• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Fotbal

DeletedUser

Guest
:ehm: 1.FC Slovácko je jeden z nej týmú

No jo to je :D No u westmaniaka nevim co to mam byt a jelikoz jsem z Uherskeho Hradiste a Slovacku fandim a byl jsem na zapase s tou plzni rekl bych nejpeknejsi zapas 1 kola gambrinus ligy... A byvali doby jeste dokonce jsou kdy slovacko porazilo treba i slavii a co treba CMSF tam byli 2 takze na tym 2. ligy slusny vykon takze je to vazne dobre :)
 

DeletedUser

Guest
No jo to je :D No u westmaniaka nevim co to mam byt a jelikoz jsem z Uherskeho Hradiste a Slovacku fandim a byl jsem na zapase s tou plzni rekl bych nejpeknejsi zapas 1 kola gambrinus ligy... A byvali doby jeste dokonce jsou kdy slovacko porazilo treba i slavii a co treba CMSF tam byli 2 takze na tym 2. ligy slusny vykon takze je to vazne dobre :)

Souhlas:cool1:
 

DeletedUser7906

Guest
Slovácko???Nezapomínej díky komu jste v 1.Lize...FCZ.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru