• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Velikonoční střelnice

DeletedUser11581

Guest
Hele, nezapoměli na nás soudruzi z NDR s tou opravenou ošatkou??
V pátek maj volno, to vypadá, že příjdou (pokud jestli) tak po Velikonocích :D
 
kluci nebojte, týden před ji s velkou slávou daj na tržiště za plnou palbu a bude si moc jí dosyta užít ...
 

DeletedUser14693

Guest
Na to už se jim pak vykašlu, to už budu mít set komplet :D
 

DeletedUser

Guest
No, tak když už jsou v tom opravování, měli by opravit i ty vejce a nugety za uplatek. Teda jestli to chápu dobře, že vejce jsou herní prvek a o tom, jestli použiju nuget bych si měl rozhodnout sám. Jen jestli se nespoléhá na to, že se hráč uklikne, čemuž ovšem já nevěřím, protože by to bylo ubohý.
 
A furt si říkám, jestli by nebylo lepší už konečně přidat tu ošatku (i když, no .. i za půlku původní ceny, by byla drahá ), než hloupé vyskakovací okénko se zajíčkem jak z Playboye ...
 
Příští Velikonoce snad bude i něco pro jiné hráče a nejen pro duelanty.Koukám jak jsou např. na Floridě vybavení a já jako voják zaměřen na bitvy se nechytám ani na pitomý klobouk.Díky za to vy borci.Myslím,že se na to vybodnu.Super .Že je hanba nefackuje :-( Nehledě,že mně tam dueluje a uspává duelant s o 14 větším levlem.
 
Naposledy upraveno:
Vrbo, máš pravdu že akce je duelová, ale rozhodně neni zaměřená na duelanty. Já jako dobrodruh zaměřený na bitvy nemám problém porážet ty NPC a když už ten problém je, tak dám 500 vajec a jede se dál. Nemám tedy moc věcí z modré natož ze zlaté, ale to není tím že bych nebyl duelant, ale tím, že do toho nebudu dávat hromady nugget.
 

DeletedUser16057

Guest
Vrbo, máš pravdu že akce je duelová, ale rozhodně neni zaměřená na duelanty. Já jako dobrodruh zaměřený na bitvy nemám problém porážet ty NPC a když už ten problém je, tak dám 500 vajec a jede se dál. Nemám tedy moc věcí z modré natož ze zlaté, ale to není tím že bych nebyl duelant, ale tím, že do toho nebudu dávat hromady nugget.

Tý brďo! Pak mi napiš, v čem dueluješ. :D
Já jako dobrodruh(tank) mám nehorázný problém je porazit.
Duel. sety(Cullen/Doolin) mi byly úplně na nic. :zásek:

Naštěstí jsem přišel na to, že výhru mi zajistí věci s vystupováním(nejlépe hadry na práci Vystupovat v Buffalo show) nebo Psancův set. :) S psancem jsem měl zatím asi jen 2-3 prohry z přibližně 70. duelů.
 
Teď jsem si spočítal, že na jednom světě mám asi 10% proher, na jiném dokonce jen 5%. Nicméně těch 10 % je způsobeno do jisté míry způsobeno tím, že ne vždy jsem tam dueloval v ideálním oblečení. Zcela ale nerozumím dalšímu světu, kde mám více než 50% proher a to tam vždy dueluji výhradně v ideálním oblečení, ani ho nesundávám. Na dalších světech je to zhruba mezi těmi 5-10%. Drobné odchylky tam jsou.

Nicméně ze zhruba 500 vítězství na všech světech dohromady mám cca 8 věcí z modré (2x kabát, jinak pásky) a zbytek je ze zelené nebo šedé. Žlutá nic.
 

DeletedUser

Guest
Já osobně dueluji v Indiánské sadě .. a z 20 duelů prohraju max 1-2 .. Když jsem dal komplet Cullena, bylo proher víc.. Tak nějak mi z toho vychází, že nějaké duelové schopnosti (díky sadě Cull) vylepšují NPC bandity...
 
To jak má kdo schopnosti nemá vliv na výhry/prohry. Jen to upravuje poškození. Já mám dvě postavy, které jsou na výdělek a stavbu, a dávám NPc 30-50 poškození a on mi 20-30. S duelanty v oblečení dávám 2000-300 a oni mi zase 150-200. A buď se trefí oni vícekrát a vyhrají. Takže jakápak akce pro duelanty?!

Co mě dráždí je to, že nějaký záhadným způsobem mi proběhly dva duely po 150 nugetech, které jsem vůbec nechtěl.
 
Teď jsem si uvědomil, že na jednom světě se z doolina ani nepřevlékám a tam mám úspěšnost asi 85%, čili těch 15% proher, což není taky tak tragické.

Nicméně svoje know-how na 95% úspěšnost duelů si s dovolením nechám pro sebe :).
 

DeletedUser18281

Guest
Tak mi ten vajíčkový souboj sežral účinek amuletu před bitvou :(
Nepsali, že na herní stav postavy nebude mít vliv?
 

DeletedUser7239

Guest
Tak to jsem zase něco prošvihl s těmi úkoly. Je pravda, že jsem viděl, že úkoly jsou do devatenáctého. Ale jak jsem na to zapomněl tak jsem myslel, že to končí se střelnící. To bylo zase udělané tak schválně, že ty úkoly skončili o den dřív ? :(
 
Nahoru