• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Dny mrtvých

  • Zakladatel vlákna DeletedUser18017
  • Vytvořeno
Květináč se koupit vyplatí. Čím dřív tím líp, protože on trvá o něco déle než akce. Respektive vydrží 18 dní pevně stanovené doby.
 

DeletedUser3648

Guest
Vyplatí? Ale jak v čem, že?

Pokud někdo nehraje příliš aktivně, nebo nemá mnoho přátel, whatever, tak květináč je takový pomocník k dosažení 180 000 kytek. 45 000 kytek, což je maximum, co z květináče vytáhnete, docela pomůže.

Ale pokud se bude jednat pouze o afrikány nad rámec 180 000, kdy doufáte ve větší příděl červených obálek, tak se to nevyplatí. 45 000 kytek = 450 UPD (stojí 600).
 
bez toho květináče, musiš dát denně +20 prací ... to se dá, jen si místo květináče holt nakoupíš čaje a ještě ušetříš. resp i vyděláš. Otázkou, kolik máš posílačů a jak moc dokážeš otvírat ty květináče po 12h, ono tam pak už moc rezerva totiž není ..
 
Jedině mastit celý dny MPI :) Je za něj tolik afrikánů, kolik dostaneš veteránských bodů. 20 výher denně a člověk nemusí ani pracovat :D
 
Rád bych poděkoval INNU a českému týmu za to, že už po pěti dnech od zahájení této akce přidali do hry vyskakující okénko s úvodem a návodem.
 
Pavlíku, promiň, ale co nechápeš na tom vybrat si LEVOU nebo PRAVOU kartu?
Přijde mi že tu chceš řešit sice nefunkční věci, ale v podstatě maličkosti - myslím že "nefunguje" mnohem víc důležitějších věcí.
 

DeletedUser16057

Guest
Taky nechápu k čemu návod. Ať vybereš pravou či levou kartu, z 95% je tam vždy smrtka. :D Takže... k čemu ten návod. :D

Jak se již psalo o příspěvek výše, tak nefunguje daleko, daleko daleko více věcí, které se opravují už nějaký ten pátek a stále jsou nefunkční.
 
Jistě že chápu, ale proč tam je teda otazník na který by mělo jít kliknout? :D

Mimochodem mi někdy přijde že tam jsou ty smrtky obě. Z losovačky nemám nikdy štěstí...
 

DeletedUser16057

Guest
Však já nevidím důvod, proč již dávat UPD/nugg do karet. Když z 95% je vždy v 1. kole smrtka, max ve 2.

Zatím se mi poštěstilo a měl jsem 1x z 5. kategorie(bez uplácení), asi 3x z 4.kategorie a 2-3x ze 3. kategorie. U nižších jsem jít dál nechtěl-smrtka čeká na každé kartě.

Zkoušel jsem na všech světech minimálně 10 "nových" kol(za pomocí UPD). Z 99% vždy smrtka v 1. kole. Pak kde je smysl pokračovat v utrácení...? Ohledně utrácení jsem to už vzdal. :P
 
No nevím, mě to nepřijde tak tragický. Myslím, že se to řídí podle nějakého klíče a daří se mi tak ve většině případů nejpozději na 4. pokus dostat sluníčko :). Algoritmus je poměrně jednoduchý: Buď se smrtka přesouvá a nebo stojí na místě. Když se poprvé netrefím, zkusím stejnou kartu a nebo tu druhou, podle nálady. Když se ani tehdy netrefím, zvolím druhou možnost než jsem vybral o kolo předtím - buď zase držím stranu a nebo ji naopak změním.

Nevedu si přesnou statistiku, ale jsem s výsledky svého klikání poměrně spokojen...
 
Já plánovaně klikám furt vpravo, odpadá tím spousta stresu s tím, co zvolit :-). Možná by byla lepší levá varianta, tak má blíž k tlačítku pokračovat, ale tu jsem myslím jel už vloni ..
 

DeletedUser16057

Guest
Hmm, že bych po dobu 13. losovaček taky zkusil jednu stranu? :) Aspoň si nebudu pak moct vybírat :) :D

Díky za tip :)
 

DeletedUser

Guest
Myslím, že u losovačky je nastavený algorytmus výhra - prohra, přičemž prohra je nastavovaná mnohem častěji.
To, že máme možnost ovlivnění volbou karty, tomu moc nevěřím, procento výher by bylo vyšší.
Nastavení výhra prohra odhaduju asi tak 20:80, a myslím, že se může ještě na jednotlivých účtech, nebo podle doby kliknutí, či dalšího parametru ještě měnit.

PS: hraju tombolu taky na všech světech
 
Nahoru