• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Heavy metal, Hard rock punk?

Ktorá ?


  • Celkový počet hlasujících
    57

DeletedUser

Guest
Kedysi som pocuval rap a hop-hop, bolo to v mode :D... potom som pocul metal a od vtedy rap a podobne nenavidim :D (taky obrat sa tak casto nevidi :) )... Nemam ho rad hlavne preto, ze vidim, co robi s detmi ->Som Boh, Som Pan. To nehovorim o "umeleckej" hodnote "pesniciek" tych "spevakov".. hlavne cz/sk.

Skratka IRON MAIDEN, HAMMERFALL + dalsi :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Kedysi som pocuval rap a hop-hop, bolo to v mode :D... potom som pocul metal a od vtedy rap a podobne nenavidim :D (taky obrat sa tak casto nevidi :) )... IRON MAIDEN, HAMMERFALL, SYSTEM OF A DOWN a mnoho dalsich :)

Já když jsem byl mladej, tak byla v modě taková hudba, nevím jak se tomu žánru říkalo. No a i když jsem na tvrdou hudbu, tak si to dneska poslechnu docela rád.

No a asi dva roky zpátky jsem přišel na takové dost epesní mixy, na youtube. Čekujte na to Faint toxic.
 

DeletedUser

Guest
Metallica ale len po Black album
inak poznám všetko čo si tam písal ale nepočúvam to moc Helloween len ked tam bol M. Kiske
Teraz počúvam Hail of bullets,Asphyx -M.van Drunen ,Obituary mám rád ......
inak super kapelka je podla mna aj Crucified Barbara - Til Death Do Us Party (2009) dobrý album hrajú tam dievčatá je to taký tvrdý rock rytmické hlavne
 

DeletedUser7063

Guest
Já mám nejradši Korpiklaani, Sabaton, Equlibrium (to je fakt bomba), Eluveitie (ještě 100 krát lepší), Nightwish, Sabaton, Finntroll, Amon Amarth
 

DeletedUser1447

Guest
Můj výběr kapel: Metallica, Ac/Dc, Megadeth, Slayer, Iron Maiden, Black Sabbath, Nightwish, Ozzy, System of a Down, Scars on Broadway, Serj Tankian, Horkýže Slíže, Sex Pistols, atd...

Ale taky i některé nesnáším... příklad: většina nových metalových či rockových kapel, Dragonforce, Rammstein... a ještě je jich tam hodně...
 

DeletedUser

Guest
Rock, Rap (Hip-hop)... Nesnáším Disco a jiné vyumělkované styly.
 

DeletedUser7836

Guest
Pridal som anketu, ak budete chcieť niečo do nej doplniť napíšte mi do profilu.
 

DeletedUser

Guest
Iron Maiden
AC/DC
Hammerfall
Airbourne
W.A.S.P
U.D.O
Accept
Saxon
Rammstein
Judast Priest
Citron
Twisted Sister

a možná etsě další ale to už se mi sem necce psát :D
 

DeletedUser10975

Guest
Tak tyhle skupiny znam všechny .Taky je posloucham vecinou kazdy den ale moje krevní skupina je JUDAS PRIEST :-D
 

DeletedUser16535

Guest
nic moc kapely já poslouchám teda tvrdší metal poslechněte někdo death,black trash to je aspoň muzika

Dimmu Borgir
Machine head
Moonspell
atd.
 

DeletedUser

Guest
Ještě v anketě chybí lordi to je dost slavná metalová kapela.
 

DeletedUser9371

Guest
Když opomenu, co dnes pouslouchám, tohle mi je jedině trochu blízké z dob mládí, Metallica :D
 

DeletedUser9371

Guest
Já chlape ? Já dnes už jen Country. České, americké mi jde krkem. Pak komplet českou muziku a je mi jedno, který rok a nebo žánr. :D
 
Nahoru