikonočního zajíčka. Hned jsem vyzkoušel jak se útočí na velikonočního banditu mrkví. lol
 
Jistě, na Wiki je vždy vše ale bývalo dobrým zvykem, že i tu na foru se představovaly nové sady. Holt už to tak asi nebude...

Já ti je tady klidně představím:

Máme balík nových sad, přičemž žádná není lepší než již existující sady. Možná vypadne některá čast sem tam ze scriptu na výběr oblečení na práci. Přesný schonosti ale stejně nepotřebuješ vědět, protože je spočítá právě ten script.

Finální bonusy jsou nezajímavý nebo slabý. Jedna z mála věcí, která půjde využít je havraní luk za 75 kol na střelnici, který bude dobrý na dobrodružství. A pak samozřejmě prémiové zbraně.

A pokud by tě přesto něco zajímalo, podívej se na Wiki.


---------
Ve zkratce to je asi jedna z mála možností, jak mohly být nové sady představeny a myslím, že absencí tohoto představení jsme opravdu o nic nepřišli.
 
Mohl by mi někdo osvětlit, zde v této akci je nějaká užitečná sada (na pevn., duely, dobr., práce a pod ..). Já tam vidím jen tu 6-kovou pušku na dobrodružství, jinak další sady mi přijdou nezajímavé a i ty jejich bonusy jsou takové slabé .. To že bude pár běžných prací, kde třeba získám navíc o 100-200 PB navíc, za zajímavé napovažuji.

EDIT: Tak děkuji HIVovi, který mi asi čte myšlenky a odpověděl mi dřív, než jsem doformuloval otázku :-)
 
Potencionálně by se snad dal využít Detektiv na nějaký experimenty v duelu. Ale člověk k tomu potřebuje pořád doolina nebo jinou normální sadu. Díky tomu, že ta sada "plýtvá" budget schopností na reflexy, má slabší úhyb a další primární schopnosti, takže lze její úspěšné použití předpokládat jen při útoku na střelce s nepříliš silným střílet.
 
By mě teda zajímalo, proč teda strkaj do hry relativně špatné sady. Napadaj mě dvě možnosti a myslím, že na obou něco bude:

- došla jim invence a nemaj čas a chuť furt něco vymýšlet a balancovat, tak tam prostě prdnou něco bezpečného, stejně to lidi chtít budou
- starší hráči maj vylepšené staré sady, ty nechtěj naštvat a noví budou rádi, že za levno získaj nové moderní sady
 

DeletedUser7239

Guest
By mě teda zajímalo, proč teda strkaj do hry relativně špatné sady.

Já osobně tedy mám ještě třetí důvod. Na každém světě hraji za jiný charakter. Takže k indiánovi se hodí indiánský set, k detektivovi zase ten detektivní. Jen škoda, že není ve hře ještě ten novinářský. :( Například na světě 1 se snažím vyvinout obchodnici a hráčku s řemeslem mastičkáře. :) Na světě 9 to je zase farmářská kuchařka a na Coloradu zase lovkyně s řemeslem kovářka. Nicméně původní záměr INNA zřejmě byl pouze na duelování. Takže to ještě není tak přizpůsobené, aby každý charakter měl to, co by se k němu hodilo. Nicméně všechny mé postavy jsou sběratelé a sbírají všechno. :D
 
Gringo ty jsi z toho koukám udělal dobrou bramboračku :D Patláš tu dohromady charaktery s avatarama, řemeslem a buildem postavy. A ještě tam asi nějak zohledňuješ to, jakou sadu jsi se rozhodl pořídit postavičce jako první nebo co.

Nicméně jestli tě to baví, nebudu ti to brát. Ovšem představa, jak sběrem fazolí expíš na 150. level mě hodně pobavila :D
 

DeletedUser7239

Guest
Nicméně jestli tě to baví, nebudu ti to brát. Ovšem představa, jak sběrem fazolí expíš na 150. level mě hodně pobavila :D

Kde jsem psal o sbírání fazolí na 150. level ? Samozřejmě pokud mi chybí ingredience tak si nasbírám fazole nebo kamení, které se dělá na nižších úrovních. Ale rozhodně to nedělám pořád a rovněž třeba s lovkyní pořád jen nelovím, ale plním i denní úkoly. Například s jeptiškou dělám práci jako je i Přepadávání. Je to jen hra. Ale jinak bych ty Dámské šperky nezískal. A ano, to je to, co mně na tom baví, dělat si charakter podle avataru. Je to tak rozmanité na rozdíl od stereotypního duelování. :) Vy máte pořád co dělat, aby jste si vymýšleli různé duely jednou s výhodou na Přesnost, podruhé s výhodou na Vystupování. Ale u těch prací je přece víc možností jako je Obchodování, Plavání či Stavění a další. No a ty základní práce snad dělal každý hráč i duelant jako je Sbírání fazolí. Jenže jelikož nemám na nugety tak taky nemám všechno. Chybí mi Deklarace nezávislosti, sada Černý pátek anebo manituův luk, který mohl v tombole získat jen ten nejlepší. :(
 

DeletedUser9350

Guest
Jsi něco zamlčel, ne ? Typuji zhruba toto: zavřený vyemigrovaný svět, kde bylo 100 živých lidí a z toho opravdu aktivních 20, tam to s naspořenými UPD mohlo vyjít s průměrnou snahou ... co, trefil jsem se ?

Uzavřený? Nevím o tom, že by S1 byl uzavřený svět.
 
Spíš jen velká klika na obálky...nicméně taky byly dva případy, kdy si lidi odvezli jako zlatý padák z s6 resp. s7 manitoua, kterýho dostali asi dva týdny před definitivním uzavřením.
 
Nahoru