• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Velikonoční střelnice

DeletedUser

Guest
Dražba nových sad

Zdravím,

skutečnost, že nejdou dražit nové sady je doufám jen chvilková záležitost a jedná se tedy jen o chybu. Pokud by to však měl být promyšlený obchodní tah z jejich strany, je to tedy už směšné a do nebe volající, mám sto chutí s tím seknout. A to sem jim tu "pár korun" již nechal.

Za poslední týden mi hra přinesla více zklamání než za posledních 5 let existence. Nejprv nesmyslné vylepšování předmětů a teď toto...

Přidat něco do hry a nedat možnost hráčům to získat jiným způsobem než za prachy to je už vrchol. Kde je teď ta nálepka bezplatné hry? Co přijde příště? Bude člověk muset cvakat za to, aby se mohl vůbec zaregistrovat nebo přihlásit?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9530

Guest
Nové sety, všechny itemy neprodejné... thumbs up ;). Na betě taky ne, chyba to nebude :D.
 
No zas na druhou stranu, to je konečně nějaká pořádna výzva pro ty, co chtějí mít všechno :-D.
 

DeletedUser

Guest
Chce to počkat a nedělat závěry,protože barmanova sada během akce taky byla neprodejná a po ukončení je dražitelná.
 

DeletedUser

Guest
niop, nech je v tom plácat, voni na to taky časem přijdou..
 

DeletedUser1334

Guest
taky ji nemůžu najít, vypadá to, že ji zapomněli přidat do shopu
 
Tak teď jsem si trochu zaklikal v té tombole a došlo mi to, ono bez toho prodeje vlastně nejde mutlačit, v tom bude ten zakopanej pes .....
 

DeletedUser1334

Guest
tak bylo tady víc stránek a není tady nic, já se ptala kdy bude v shopu koš s vejci a je to pryč
 

DeletedUser3338

Guest
Ani letos se nespustí ten úkol s rouchem velikonočního zajíčka? Když už ten úspěch je mimo hrdinské činy, tak by nějak měl jít splnit...
 

DeletedUser

Guest
Trochu zápasim v myčlenkách v čem vlastně tkví ta soutěž.
Existuje nějaká stopka, kdy už nejde podplatit vítězství ?

Já teda nuget nepoužiju , takže ode mě je to jen teoretická otázka, ale zajímá mě, co ještě lidi považujou za hru a co už za vobyčejnej nákup.
Nechápejte mě špatně, proti nákupu ani nakupujícím nic nemám, taky vobčas něco domů koupím :)
 

DeletedUser18336

Guest
Dotaz k vajíčkům :)

Ovlivňuje jejich získávání při pracích pracovní motivace? :)

Nikde sem se to nedočetl
Dík
 
Existuje nějaká stopka, kdy už nejde podplatit vítězství ?

- ne, horní limit zde není, můžeš utratit kolik chceš. Resp jsi limitován počtem získaných vajec (které je konečné), takže nějaká limita zde je i pro ty hráče, co by chtěli utratit celou možnou palbu (bratru +-400.000 nuget). Edit: tak ne, ono jdi i uplácet nugety, takže můžes utratit kolik chceš ...
- tuhle akce nesmíš brát jako nějakou sérii duelů, ono spíše jde o určitou diskomfortní tombolu, jejíž vedlejším cílem, je hráče připravit o nugety a donutit je k jejích koupi ..
 
Nahoru