• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Dopis za hráče české komunity pro Inno

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

Upozornění: Příspěvky neobsahující žádný důležitý komentář budou odmazány.


  • Celkový počet hlasujících
    439
Proč by se mi nemělo dařit, mě se daří, ale nebaví mě to, protože to je hovadsky nastavený ta hra a místo aby se snažily to nastavit pořádně, aby to člověka i bavilo hrát, tak nám přidávaj akorát další zhovadilosti, to je celý.
 

DeletedUser11063

Guest
Má to cenu tu mít stále diskuzi o návrhu toho dopisu? :-D

přeci jen Ať už řekne kdokoliv cokoliv, nic nezmění na tom, že byl dopis sepsán, přeložen a odletěl do německa :-D
 
no třeba některé by zajímalo, jest-li se vrátí nějaká odpoveď a vzhledem k tomu, jak byl tento dopis protěžován (např. ve vyskakovacím okénku ve hře), bych zavření toto tématu cítil jako moderátorskou šikanu
 

DeletedUser11063

Guest
já to myslel tak zda by nebylo potom lepší dát případnou odpověď zvlášť :-)

A za to protěžování já nemůžu :-D
 

DeletedUser7836

Guest
Nemcom sme to poslali hned 2 krát, musíme čakať či odpovedia.
 

DeletedUser11063

Guest
P3t4: dvakrát jste to poslali jenom vy, nebo do toho počítate i to co jsme poslal já klasicky přes mail? :-D
 

DeletedUser7836

Guest
Neviem čo si posielal ty cez mail, ale ja osobne som poslal tvoj ticket nášmu nadriadenému v inno a Wicháhpi poslala správu zasa mailom.
 

DeletedUser11063

Guest
Mno protože jsem hlavní organizator tak jsem jim to taky poslal přes svůj mail :-D
Já vím, že to měla darling předat dál aby to šlo přes více míst :-D

takže to jsou tedy 3 kopie :-D
 

DeletedUser9371

Guest
Jsem zvědavý na odezvu a reakci z tohoto dopisu. Mám ale pocit, že s nimi nepohne ani 50 kopií. :D
 
Budem typovat?

Za sebe typuji, že se ani neuráčí odepsat a s westem se nic nestane, ale za pokus to rozhodně stálo ;)
 

DeletedUser11063

Guest
Ještě jsi zapomněl dodat, že se jich to může dotknout a naštvat se co si dovolujeme (spíše dovoluji) kritizovat jejich přece dokonalou a bezchybnou práci :-D
 

DeletedUser

Guest
Jo, vidíte.... Já už to zapíchnul před rokem a nemusím se tím vzrušovat.... :D
 
Nahoru