• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Velikonoční střelnice 2016

DeletedUser3338

Guest
Tak to jsi musel mít pořádnou nálož dluhopisů :D mě zdaleka nestačilo na manitua ani 9k upd :D
 

DeletedUser9350

Guest
Tak to jsi musel mít pořádnou nálož dluhopisů :D mě zdaleka nestačilo na manitua ani 9k upd :D

Na Dakotě jsem před nynějšími vánoci měl cca 24k v obálkách a neutratil jsem ani polovinu. Na S1 to bylo podobné a pokud si dobře pamatuju nebylo to ani moc bodů třeba. Jinde to letělo jako raketa a tam to bylo dole. Holt těsně před migrací z jiných světů na S1 :D. Dneska už by to tak levný nebylo.
 
Na Dakotě jsem před nynějšími vánoci měl cca 24k v obálkách a neutratil jsem ani polovinu. Na S1 to bylo podobné a pokud si dobře pamatuju nebylo to ani moc bodů třeba. Jinde to letělo jako raketa a tam to bylo dole. Holt těsně před migrací z jiných světů na S1 :D. Dneska už by to tak levný nebylo.

A to si ty dluhopisy tiskneš? :59: Beru, že mohly být nějaké našetřené za roky minulé, ale i tak se toho nemůžu dopočítat, když jsem za ten cca rok nasyslil ani ne 3000.
 

DeletedUser16057

Guest
Koukám, že Ošatka s vajíčky opět byla vyřazena z nabídky SHOPU :) to tam dlouho nezůstalo. Kratší dobu než pytle na Valentýna!!!! :P
Tedy tohle platí pro S1 a S9. :) Nevím jak ostatní světy
 
Všiml jsem si jedné věci: v těch opakovatelných velikonočních úkolech je jeden, který při splnění má dávat atribut na sílu a charisma. Ale nepřidává ani jeden z těch dvou. Pouze přibyde nakonec jeden volný bod schopností.
 

DeletedUser16057

Guest
Taky jsem dostal oba atributy + tu jednu schopnost. Na všech světech, kde hraji :)
 

DeletedUser9350

Guest
A to si ty dluhopisy tiskneš? :59: Beru, že mohly být nějaké našetřené za roky minulé, ale i tak se toho nemůžu dopočítat, když jsem za ten cca rok nasyslil ani ne 3000.
Netisknu nejsem FED. Ale prostě na S1 nebyla motivace je utrácet a tak se jen šetřilo. Stejně jako na Dakotě - tam to je v případě Valentýna točení za získané UPD z úkolů a obálky se nechávají ležet.
 

DeletedUser16057

Guest
Přijde mi, že v úkolové řade ohledně Hledání pana Velikonočního zajíčka, která byla dnes spuštěna(asi). Je opět nějaká chyba. :)

Nejde mi najít první prasklé vajíčko. Dle wiki lze najít na Mýcení lesa. Podle tw-db je to Kácení stromů, Mýtit les a Plavit dřevo. Zkoušel jsem všechny varianty a i po 15s/1h. Nic nepadlo. :)
 

DeletedUser9350

Guest
Přijde mi, že v úkolové řade ohledně Hledání pana Velikonočního zajíčka, která byla dnes spuštěna(asi). Je opět nějaká chyba. :)

Nejde mi najít první prasklé vajíčko. Dle wiki lze najít na Mýcení lesa. Podle tw-db je to Kácení stromů, Mýtit les a Plavit dřevo. Zkoušel jsem všechny varianty a i po 15s/1h. Nic nepadlo. :)

Děláš to poprvé nebo už jsi měl splněno?
 

DeletedUser16057

Guest
Na s1 splněno-letos nemám nic. Na s9 nemám ponětí-řada zobrazena, jen ne a ne dropnout. :)
 

DeletedUser

Guest
Na Eldu jsem plnil vloni, tam se mi ten úkol vůbec neobjevil, na ostatních světech jde přijmout, ale chybí dílek skládačky nebo prasklé vejce. Dřevo mi ukazuje, že mám. Tak třeba padne z nějaké práce, nebo se úkol na prasklé vejce objeví později.
 

DeletedUser3338

Guest
A bude to hledání zajíčka vůbec opakovatelné?

A jen tak mimo téma, když už zase zprovoznili opakování velikonočního vajíčka není nějaké info, jestli se bude opakovat dřevěný kouzelník nebo apríl?
 
Nahoru