• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

GreaseMonkey scripty

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Deleted User - 32331

Guest
tak toto bych zakázal...všechny scripty nelíbí se mi to
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No jo. To je samozrejme. Ale neviem o tom, ze by podporoval.

OK,na ujasnenie nech sa to tu nezvrhne v tomto obohajujucom topicu ,je to skor prvok ktory by sa patrilo skor zaradil do westu , ako hry samotnej a ako jumperx spomenul a ma pravdu ze takyto script nie je mozne bez podpory a zasahu vyrobcu hry urobit,patri napad do inej sekci 'napady'...

ok ospravedlnujem sa za drobny prispevok :loool:,pokracujte teda v topicu script,ja to rozpisem lespie a hodim do napadov;)



no jo ale další věc je jestli by tento script prošel. Obavám se že by ho neschválili, protože moc zjednodušuje hru

prepac ale toto mi neda nereagovat, scripty sa robia aby stazili hru?aj premium zlahcuje hru a kupujeme si ho:)...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
no jo ale další věc je jestli by tento script prošel. Obavám se že by ho neschválili, protože moc zjednodušuje hru
Veškeré scripty snad zjednodušují hru, ne? :)

A pokud by InnoGames dávali k dispozici externě stáhnutelná data o tom, kdo je v kómě, jak dlouho atd, nemyslím si, že by byl až zas takový problém s povolením takového scriptu.

Spíš by byl problém s realizací. To, jak to tu popsal Cesik je asi jediné možné schůdné řešení, ale stejně obrovsky komplikované.
 

DeletedUser753

Guest
Dobry scripty a dobra prace. Ale zajimalo by proc nejde minimalizovat to okno a proc se mapa nevycentruje na stred kde jsem ja. A ne nekde v pravo nahore.
Diky za odpovedi. A jen tak dal.
 

DeletedUser

Guest
tak som sa trosku pozrel na zubok tej mapke :ups ha:

a tu je upraveny skript

akurat neviem ci sa to da nazvat, ze minimalizovat :lol2:
a ta mapa je generovana vzhladom na pravy okraj nejakeho kontajnera, teda presun do stredu bude asi trosku komplikovanejsi
 

DeletedUser

Guest
To je ale trošku blbé, že to zasahuje do té mapy, ale zas tolik to snad nevadí :D
 

DeletedUser

Guest
Scripty aktualizovány, stáhněte si, prosím, nové verze.

Došlo k přejmenování prvního scriptu, budete muset vypnout předcházející (Glasis The West Script CZ&SK version) a nechat pouze The West Menu Shortcut Icons.
 

DeletedUser

Guest
No, ked mas pomalsie pripojenie alebo pomalsi komp, tak seka. Nemozes cakat, ze pri tolkych obrazkoch, co musi nacitavat pri vacsom rozliseni, to nebude vyzadovat vyssi vykon :-).
 

DeletedUser

Guest
ahoj, moc pěkné, možná kvůli tomu občas tu mozzilu otevřu. měl bych pro vás takový návrh, uměl by ste někdo udělat poznákový blok přímo ve westu? určitě by se to hodilo..

paráda, už to mám v milované opeře :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Zveřejněna nová verze fullscreen scriptu, která podporuje minimalizaci
 

DeletedUser

Guest
Zveřejněna nová verze scriptu na přidání odkazů na budovy ve městě do spodní lišty. Nyní se obrázky načítají přímo ze scriptu, takže funguje rychleji.
A když nejste ve městě, ikonky zešednou.
 

DeletedUser

Guest
preco tu tvrdite ze tieto scripty su povolene, ked v pravidlach su zakazane??

§7) Bots a Skripty

Hra může být hrána jen běžnými internetovými prohlížeči. Bot, rozšířené Browsery nebo jiné programy, které jsou schopné automaticky přihlásit a provést herní akce, jsou zakázány. Skripty (jako Greasemonkey skripty), které nahrazují běžné herní rozhraní pro změnu herních činností, jsou zakázány. Nástroje z jiných stránek jsou povoleny, pokud automaticky nesbírají informace o herních účtech a automaticky neposílají informace, příkazy nebo zprávy účtům. Je dovoleno automaticky používat námi poskytnutá herní data světů. Pokud si nejste jisti, zda je skript nebo nástroj dovolen, měli byste požádat o dovolení ho používat dotazem na support přes ticket systém.
 

DeletedUser

Guest
Skripty (jako Greasemonkey skripty), které nahrazují běžné herní rozhraní pro změnu herních činností, jsou zakázány.
Já tvrdím, že přidání odkazu není změna herní činnosti.

A jelikož scripty Support povolil, nevidím už vůbec žádný problém. Kdo scripty používat nechce, nemusí, kdo mi nevěří, ať se zeptá na Supportu.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru