• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Dny mrtvých - diskuze

DeletedUser7239

Guest
Já měl na každém světě po dvou bednách, ale nic zajímavého. Je to jen a jen o náhodě a o štěstí. "Když se štěstí unaví, sedne i na *....*". No tím občas jsem a v bednách nic. :D

Mně na jediném světě chybělo asi necelých 5000 na tygra. :( Na jednu stranu mi je to líto, ale na druhou by stejně jen ležel v inventáři, protože ten sadový buvol, nebo velikonoční kůň nebo svatého Patrika se nejčastějí používají pro práci. Ale jako nenugeťák mně nejvíc mrzí to, že tu cenu nejvyšší udělali jen pro nugeťáky. Anebo bych nesměl mít tolik světů a celou akci nespat a to se taky dá těžko. Nejlepší je zisk odměny z úkolu... tak to nevypadá, že to hráč dostane zadarmo, ale musí si proto něco udělat. Každopádně si může INNO gratulovat ke skvělé obchodní taktice v podobě tomboly. :radní:
 

DeletedUser9371

Guest
Nebuď skeptik Gringo. Já mám tygra na každém světě, co hraji. Víc nic. Hrál jsem prostě poctivě a blbě. Žíly mi to netrhá a "furt" lepší, než drátem do oka. :)
 

DeletedUser7239

Guest
Nebuď skeptik Gringo. Já mám tygra na každém světě, co hraji. Víc nic. Hrál jsem prostě poctivě a blbě. Žíly mi to netrhá a "furt" lepší, než drátem do oka. :)

No tak můžu být rád, že jsem aspoň něco dostal. Pár předmětů z nových sad, které nikde nemám kompletní a věci z truhel, které si ještě neužiji, protože nemám tak vysoký level. :D Můžu se těšit na příští rok. Na jednom světě, kde mi chybělo těch 5000 jsem teprve dosáhl 100 levelu a ten tygr by se mi tam líbil jako i souprava Černého pátku. Na Eldorádu zase ten nový set Mariachiho a na Dakotě, kde mám Slepého orla zase kompletní Azteckou sadu. Jenom si tak můžu nechat o tom zdát. :(
 

DeletedUser

Guest
Letmo jsem to zkoušel počítat a 180.000 kytek šlo stihnout i bez prémka.
Jen pracema, posíláním a květináčem bylo reálné dělat 8-10.000 kytek za den (24 hodin).
Akce trvala 18 dní.
Další kytky se daly nahnat v dobrodružství, z tomboly atd.

Sice to vychází hodně na těsno a žádá si to zodpovědný přístup, ale jde to. Prémko tu cestu usnadní, ale proto si ho taky ti lidi platí.

Takže bylo to těžší než Oktober sada, ale tam se muselo pomoci dluhopisy, které se tady zase daly ušetřit.
Nastavení mi tedy vychází OK.
 

DeletedUser17809

Guest
Ano, kdo chtěl, udělat to mohl. Šlo využít i jednodenní prémka z jiných akcí. Nicméně by si to vyžadovalo dostatek času, a ten každý nemá.
Totéž platí i pro Oktoberfest, kde nebyly našetřeny UPD tam to prostě nešlo - i kvůli času. Vždy nelze navázat úplně přesně :)
Sety jdou vždy dokoupit. Až tedy na tenhle, ale ten beru jako luxus na který opravdu nemůže mít kdekdo.
Je to jako v reálu. V reálném životě je taky rozdíl mezi bohatými a chudými, snaživci a lenochy a tak podobně :)
A na Západě to nebylo jinak.
 

DeletedUser9371

Guest
Letmo jsem to zkoušel počítat a 180.000 kytek šlo stihnout i bez prémka.
Jen pracema, posíláním a květináčem bylo reálné dělat 8-10.000 kytek za den (24 hodin).
Akce trvala 18 dní...

V tom případě se mýlím, a souhlasím. Ale, to bych nesměl chodit do práce, podnikat, chodit do školy, být ve špitále, být závislý na jiných reálných činnostech běžného života jako třeba syn, dcera, otec, sponzorovat finančně i fyzicky charitativní akce ...
Nebo dřepět u PC 24 hodin denně ? To šlo v době, kdy tato hra začínala. To už je za mnou. V té době jsme dávali jako hráči hře desítky hodin denně. Dnes se hra ubírá už jen komerčním směrem a třeba je to i dobře, než aby zanikla. No a to, že duch divokého západu se pomalu a smutně vytrácí ? Je nahrazován pivními festivaly Němců, nošením dřeváků, mletí krunýřů želv, nasazováním na posílení ve hře zaječími pacičkami a spol. ? To mě dnes už jen pobaví.

V každém případě dále tvrdím, že se to bez nugget, prémka a podobně dát nedalo. Zkusil jsem si to osobně. Nešlo.
:)
 

DeletedUser

Guest
Ano, chtělo to takřka 24/7 (spát jen při regenu :-)), ale šlo. Ten set měl být za odměnu, ne za účast, za tu byly truhly.
S prémkem to šlo snadněji, ale to je přece smysl prémka, kdyby ten smysl nenaplňovalo, tak ho nikdo nekupuje a hra už neexistuje.
Já jsem radši když ten set má pár lidí, kteří pro jeho získání něco udělali, ať už klikáním, nebo finanční podporou, než aby ho měli všichni.
Pro všechny byla Halloween sada :-D

P.S.: Já ho taky nemám, nějak jsem nenašel důvod proč ho mít, když mám Ludvíka a na bitvy skládám BB set který mi přijde lepší...
 

DeletedUser3338

Guest
Stačilo 2x - 3x denně naklikat práce a s prémkem na automatizaci/energii, které se v pohodě na 14 dní utáhne z těch 15 nuggetů za 5 dní, jsem v pohodě dal přes 250k.
 

DeletedUser7239

Guest
V každém případě dále tvrdím, že se to bez nugget, prémka a podobně dát nedalo. Zkusil jsem si to osobně. Nešlo. :)

Taky mi nebyl jasný počet přidělování květin. Za tu hodinu byli květiny rozdělovány náhodně v rozmezí asi 250 - 450. Možná kdyby to bylo pořád stejně třeba po 500 za hodinu tak by se to dalo stíhat. Jenže tak se nedá zjistit kolik se dalo za tu hodinu PŘESNĚ získat. Proto to někomu možná vychází a jinému zase ne. :( O regulérnosti tomboly by se dalo hodně polemizovat tak jako o tom, proč na 100% prácich Stavět nádraží nepadají Lístky na vlak. :P Jestli je to ovlivněné tím, kdo hru platí a kdo ne tak to není tak úplně hra zdarma.

Možná, že si na Vánoce nějaké nugety koupím, ať má i INNO Ježíška, ale hlavně bych nechtěl, aby v úloze Duchu vánoc byly vybité zuby. To je tedy pěkná zvrhlost. :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:
právě tady ten random +- nebyl v dlouhodobém hledisku prakticky žádný, všem se to zprůměrovalo k nějaké stejné hodnotě - a to, že tohle číslo sem nikdo nenapsal natvrdo, ještě přece neznamená, že není :-)
 

DeletedUser7239

Guest
právě tady ten random +- nebyl v dlouhodobém hledisku prakticky žádný, všem se to zprůměrovalo k nějaké stejné hodnotě - a to, že tohle číslo sem nikdo nenapsal natvrdo, ještě přece neznamená, že není :-)

No ale právě to se nedá zjistit. Je to jako kdyby si dělal zedníka s průměrným platem 50 za hodinu a dostával by jsi po 40, 30 a jednou za čas 55 za hodinu, aby se neřeklo. :P Jinak zajímalo by mně co bude na Vánoce (nové itemy, úkoly a tombola) jestli to není překvapení na poslední chvíli.
 
Nahoru