• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Duely úprava ?

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9371
  • Vytvořeno

Úprava duelů ?


  • Celkový počet hlasujících
    37
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser17592

Guest
Jasně že obcházeli, když jsem 9hodin v práci bez přístupu na West, protože řeším jiné věci v reálném životě než virtuální hru. Nejsem invalidní důchodce nebo flákač v práci co tu může být 24/7.

Jsem rád že si třeba automatizací dám 9hod práce a během té doby mě 12tej duelant sundá do komatu a ještě si to napíše na profil kvůli masírování ega.
 

DeletedUser18291

Guest
jediné co bych v duelech uvítal by bylo trochu upravit matematiku.
proč mě trfí 3x hráč, co má 100 v přesnosti (já přes 600 v úhybu) a naopak já ho trefim 5x když mám přesnost přes 500 a on je odporák, takže úhyb má jen okolo 100-150?

když trochu odběhnu od tématu, tak to samé v bitvách. tanci- prakticky nulovej úhyb, vést a skrývání a uhnou 80 střelám ze 100. mám již zmínněný úhyb k tomu přes 300 vést, 200 skrývání a uhnu 2x z 8 ran.
.

Na duely je to podle štěstí jestli se trefíš nebo ne.
V bitvě jsou vzorce a taky je to o štěstí koukni se na wiki...
 
Edai, trošku se v tom ztrácím, ale při bitvě mám v přesnosti a vést dohromady asi 50, vytralost se skrýváním okolo 200 a trefím se 10x za bitvu a jsem rád že jsem rád. S úhybem jsem na tom podobně...trefí mě tak 70% střel, vyjmečně polovina...a to nějak nesedí do toho co píšeš :)
 

DeletedUser17592

Guest
Momentalne je mozne duelovat hrace co ma ban a co je jeste zvlastnejsi, dodelal jsem duel a minutu na to me dodueloval nekdo jinej. Myslel jsem ze ochrana behem banu stale funguje stejne tak jako ze mne nemuze nekdo duelovat pokud dueluju ja. Pripadam si jak chobotnice pak.

Ale jo,jsem alkoholik jak me Hame sproste oznacil a proto mi tu nekdo napise ze to tak neni.
 

DeletedUser7239

Guest
Účast platící komunity by se zase dostavila. Třeba by se INNO dožilo i návratu veteránů hry, které už West otrávil. :)

Platit za hraní, které je zdarma ?
Samozřejmě jako ocenění pro INNO, že pro hráče něco dělá ANO... s tím souhlasím. Bohužel INNO ale dělá spíše pro sebe než pro hráče. :( To, na co má hráč chuť nedostane. Vánoce... opět obchod pro INNO. Kdyby dali ty věci aspoň do SHOPU ať si hráč vybere. V současné době ale není z čeho vybírat. Maximálně Prérijní sada a sady charakterů. Už mně to taky otrávilo... třetí rok hraní a pořád sbírám jen ty obyčejné věci. Za to se mi platit nechce. :P

Abych nezapomněl co udělalo INNO pro všechny ? Louskáčka, který ani nic nepřidává a je to jen zbytečný inventář podobně jako Vánoční čepice nebo Lupa (i když tam je to zahalené tajemstvím jestli se to ještě nedá na něco použít)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru