• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Jak jste úspěšní při hledání kandovaného pomeranče a kusu ryby? Já jsem dělal už několik 10minutovek a 30minutovek a stále nic. Možná mám jenom málo štěstí...
Není tam kromě předmětů (noviny, pomeranč) ještě nějaká podmínka?

To mám akt štěstí, oboje na první pokus. Už mám oboje. A jinak, kde je stará paní? Ta se oběví až budou úkoly tedy 30.10?
EDIT: Nevíte, co ta Fantomova malba? :D to se musíé najít co?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4620

Guest
Každopádně s 4 přesměty máme 9% luck, takže s pěti bude něco kolem 15%, pžičemž počítám i s nějakým oblečením (třeba santův oblek...) A zajimalo by mě, zda se ví, jestli bude do tohoto setu ještě teda ten oblek, či něco jiného.

So 4 predmetmi je bonus +15%...
 

DeletedUser

Guest
to je teda...máme tu úkoly jen na pár dnů-jen na pár a ani se nevý jaké a kde sou? to je opravdu divné:bandita:
 

DeletedUser4620

Guest
15% štěstí,na práce a na duely:bandita:

Bol by som rád, keby ste sem nepísali takéto nezmysly...

Znamená to zvýšenie šance na nález predmetu a tiež nechápem, prečo sa tu niektorí užívatelia snažia silou mocou vyzerať "cool" a musia medzi písaný text vo svojej rodnej reči pchať anglické slovíčka...
 

DeletedUser

Guest
Sice je to OT, ale myslím si že to tak je v sadě a na webech ne? Jestli se pletu pardon.
 

DeletedUser4620

Guest
To pravdepodobne nie je pravda, keďže to zatiaľ nevieme ani my...Autor to tam dal kvôli tomu, že poškodenie tej zbrane nie je zatiaľ známe, ale dozvieme sa ho pravdepodobne už zajtra :)
 

DeletedUser

Guest
zaujíma ma či bude použiteľná aj na boj (keď bude dávať dostatočne veľký DMG) alebo len k sviatočnej sade ...
to je zatiaľ veľká záhada :)
 

DeletedUser7671

Guest
Mňa by skôr zaujímalo či je jedno komu dáš rybu a komu pomaranč. Stále mám pocit že je vtom nejaká čertovina.:diablo:
 

DeletedUser10725

Guest
:hoj: A kde získanu kojotí srdce, křišťálovou kouli, ropuší krev + fantomovu kresbu? :hoj:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
to zatím asi nikdo neví, zjistíme to až zítra, spekuluje se, že v městě duchů.
 

DeletedUser

Guest
Taky u něj už dva dny přešlapuju, dueluju pracuju a přispívám do aksy cizích měst :D
 

DeletedUser

Guest
Hallowen

Ahoj, kde je prosím město duchů u druhého úkolu Hallowen? prošacoval jsem celou mapu a nic. našel jsem jenom lesní palouk
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru