• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Filmový program

DeletedUser

Guest
Ahoj,
chtěl bych se optat, jaký filmový program na stříhání videí, a na animace by jste mi doporučily? ale aby byl nějaký pokročilejší. Ale nedávejte mi sem Pivot, ten už mám ;)

Díky předem
 

DeletedUser307

Guest
Pinacle studio, ale to si z kapesného asi nekoupíš...jinak vol spíše sekci technika než grafika...ono celkově spíš víc čti než začneš psát a taky zkus používat vyhledávače než začneš spamovat tohle fórum ;).
 

DeletedUser

Guest
ja pouzivam Pinnacle Studio nebo Sony Vegas - ve vegasu jsou celkem dobre efekty

na animace pouzivam Easy Gif Animator....je to podle me nejlepsi program na animace
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Už se tady ptalo hodně lidí.

Na videa bych doporučoval: Movie Maker pro začátečníky.
Sony Vegas 7,8,9 a Adobe Premiere. Ty si musíš najít na netu, jinak stojí něco kolem 10 tisíc korun a to je dost.

A na efekty je dobrý program After Effects.
 

Deleted User - 31870

Guest
mohu ti doporučit Pinnacle Studio, možná že na netu seženeš někde trial verzi.. hodně také začínají s Movie Maker, ale ten se mi moc nelíbil.. ono taky hodně záleží na tom, k čemu ten program chceš - jestli na sestříhání videa z kamery, složení obrázků s hudbou nebo něco jiného..
 

DeletedUser

Guest
Na videa Movie marker jednoduchý rychlí a zdarma každý windows ho má už v sobě, na animace... No netuším ja používám Sony vegas a ten mě vyhovuje. Pokud myslí animace jako obrázky tak barobsu.
 
Nahoru