• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Gothic

DeletedUser6556

Guest
jo už jsem ji našel, ale jak na ni mám tu sošku použít?
 

DeletedUser

Guest
No vem ji do inventáře, vyvolej inventář, označ ji a použij páku. Aspoň tak si to pamatuju já. Ale bacha, orkové nebudou mít moc velkou radost a bez pořádnýho brnění to s tebou nedopadne dobře.

Mimochodem takový, co vyvražděj půlku tábora bych zakousl. Jak slepičky do kurníku jsou zvyklí z ostatních pitomejch her, že co se dá zabít to se má zabít a když jdou zabít NPC, tak hrr na ně a nezájem, že si tím možná zablokuju fajn úkoly, nebo dokonce hlavní dějovou linii, že.
 

DeletedUser

Guest
Mimochodem takový, co vyvražděj půlku tábora bych zakousl. Jak slepičky do kurníku jsou zvyklí z ostatních pitomejch her, že co se dá zabít to se má zabít a když jdou zabít NPC, tak hrr na ně a nezájem, že si tím možná zablokuju fajn úkoly, nebo dokonce hlavní dějovou linii, že.

:D
To vypadá jako já v G3,kdy na konci bylo asi 80% lidí a orků mrtvých,a většina z nich bydlela v Nordmaru,a ty už se mi nechtěli zabíjet....
 

DeletedUser

Guest
ja som hral a 2x presiel gothic 3 dej nic moc , grafika v pohode ale taky priemer. som zvedavy na gothic 4 arcania malo by to byt dobre (dufam)
 

DeletedUser

Guest
Hráli jste někdo už Risen od Pyraní?
Já hrál sice jen demo,ale ta hra se mi opravdu dost zalíbila :)
 

DeletedUser4517

Guest
Gothic 3 me trosicku zklamal v nedodelanosti mnoho bugu a chyb ale jinak jsem nespal uzasem jak jsem ji hral poprve tu hru nevedel jsem co mam dela tolik moznosti neco jak GTA ve stredoveku
 

DeletedUser

Guest
Zatial som hral iba 1(bracho hral 2) ale je to perfektna hra,mnoho veci na robenie,volny pohyb,rozne netvory,skratka super:smoker:
 

DeletedUser

Guest
Gothic 3 me trosicku zklamal v nedodelanosti mnoho bugu a chyb ale jinak jsem nespal uzasem jak jsem ji hral poprve tu hru nevedel jsem co mam dela tolik moznosti neco jak GTA ve stredoveku

To je na tom to nejlepší, ale příběh má podle mě spád teprve až na konci v nordmaru.
(hledání hrobek, dobývání dolu, atd.) Taky je v nordmaru hustý rozmístění příšer:
trol, smečka šavlozubejch tygrů, oddíl orků, oddíl orků, tří trolové, asi 20 polárních vlků...
Ale je škoda, že je to takové nevyvážené. Zabijete 20 orků a potom vás sejme prase rychlym útokem. A taky je škoda, že se musíte furt vracet, protože od začátku potkáváte zrůdy typu draci, obři, trolové atd. na který máte až v poslední třetině hry narozdíl od třeba 2, kde se to na vás valí postupně.

Jinak v klášteře v knihovně úplně dole je taková kniha.
Je tam v takový malý místnůstce.
Rozhodně si jí přečtěte-bude mazec. :sugar sugar:
 

DeletedUser4517

Guest
Jinak v klášteře v knihovně úplně dole je taková kniha.
Je tam v takový malý místnůstce.
Rozhodně si jí přečtěte-bude mazec. :sugar sugar:[/QUOTE]

co je v te knize napsano ale jinakpry tym gothicu se rozpadl a vytvorilu hru Risen ze pry je lepsi nez gothic 3 nema bugy a nic zvazuju jeji porizeni ale prvni sezenu cestinu
 

DeletedUser

Guest
Jak si ji prectes tak se cela knihovna zaplni kostlivcema a objevi se i demon.
Jestli se dostaneš ven tak to řekni jednomu mágovi před vchodem do knihovny,
dostaneš zkušenosti a ůkol najít jeden z adanosovejch artefaktů.

P.S.: Bacha, ten démon se objeví hned za tebou.

A jinak taky přemejšli o Risenu, ale asi ještě počkám až se to víc rozšíří a tak dále.
Většina těch chyb G3 se stejně zjistila až nějakou dobu po vydání.
A taky si hlavně počkám až opadne cena, protože teď je to asi 900 kč, na mě trochu moc.
Až se to dostane kolem 300 tak asi pro to pujdu.
Jinak jsem na to celkem zvědav a asi bych si možná i koupil G4, ale počkám jak se to chytne a jaký bude hodnocení.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Skus si alespon stáhnout demovku Risenu :)
Měl jsem u ní stejný pocit,jako v Gothicu 2 ve 3.kapitole :)
 

DeletedUser4517

Guest
hosani nainstaloval jsem si risen a reknu vam je t olepsi nez G3 grafika good neseka se nacitani rychle proste lepsi no a jaste pouzivam Gamebooster coz je upe pozitek ze hry
 

DeletedUser4517

Guest
game booster tam si urcit nepotrebne aplikace co mas nainstalovane daemooon tools tiskarna apod... a kliknes na hraci rezim a ono ti vypne ty aplikace a az dohrajes znova ti je zapne je co cesky
 
Nahoru