• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Domácí mazlíčci

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3327
  • Vytvořeno

DeletedUser3327

Guest
Zdravím, sem piště své domácí mazlíčky...
Já mám akvárium s ybičkami ale sbírám hlavně ŽIVORODKY...
A co vy máte za mazlíčky?
 

DeletedUser

Guest
Já mám dva psy, jorkšíry skřížené s jezevčíkem, na které se můžete podívat v mém profilu, kde je mám vyfocené.....ten menší(Rubi) ale neustále utíká, jednou mu už hrozilo, že ho zastřelíme, ale trochu se uklidnil a přežil....ten druhý(Montík) je v pohodě, už je trochu starší, tak spíš polehává
 

DeletedUser

Guest
2 psy a 1 kočku :D Dřív to bylo(asi tak před pěti lety): Králíci, slepice, 2 kočky :D

My máme psa - Rhodeského Ridgebacka

Pes nebo fena? My máme totiž boxera a taky Rhodského Ridgebacka - psa :D

V červnu mu budou tři :ehm: :D

Náš Ridgeback je Alex a Boxer je Rocky :D :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
My máme psa - Rhodeského Ridgebacka

My taky psa :D A kolik mu je? Našemu je 10

:D :D Aha a jak se jmenuje? Náš se jmenuje Kimbo :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Zdravím, sem piště své domácí mazlíčky...
Já mám akvárium s ybičkami ale sbírám hlavně ŽIVORODKY...
A co vy máte za mazlíčky?

No ja mam taky rybicky.Ale jsem ted spis uz na ty velke masozrave.Mam 3 vrubozobce pavi.Maji okolo 20 cm.A uz jedi jen veprove nebo hovezi srdce.:devil:
 

DeletedUser

Guest
no tak ja mam Psa Jorkšírka letos mu bude 4 roky, máme kočku, a přeju si nějaké rybičky nebo křečka :D (náš pes sice vypadá jako štěně ale má už 3 roky) :D

Náš pejsek: Jmenuje se Denny Jeho stránky
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
my máme rivičky,2 pejsky (mops)(takovíto to s divným čumákem :D) a andulku
 

DeletedUser

Guest
to já mám taky doma zvíře ale ségru a jinak psa, a chameleona
 

DeletedUser

Guest
no tak ja mam Psa Jorkšírka letos mu bude 4 roky, máme kočku, a přeju si nějaké rybičky nebo křečka :D (náš pes sice vypadá jako štěně ale má už 3 roky) :D


Náš pes Shit-su (opravdu to není výraz pro h****) :loool: nebo jak se to píše bude mít 11 a každý mu říká že je to krásné štěňátko :loool:, ale tento rok už nám oslepnula, ale nepoznali byste to na ní ;).
 

DeletedUser

Guest
Ja mám psa volá sa Atos :loool:
Mal som aj kočku ale nakoniec sa zistilo že som na kočky alergický :cry:
 

DeletedUser

Guest
mam psa je to maltezak,je mu 6 a jmenuje se benik,ja mu rikam i takhle:bendžo,bendžamin,benjaminek......zalezi na mí nalade
 

DeletedUser

Guest
Tak to já mám potkana Bedřicha(bohužel nám Bohoušek umřel :( ).
Jo a pak máme dva tropický šneky Igora a Naděždu :D
 

DeletedUser

Guest
Mám Kočku a myšku...:D a ano jmenují se tom a Jerry:D. Kočku mám už dlouho, myšku teprve chvilku, zachránil jsem ji chudinku před hadem...
 

DeletedUser

Guest
Domácí mazlíček? Pes nám nedávno zemřel a na kočky jsem alergický a ostatní zvířata si nekoupím...pes zítra bude....!
 
Nahoru