• V úterý 19.5. proběhne aktualizace na verzi 2.125. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážené hráčky, vážení hráči a příznivci počítačových her, v letošním roce jsme se rozhodli uspořádat velký sraz všech milovníků českých a slovenských verzí her firmy InnoGames Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 12. narozeniny. S VÁMI jsme před 12 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Duely

Regulator

Guest
Můžu se Vás laskavě zeptat, jak je udělanej ten systém duelů, hraju rok a ještě jsem nepochopil, jak to mohli ti němci udělat takhle blbě! Příklad, hráč předemnou zaútočil na jiného, vyzvaný míří čistě na hlavu a vyzyvatel měl 90 úhyb a 95 výstup, pak jsem na cíl šel já 73 úhyb 146 výstup, s krytím na hlavu, a on mě přesto pokaždy do tý hlavy zasáhl! Nechápu tneto systém, opravdu ne, prosím o vysvětlení a vysvětlení významu výstupování, protože fakt začínám mít pocit, že je úplně zbytečný :tom:

Zapoměl jsem dodat, že prvního vyzivatele, ten vyzvanej, zasáhl za celý duel třikrát

Naposledy upraveno moderátorem:
uhýbanie a presnosť sa prepočítava zvláštnym INNO gamesáckym koeficientom, preto ty s uhýbaním 73 môžeš dostať aj plný počet zásahov. :)

pwyll

Guest
je to podobně jako u bitev
z tvých schopností (a dalších hodnot, třeba toho, kam uhýbáš apod.) se vypočítá útočnej a obrannej bonus, vygenerují se náhodné hodnoty od 1 do výše bonusu a porovná se to s vygenerovanými hodnotami soupeře... tj. tvá vygenerovaná útočná hodnota se porovná s vygenerovanou obrannou hodnotou soupeře, když je vyšší, tak trefíš atd.
p.s. a pokud jde o vystupování a taktiku, tak byl navržen nový duelový systém, který snižuje jejich význam v duelu... zatím se to testuje na betě a není jisté, že to bude zavedeno na ostatní světy, třeba na anglické fóru jsem si všimla nějaké petice proti zavedení tohoto systému... třeba uspějí, stejně jako v případě odporu

Regulator

Guest
To teda doufám, že nesníží :) to by pak duely byli celkem o ničem, jen síla útoku, přesnost a uhnutí, popřípadě odolnost, střelci by byli ještě víc znevýhodněný než jsou, odolnosti bych bral, kdyby o kousek snížili, ale zase ne o moc..:) ok no, prostě ještě vypumpuju nějakej ten úhyb a budu doufat, ale prostě mi to přijde divný, když jsem uhýbal fakt přesně kam střílel a stejně mě zasáhl, kor když hlava má mít sníženou přesnost, má být nejtěžší na zásah :-/

Regulator

Guest
v podstatě jsou ty úhyby o náhodě, že? Ovlivní to spíš, když je mezi obrannou a útokem velký rozdíl

To teda doufám, že nesníží :) to by pak duely byli celkem o ničem, jen síla útoku, přesnost a uhnutí, popřípadě odolnost, střelci by byli ještě víc znevýhodněný než jsou, odolnosti bych bral, kdyby o kousek snížili, ale zase ne o moc..:) ok no, prostě ještě vypumpuju nějakej ten úhyb a budu doufat, ale prostě mi to přijde divný, když jsem uhýbal fakt přesně kam střílel a stejně mě zasáhl, kor když hlava má mít sníženou přesnost, má být nejtěžší na zásah :-/
Divní to není. Proto,aby jsi mohl ten duel hodnotit potřebujeě znát víc informací, předně taktiku a přesnost vyzvaného.
Uvědom si,že rozdí 70 nebo 90 v úhybu je skoro 30% a to je opravdu hodně.

Regulator

Guest
ale zase jsem měl o 46 vyšší výstup no, holt zvýším ten úhyb

Jerry86

Guest
Taky těm duelům nerozumím...
Měl jsem taktiku 312(premium+100%), uhýbání 130 a stejně se do mě odporák 4x trefil no wtf??? Už vidím jak měl přesnost 150 a vystupko aspoň 100, když byl o 24.lvl menší (72.lvl vs. 96.lvl)
Mám docela pochybnosti, zda-li to premko pro vojáka funguje?? Ano bonus na zbraň (6.lvl) a na životy jsem dostal, ale s tou 100% taktikou se mi to nezdá...
Těšil jsem se jak se o mě budou rozbíjet a ono to celkem fungovalo a pak přijde tenhle šmoula :D To mě donutilo jet na jistotu, taktéž odporáka...

// Jo a ještě taková technická, proč se neaktualizují bannery tady na fóru? :)

TEkE

Guest
Tak tak, pokud se kluci v Innu nevzpamatují, skončí Světy plné chladného odporu...

Jerry86

Guest
Je to jistota, to vidím ze světa tři, kde porazím v podstatě kohokoliv. A nebezpeční jsou pro mě asi čtyři lidi, kteří mají vysoké střílení.
Však oni beztak upraví i odpory, uhyb, taktiku, vystupko a pak nás umlátí i dělník stavitel :))))) (trochu přeháním, ale s těma úprava mě slušně řečenou štvou...)
Stačí kouknout na moje bannery a vídite co je lepší :))) A to mám ještě s dělníkem 40 prohraných duelů, když jsem byl čistej stavitel.
Druhá postava byla na charismu. Taktika, vystupko, přesnost, uhyb, to byly moje hlavní vlastnosti. Střílení bylo nižší, nemůžu mít všechno. V útoku OK, ale co se dělo v obraně nechápu, jak už jsem psal...

Taky těm duelům nerozumím...
Měl jsem taktiku 312(premium+100%), uhýbání 130 a stejně se do mě odporák 4x trefil no wtf??? Už vidím jak měl přesnost 150 a vystupko aspoň 100, když byl o 24.lvl menší (72.lvl vs. 96.lvl)
Mám docela pochybnosti, zda-li to premko pro vojáka funguje?? Ano bonus na zbraň (6.lvl) a na životy jsem dostal, ale s tou 100% taktikou se mi to nezdá...
Těšil jsem se jak se o mě budou rozbíjet a ono to celkem fungovalo a pak přijde tenhle šmoula :D To mě donutilo jet na jistotu, taktéž odporáka...

// Jo a ještě taková technická, proč se neaktualizují bannery tady na fóru? :)
Možná jsi přehlédl,že je zde možnost bonusu vpřípaděk,kdy stojíš (neuhýbáš). K tomu se může přidat bonus za marmeládu a jsi s výpočtama úplně jinde.

Regulator

Guest
Je to v háji. Dají profese s buffama a pak chtějí snížit vlastnosti, to je fakt hodně logický...