• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Dny mrtvých

  • Zakladatel vlákna DeletedUser18017
  • Vytvořeno
Pokud chcete mít ten 25% bonus XP ze sady "Zbraně W.H. Roweho" tak je nutné je mít nasazené v době ukončení práce. Jinak máte smolíka.

Ale myslím že takhle je to u všech podobných bonusových sad.
 
Takhle je to na všechny bonusy - peníze, zkušenosti i štěstí. Počítá se jen to, co má na sobě člověk v době ukončení práce.
 
Jde to všude, stačí přespat odkaz na cz ;) a samozřejmě betu na www :)
Ovšem nevím jestli nejde o "bug" když o tom nebyla oficiálně nikde ani zmínka.
 

DeletedUser9350

Guest
Stejně je to málo... na Dakotě jsem přišel díky tomu bugu o 3750...
 

DeletedUser18475

Guest
Ja mam taký to návrh pri posielaní kvietkov priateľom,aby kvietky poslané hráčom sa pripočítali hráčovi ktorý ich posiela.ide o to že niekto posiela pravidelne napr 60 priateľom a on dostane od 20 alebo 30.Týmto si myslím že posielanie sa zefektívni a bude to spravodlivejšie.
 

DeletedUser16057

Guest
Ja mam taký to návrh pri posielaní kvietkov priateľom,aby kvietky poslané hráčom sa pripočítali hráčovi ktorý ich posiela.ide o to že niekto posiela pravidelne napr 60 priateľom a on dostane od 20 alebo 30.Týmto si myslím že posielanie sa zefektívni a bude to spravodlivejšie.

Teoreticky proč ne. :) Jenže tohle bys měl případně napsat jinde, ne tady.
 

DeletedUser18475

Guest
Ja čo hrajem tak na každom svete je to tak ,že sa mi vráti asi 35 percent toho čo posielam ja.Z toho uvažujem že sa to neoplatí odosielať.
 

DeletedUser18475

Guest
Prečo mam posielať niekomu keď to nepošle naspet mne.A kontrolovať kto poslal tak to musím tu stráviť pol dnaň
 

DeletedUser18475

Guest
Ale potom musíš znova hľadať priateľov samozrejme aktívnych a tu pomaly už je problém.A takto pošlem a už ma nezaujíma či niekto posiela alebo nie .
 
Tento nebo podobný návrh už tu párkrát taky byl. Ale pochybuju že se to bude měnit - přeci jen je to založené na tom že Ty pošleš a přátelé pošlou tobě - a pokud nepošlou, tak máš holt smůlu. O nějaké spravedlnosti se tu nedá vůbec mluvit - je to jako kdybys dal na Vánoce 20 dárků a dostal 15 - taky si budeš někde stěžovat že si nedostal 5 dárků který jsi dal? Je to o dobrovolnosti!
 
Jako taky by se mi líbilo kdyby to bylo např. 20 dárek a 10 pro mě, nicméně tohle měnit nebudou min z toho důvodu, že to znamená skoro 20k kytek navíc, což by to celé rozhodilo :-).

Za sebe je tu skript a při jednom kliku navíc (max 0,5s) si to srovnám a posílám jen těm, co posílají nějakým způsobem taky, tj. mě osobně tohle nijak netíží.
 
Nahoru