• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Domácí mazlíčci

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3327
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
My máme 1 psa- Bigla- Bobinu :)

p5020031.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
mám psa: plemeno:Bobtail jméno:Eny
..A budu mít 2 hady..+Budu pro hady chovat myši
 

Deleted User - 32331

Guest
já mám psa Grifina je to cotton de tulear-bavlnka z tuleáru že uplne šíleně chytrej při honičkách na mě vždycky nějak vyzraje mno fotky najdete v profilu jako hodně malej(kolem 3 let)jsem měl andulku ale na tu jsem byl alergickej takže putovala k bratranci tet vubec nevim jestli ještě zije
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest

DeletedUser

Guest
mám andulku Lórinku (předtím jsem postupně měla ještě další tři andulky, ale všechny uletěly), a kocoura Zrzečka (měla sem eště kocoura Mikeša, utekl. A ještě jsem měla pejska Damijánka, rasa: papilon, ale toho přejelo auto:cry:).
 

DeletedUser

Guest
Já mám doma papuška Kakadu Bílý (už má 40 cm :loool: ) , zkusím dodat foto.
 

DeletedUser

Guest
Já mám Křečka Zlatého Syrského dlouhosrstého,no vypadá spíš jako morče teda :)...
Pokud mi nebude pořád utíkat jako doted,přihodím foto :)...
 

DeletedUser

Guest
1 psa to stačí.Fifika německá doga.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
ja mam doma tři sklipkany
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
já mám dvě kočky a jednoho kocoura pěknej tvrďas na našu zahradu se všechny sousení kočky a kocouři bojí a když vidim ty jejich zkrvavený kožichy tak se ani nedivim:loool:
 

DeletedUser

Guest
Já mám pejska a von hrozně zlobí ...navíc má chlupů na jeden koberec a vůbec nelíná ,takže je to taková naše chjodící rohožka a k tomu je celej bílej ...rasa gaučovej psík :D
 
Nahoru